Cineva?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Eu nu m-as numi campineanca, pentru ca am locuit in Ploiesti de la 1 an si jumatate, dar sunt nascuta in Campina si cunosc orasul pentru ca bunicele mele au locuit tot timpul acolo.
Plus ca ai mei s-au mutat din nou in Campina, tatal meu e chiar s-a dedicat oraselului, a facut ziar, reviste, acuma conduce casa de cultura..in fine... s-ar putea spune ca sunt legata de acest oras.
Asa ca va salut si eu si astept sa se mai mareasca grupul. Stiu sigur ca mai sunt campinence, a fost un subiect acum vreo 2 ani...

Pupici,
Ioana


Ioana 14 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbel30 spune:

Dragele mele,
Si eu mi-as dori sa devin campineanca cat mai repede, sotul isi doreste asta de ani buni, dar cum nu depinde totul de noi, trebuie sa mai asteptam...Nu stiu cat, sper f. putin...
Asa ca va rog sa nu lasati subiectul "de izbeliste", eu va urmaresc cu cea mai mare atentie...

"Sufletul n-ar avea curcubeul daca ochii n-ar avea lacrimi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ioana, il cunosc bine pe tatal tau. Am lucrat cu el as putea spune, asta inainte sa plece la casa de cultura.

Ce fetita frumoasa ai! Vad ca esti iar graviduta. Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos si voios!

Salutari din Campina

POZE
Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Plin de Ioane orashul asta....

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SAMURAYJACK23 spune:

Si eu sunt din Campina-am terminat Grig-ul in '92-mate-fizica.
Din pacate ajung prea rar acasa-Bucurestiul m-a dat gata cu aglomeratia si ritmul de viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LEVI spune:

Salutare!Si eu sunt din Campina si chiar locuiesc in Campina.Am terminat Grig-ul in 1995 , clasa de mate-fizica.Am o fetita in varsta de 2 ani si 8 luni,ffffiute si jucausa.Hai ca incet, incet,ne strangem cateva si din Campina.

Luminita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

ma bag si eu cu toate ca nu stau in campina , dar am bunica acolo, si toate vacantele de iarna vara acolo am fost, pana la 6 ani practic am stat acolo, imie tare drag orasul, bunica sat pe muscel, eu chiar vreau sa cumpar un teren sa-mi fac o casutza mic...chiar campinencelor pate stiti voi un teren..asa vreo 400-500 m pe muscel
la vara vreau sa merg sa stau cu bb o saptamana poate ne vedem pe acolo...tinem legatura


Adriana si bb Cezarica 23 Aprilie 2005

Cezar,minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

Eu nu-s din Campina ,insa sotul meu este..a terminat Grigorescu in 97 si e coleg cu samurayjack:))...
Inaioana, se pare ca pana la urma lumea e mica,am citit ca tatal tau are ziarul ,deci el este cel de care vorbeam:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

fetelro daca auziti de vreun teren pe muscel ma intereseaza...

Adriana si bb Cezarica 23 Aprilie 2005

Cezar,minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

quote:
Originally posted by LEVI

Salutare!Si eu sunt din Campina si chiar locuiesc in Campina.Am terminat Grig-ul in 1995 , clasa de mate-fizica.Am o fetita in varsta de 2 ani si 8 luni,ffffiute si jucausa.Hai ca incet, incet,ne strangem cateva si din Campina.


Si io! Si io! Am fost colege de promotie inseamna...Am terminat in 95, la G - limbi straine. Oare ne-am intalnit la "revedere"??? Cre'ca din vedere ne stim cativa de-aici.

Adriana, de terenurile de pe muscel nu pot sa zic prea multe (io am casa acolo, a bunicilor), dar www.imobiliare.net/anunturi_detalii.php?siteid=361431" target="_blank">aici, aici mai gasesti una-alta. Io-s cam rupta de realitate, ca merg destul de rarutz p-acasa.


Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput