Bella, audienta la viata (3)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Mult curaj pe miine, Rodica !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:



Rodica am inteles ca tu cu Bella puteti sta in spital..intrebarea mea este cand se intoarce Adi, caci as vrea foarte mult sa vina si sa scoata extras de cont..este adevarat ca pot face si eu asta, dar nu intentionez sa ma implic mai mult decat am facut-o deja..
Este usor sa imi trimiteti mesaje..va rog frumos cele care aveti de spus ceva spuneti aici..este usor sa critici si este usor sa acuzi..
va rog frumos insa sa deschideti gura dupa ce luati si dvs un orfan si faceti tot posibilul sa il ajutati..atunci poate veti vedea cu alti ochi realitatea..
oricum, astazi este o zi mare si importanta pentru toata lumea...care o iubeste si este alaturi de Bella
dimineata, Maria si Luca m-au tinut de mana si am spus ingerasul, rugandu-ne pentru micuta Bella...sunt sigura ca a ajuns acolo sus...si Dumnezeu ne va salva fetita...restul nu conteaza...

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

Pashosha, nu trebuie sa te afecteze acele afirmatii, mai ales ca vin de la persoane care nu au curajul sa se semneze, barfele la colt de strada vor fi mereu, si atata timp cat ele te afecteaza nu fac altceva decat sa-ti scada elanul, sa-ti ia din curajul de a face bine.Vor sa te inraiasca. Nu le da voie!!!Nu le acorda din timpul tau pentru ca nu merita.Tu te cunosti, stii ce-i in sufletul si inima ta. Daca cineva are ceva de comentat sa vina cu dovezi.
Acum timpul tau e pretios, Bella are nevoie de rugaciunile tale, familia ta are nevoie de tine, si nu mai enumerez caci tu ii stii mai bine pe toti .
Iar piedici, vor aparea mereu, tu trebuie sa inveti sa sari peste ele.
Bella, ma rog sa fii puternica sa treci cu bine toate hopurile, sa vii acasa sanatoasa sa poti fi fericita cu noua ta familie !!!
Si Cristina isi indreapta rugaciunile catre tine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Belluta,fii tare ca si pana acum sa vii acasa ca am multe felicitari si scrisorele pentru tine.

Doamne ajuta ca operatia sa fie un succes.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Oameni buni, mai e putin si Bella intra in operatie !!!! Doamne fii cu ea acolo, Doamne ajut-o sa treaca cu bine peste aceasta prima operatie

Din cate stiu eu la ora 14.00 va intra in operatie. Sper ca Soli sa ma sune sa va pot tine la curent cu ce se intampla la spital. Este f greu sa iti vezi copilul plecat la operatie si sa il astepti sa se intoarca ore in sir care par o vesnicie. Insa sper sa simta rugaciunile voastre de la distanta si dragostea pe care i-o purtati Bellei.

Pashosha, uite un prim vis implinit Nu te mai stresa de celelalte fleacuri ... vei vedea ca intr-un viitor apropiat veti rade de momentele astea ... nu te ma gandi la prostii ... bucura-te ca Bella este aici unde te-ai luptat atata sa fie si sa iti tragi si tu putin sufletul dupa atata stres si alergatura. Bella face deja primul pas din cei trei pasi catre o viata normala si asta numai datorita tie si oamenilor care au aflat de Bella, au indragit-o si au ajutat-o. Felicitari la toti prietenii Bellei, la intreaga ei familie.

Doamne ajuta sa avem vesti bune. Hai Belluta fii curajoasa !!!
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

lasati fetelor, am pus la spate totul...nu merita sa ma cobor la nivelul lor...NU MAI DISCUTAM PE ACESTA TEMA.. se va intoarce si adi si o sa dea el extrasul


MAI SUNT 15 MINUTE...... TREMUR DE FRICA!!!!!

dOAMNE , TE IMPLOR AJUTA-O PE BELLA SA REZISTE.....

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


care 15 minute????

BELLA A INTRAT DE 5 MINUTE IN OPERATIE...!!!
sA NE RUGAM CU TOTII ACUM..SA LUPTE, SA REZISTE...dOAMNE, TE IMPLOR AJUT-O SA REZISTE SI SA FIE BINE...ESTE COPILASHUL NOSTRU SI E FRUMOASA SI MICA ...
PREASFANTA FECIAORA MARIA, MAMA INTRE MAME SI FEMEIE INTRE FEMEI, SFANTA ZI DE AZI,
DOAMNE DUMNEZEULE, TOTI SFINTII, AJUTATI-O PE BELLA SA REZISTE...
OAMENI BUNI, RUGATI-VA ALATURI DE MINE...
REZISTA BELLUTA ...REZISTA INGERASHULE MIC!!!

E PRIMUL TAU PAS CATRE O NOUA VIATA...TE NASTI ASTAZI!!

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

Doamne, intareste-o pe printesa noastra!




.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C’est une grande folie que de vouloir ętre sage tout seul. »
La Rochefoucauld

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

imi cer mii de scuze ... ora 14.00 ora Belgiei, adica ora 15.00 ora Romaniei si cu totul si cu totul alta ora prin alte parti ...

pashosha, ma bucur de atitudinea ta ... e cea mai sanatoasa

si eu sunt cu inima cat un purice ... nici nu indraznesc sa sun ... cred ca sunt ultimele clipe cu belluta in bratele parintilor, numai telefonul le mai lipseste acum sa sune

sper sa am vesti curand ... sper sa nu spun prostii, parca soli zicea ca operatia dureaza circa 6 ore ... of, mult timp, sa ne reziste inimioara ...

Doamne ajuta!!
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Gabriela, te rugam din suflet sa ne tii la curent cu ce se intampla... Sunt cu sufletul la gura si ma invart prin casa ca un leu in cusca!!!

Iti multumim mult de tot!

Dana si nazdravanu' de Matei
http://www.geocities.com/bebe_matei

size=2]AJUTATI COPII IN SUFERINTA PARTICIPAND LA BAZARUL UMANITAR
http://www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=59
VA RUGAM AJUTATI INIMIOARELE BOLNAVE: BELLA SI MARIUCA TEODOREI[/size=2]
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57873
http://bella.netfirms.com/ro.htm

Mergi la inceput