Sa ne rugam pentru Mihai( Felis)!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Doamne ajuta, sa fie bine si in continuare !
Multumim pt. vestile bune, paxela !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58864" target="_blank">Diabetul zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59034" target="_blank">Copilasi din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56032" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanaion spune:

Ce veste minunata!
Va asteptam sanatosi acasa Felicia si Mihai.

Tana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Sanatete multa si sa veniti cu bine inapoi.





Paulacu Paul sau David???? 29+ siAlexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

pentru cine vrea sa ii intampine Felicia si Mihai ajung vineri la ora 18.50 pe aeroportul Otopeni

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Va multumesc din suflet!...

Da... am venit acasa, suntem bine, ne-a fost tare dor de voi...
Cu ajutorul lui Dumnezeu si al vostru totul a fost bine...
Intr-o zi de vineri am plecat, intr-o zi de vineri a fost operat si intr-o zi de vineri ne-am intors!.... E un semn ca Dumnezeu si Sfanta Vineri au fost alaturi de noi, ca v-au auzit rugile si gandurile... Ale noastre si ale voastre!... Nu am cuvinte sa va multumesc pt tot ajutorul si sa va zic cat sunt de fericita!...

Nu speram ca la cateva zile dupa operatie sa fie atat de bine si sa isi reia vechile obiceiuri (ex: dormitul pe burta)...
As avea multe de povestit dar am treaba multa.... Am sa intru cat de des am sa pot... sa va mai povestesc cate ceva...
Totusi, avand in vedere ca sunt mai multe subiecte, am sa scriu vestile, si ce mai am de povestit la subiectul lui Mihai, acolo unde le scriu intotdeauna, ca sa nu postez acelasi mesaj in 3 locuri!


Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57849" target="_blank">Ce mai face Mihai!...
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Rog moderatorii sa inchida acest subiect deoarece momentul dificil din viata micutului Mihai a trecut, el nu mai este in difilcultate iar alti copii au acum nevoie de rugaciunile noastre, sa ne rugam acum pentru ei si parintii lor neuitandu-l totusi si pe curajosul Mihai.

Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
poze

Mergi la inceput