GHETUTE pentru copiii de la ORFELINAT - NOUTATI !!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Bine ai venit pe DC Robertta!

Clyo, bucurosi de cunostinta.
Multa sanatate fetitei tale.

... si o asteptam pe Tzuni cu povesti frumoase.

Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns robertta spune:

quote:
Originally posted by ruxandra_sb

Bine ai venit pe DC !

Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag



Multumesc mult Ruxandra & Matei & sotul drag.
Mi-e dor de voi tare tare....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Ola, fetelor, dragelor!

Robertta, bine ai venit in grupul nostru si sa stii ca oricand pt noi vei fi o gramde amiga ! Prietenii stiu de ce...

Le multumesc tuturor celor care au infruntat frigul sambata dimineata si au venit sa aduca un banutz pt actiunea noastra minunata! Fug la listutza sa fac modificarile si ii rog pe cei care sesizeaza greseli, sa ma traga de maneca. Fara suparare! Multumesc!

Tzuni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:



Fetelor.......unde sunteti, ce sa intamplat la intalnire.......eram foarte curioasa.....

Va pup si asteptam vesti....

Maria& mami Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

Tzuni, Ruxandra_sb, Pumpkin, mi-a parut foarte bine de cunostinta, sper sa ne revedem in curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

quote:
Originally posted by clyo

Tzuni, Ruxandra_sb, Pumpkin, mi-a parut foarte bine de cunostinta, sper sa ne revedem in curand.

,



...Ploiestiul nu e la capatul lumii, iar pizza de la Mall mi-a placut mult. Despre tine, numai vorbe bune si frumoase! Te-am admirat toate trei pt curajul tau in viata!

Tzuni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

Clyo, si noi te-am placut mult si speram sa te revedem! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

quote:
Originally posted by maria2mami



Fetelor.......unde sunteti, ce sa intamplat la intalnire.......eram foarte curioasa.....

Va pup si asteptam vesti....

Maria& mami Mihaela



he he, cum sa fie? Uite-asa, ca-ntr-o poveste:
M-am trezit de dimineata si am iesit afara si era fff frig si batea vantul si m-am temut ca lumea n-o sa scoata nasucul din casa din cauza de frig... Si-am ajuns cu 20 de min mai devreme si a venit si Pumpkin si stateam cand afara, cand in masina la caldura... Si-au inceput sa vina fetele dragutze si prietenoase, si doua mamici cu copiii de mana cu nasucul rosu de frig...ne-am strans mainile, ne-am bucurat impreuna pt ceea ce ne-am propus sa facem si ne-am promis sa tinem legatura mai departe. Apoi, cu Pumpkin si Ruxandra am urcat in masina si am ajuns la Ploiesti, unde ne-am intalnit cu Clyo, am mancat pizza la Mall, inghetata si suc de portocale, am palavragit, ne-am bucurat de intalnire si...ne-am intors in Bucuresti. Cam asa ceva. A, uitasem sa spun, din Ploiesti mi-am cumparat 2 curele pt pantaloni!

Cu tine cand ne intalnim?

Tzuni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

offffffff, eu lucrez de dimineata pana seara tarziu...
Din suflet as vrea sa ne intalnim si sa "papam" o inghetata in toiul iernii
Asa ca ....eu trimit banii, cum am mai spus, prin prietena si vecina mea, Andreea_tx. Ramane sa va hotarati voi....ce si cum!

Ma bucur mult ca au venit fetele....bravo voua

Sanatate multa si poate reusesc sa vin cu fetita mea Maria cand va duceti la copii de la orfelinat.

Maria & mami Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

TZUNI astept vesti de la tine cum facem sa ne intalnim zilele astea.daca tot ziceai ca esti mai libera te astept la o cafea? ca eu treb sa vin cu piticu dupa mine?

andreeat

Mergi la inceput