GHETUTE pentru copiii de la ORFELINAT - NOUTATI !!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

MIAG pai vin si eu sambata la intalnire ca am si eu de dat bani si de luat pachet de la Tzuni deci iau si de la tine.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

quote:
Originally posted by Tzuni

Mi-a mai venit o idee. Zilele astea se desfasoara la Dalles un targ de carte cu discount-uri mari. Daca imi ajunge timpul, merg sa "cersesc" cate 2 carti de la fiecare editura pt biblioteca copiilor de la Robin Hood. Stiu ca ei se chinuie sa adune carti!
Sa-mi tineti pumnii sa reusesc!


Carti !! Super-idee Tzuni !!!



Tinem pumnii.

Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

andreea_tx, fixeaza tu o ora la care sa ne vedem sambata la tineretului. Ca stiu ca esti cu bb si program mai complicat. Spune cand si dau sfoara in tara! O sa-ti aduc si pachetul pt Mariuca.

_
Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Pai eu ziceam pe la 12 ca sa-mi hranesc si eu copilul si pe urma sa plec cu el dar numai sa-mi spuneti cu ce ajung din Titan ca tare peste mana mi-e parcul asta ca al meu copil nu vrea cu metroul si treb sa iau itb-ul.dar asta e ma sacrific si vin ca nu am incotro.poate il prind si eu pe al meu barbat acasa sambata si vin solo.acum depinde ce ora mai zic si alte fete ca poate mai vine cineva ca mine cu balaurul dupa ea.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:


Fetelor, am

VESTI DE ULTIMA ORA

copiii de la orfelinatul despre care va vorbeam, au primit deja incaltari de la un sponsor. Asa ca, in urma consultarii cu directorul orfelinatului, am ajuns la concluzia ca, in acest caz, din banutzii adunati sa facem pachete de Sf Nicolae. Asa cum am facut si de Paste, cand bucuria copiilor a fost IMENSA. Ce spuneti de situatie? Sunteti de acord sa ne orientam catre daruri? Daca da, atunci aceasta va fi destinatia finala a banilor pe care cu atata bunatate i-ati donat!


Cine nu este de-acord, il rog sa-mi spuna si - fara nici cea mai mica problema - isi primeste banutzii inapoi!

Astept sa-mi spuneti!

_
Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

De acord!

Si-o sa mergem la cumparaturi, si-o sa facem pachetele si-o sa mergem la serbare!

Tzuni nu fi trista , bine ca au copilasii incaltzari.

Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:


Da e bine oricum.....cel mai important: copii sa se bucure si sa simta spiritul sarbatorilor!
Si vrem si noi la serbare!!!

Sanatate multa si numai bine!

Maria & mami Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

nici eu nu am nimic impotriva dar sa hotarati daca ne mai intalnim sambata sau nu ca eu i-am spus si lui MIAG sa vina si sa stie fata ce sa faca.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

NE INTALNIM SAMBATA LA ORA 12 LA INTRAREA IN PARCUL TINERETULUI (vis-a-vis de Liceul Sincai)

Va astept!

_
Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

quote:
Originally posted by maria2mami


Da e bine oricum.....cel mai important: copii sa se bucure si sa simta spiritul sarbatorilor!
Si vrem si noi la serbare!!!

Sanatate multa si numai bine!

Maria & mami Mihaela


mai bine ii scoatem noi la un specatacol..teatru..circ..sa le oferim noi lor o serbare de sarbatori.

Sa poti sa ierti cand altii te inseala, sa te ridici cand altii te doboara, Sa poti pastra ce altii pot s-arunce, Sa razi chiar daca sufletul iti plance Si vesel sa ramai chiar daca..afara ninge! Aceasta este arta de-a invinge....


http://community.webshots.com/user/ana_maria222
poze noi....

Mergi la inceput