ajutor pt o fetita

ajutor pt o fetita | Autor: kjmami

Link direct la acest mesaj

http://www.alexandra-ajutor.home.ro/


cititi aici fetelor si poate o poate ajuta cineva si pe ea asa cum ati ajutat atatia copii

kj mami si dani

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana_danen spune:

Incredibil...
Tot ce pot sa spun momentan este ca ar trebui atasate mai multe documente,si ar trebui de asemeni mai multe date si despre parintii ei,despre tot ce s-a facut pana acum si ceea ce mai urmeaza sa se faca.Practic toata povestea micutei.
Sfatul meu e sa intri pe un site a unui caz rezolvat sau in curs de rezolvare si ...cine stie...cu siguranta si acest mic puiut va deveni foarte curand un bebe al comunitatii DC...
Uf..cum e viata..

EU SI AI MEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

In mod sigur trebuie facute niste cercetari mai adanci. Nu vreau sa sadesc neincrederea in voi, Doamne fereste sa fie un caz real si sa-i refuzam orice ajutor, cat de mic. Dar, cu vreo 2-3 saptamani in urma a circulat un e-mail cu acelasi subiect si aceeasi fotografie cutremuratoare, fara numere de cont sau alte detalii concrete, doar indemna oamenii sa trimita e-mailul respectiv la cat mai multe persoane, chipurile pentru fiecare e-mail trimis mai departe parintii primesc 5 centi. Ceea ce miroase a spam de la distanta.

Doamne ajuta sa fie numai spam!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

Mergi la inceput