GHETUTE pentru copiii de la ORFELINAT - NOUTATI !!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Contribui si eu cu 80RON (30 de la mine si 50 de la prietena mea Vali).
Beleaua e ca n-am timp sa ma deplasez,sa ne intalnim.Poate e cineva prin zona Drumul Taberei care strange banii?Oricum plec la munte maine dimineata,asa ca ramane sa vedem de luni incolo cum facem.

In privinta pachetelor,cred ca trebuie vazut intai cati bani sunt disponibili si cati copii sunt la centrul respectiv,ca sa vedem cam despre ce sume vorbim pt fiecare copil.

In principiu si eu zic ca asta e ideea :jucarii,dulciuri/fructe,carti.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Maine avem lista cu copiii - pe varste si sexe.
Pachetele vor fi duse la orfelinat in data de 5 decembrie, cand vine Mos Nicolae. Copiii pregatesc o mica serbare.
Cine vrea sa vina la serbare imi trimite mesaj pe PM cu numele real, sa fac un tabel nominal cu cei care vor intra in orfelinat in seara de 5.
.



Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

tzuni...trebuie sa iti dau si eu banii..dar eu nu pot in weekend..doar in timpul saptamanii...jasmine...eu stau in militari..daca e ne intalnim inainte sa ma vad cu tzuni si iau banii si de la tine....

Sa poti sa ierti cand altii te inseala, sa te ridici cand altii te doboara, Sa poti pastra ce altii pot s-arunce, Sa razi chiar daca sufletul iti plance Si vesel sa ramai chiar daca..afara ninge! Aceasta este arta de-a invinge....


http://community.webshots.com/user/ana_maria222
poze noi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

ana maria, nu dormi ? Uite, ia tu banii de la Jasmine si ne vedem noi in timpul saptamanii, cand eu sunt in Tineretului, Piata Victoriei sau Piata Iancului. Vedem noi cum facem.


Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

nu dorm.....jasmine sa imi lasi un pm cu zona in care stai(pe timisoara sau pe dr taberei) si sa vedem cum facem sa ne intalnim...

Sa poti sa ierti cand altii te inseala, sa te ridici cand altii te doboara, Sa poti pastra ce altii pot s-arunce, Sa razi chiar daca sufletul iti plance Si vesel sa ramai chiar daca..afara ninge! Aceasta este arta de-a invinge....


http://community.webshots.com/user/ana_maria222
poze noi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Am aflat ca sunt 91 de copii. intre 3 si 20 de ani.
Sunt pe 5 grupe de varste, fete si baieti.


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Iata cum sunt grupati copiii pe varste:

3 - 6 ani
7 - 9 ani
10 - 13 ani
14 - 17 ani
> 18 ani

Hai sa gandim pachetele in functie de varsta, ok?


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Nu ti-au spus si cati copii sunt in fiecare categorie de varsta?

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

quote:
Originally posted by Jasmine

Nu ti-au spus si cati copii sunt in fiecare categorie de varsta?

Jasmine si Radu (26.10.2004)



Ba da, dar nu vreau sa postez toate datele aici. Si oricum, nu cred ca are importanta! Important e sa vedem cam spre ce gen de daruri ne orientam pt fiecare grupa de varsta. E Ok?


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Tzuni, stim aproximativ suma de care vom dispune?
Ca sa vedem cam cat iese de caciula&cat ne putem intinde.

By the way, nice legs.

Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag

Mergi la inceput