NICOLETA......NU MAI E!!! ACUM E IN CERURI!

NICOLETA......NU MAI E!!! ACUM E IN CERURI! | Autor: dyany

Link direct la acest mesaj

PLANG SI NU VREAU SA MA GANDESC ,CA MARTI O VOM CONDUCE PE ULTIMUL DRUM PE NICOLETA! ACUM PATRU ZILE AM PRIMIT UN TELEFON DE LA BUCURESTI SI NI SE SPUNEA CA NICOLETA SI-A MAI REVENIT....ERAM FOARTE BUCUROSI...ADICA RASPUNDEA LA INTREBARI PRIN SEMNE.SOTUL EI SPUNE CA A FOST PRIMA DATA CAND A REACTIONAT IN VRE-UN FEL...SI PLANGEA INCONTINUU,NU SE MAI OPREA DIN PLANS!
VINERI PE LA ORA 10 AM FOST ANUNTATI CA ......NU MAI E ...CA A MURIT!!!!!NICI NU MAI POT ..SUNT DISPERATA! NU STIU CUM SA MA COMPORT ...MI-E TEAMA...SI EA ARATA CA O PAPUSA...E O PAPUSA.NU MAI E!MARTI NE VOM DESPARTI DE EA SI POT SA VA SPUN CA E JALE MARE DE TOT,LUMEA LESINA PE CAPETE...PARINTII EI MAI AU UN PIC SI O IAU RAZNA ,SI NOI NU STIM CUM SA NE COMPORTAM PENTRU CA NU AVEM CUVINTE! SOTUL EI E RAVASIT SI UMFLAT DE PLANS!DOAMNE PRIMESTE-O CU BRATELE DESCHISE LA TINE SI ......IART-O DE TOATE CELE CE CREZI CA A GRESIT! NU MAI POT .....DUMNEZEU SA O IERTE!!!! FRATILOR SUNT DISPERATA SI AM NUMAI IMAGINEA EI IN MINTE ........ARATA EXACT CA UN INGER!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bosioc spune:

Ce veste trista Dumnezeu s-o ierte!
Sincere condoleante familiei.

Silviu si mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Dumnezeu s-o odihneasca in pace! Alte cuvinte sunt de prisos..

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Draga noastra,

ce sa-ti spun, imi plange sufletul cand ma gandesc la bietii parinti si la voi toti cei care ati iubit-o.Acum ea a scapat...voua va ramane sa va intariti.

Dumnezeu s-o ierte!



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Dumnezeu sa o odihneasca in pace!


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasterii Super-desenele lui Liviu - august 2005Opere de artaDesene LiviuNoutati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Dumnezeu sa o odihneasca in pace!



"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

Condoleante...si Dumnezeu sa o odihneasca in pace...trebuie sa fiti tari si mai ales tu sa ii dai familiei ei multa tari de caracter

Mihaela si bb Amalia
http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela1802/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Condoleante! imi pare rau ! Dumnezeu sa o odihneasca

6 ani -14 februarie 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cait spune:

Condoleante si cuvintele sunt de prisos..

Cait
Home is where heart is...my heart is far away from here..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Sincere condoleante! Dumnezeu s-o odihneasca in pace, iar familiei sa-i aline durerea!

Simina
album foto1 si album foto2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

D-zeu s-o ierte.Odihneasca-se in pace.

andreeat

Mergi la inceput