Bazar umanitar (8)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Adela,eu nu am mai primit pachetul.Nu mai retin cand l-ai pus.Poti sa-mi mai spui te rog?



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Fetelor, dragelor, Danateo si Piti, rogu-va frumos de tot, hai sa ne vedem maine la 18 la bile la Mall, imi trebuie neaparat lucrusoarele de la voi! Va rog frumos, sambata vreau sa le dau mai departe!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

OK, Rozi, incerc... desi, sincera sa fiu, mie imi cam vine peste mana Mall-ul... dar venim si noi sa vedem ce-i cu bilele alea...

Dana si nazdravanu' de Matei
http://www.geocities.com/bebe_matei

VA RUGAM SALVATI-O PE BELLUTA!!!!!!!

http://bella.netfirms.com/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

wow fetelor dar vad ca licitati nu gluma !!! ma bucur ca asa pot sa fac si eu ceva sa o putem ajuta pe BELLA.

Pijamaua albastra cu scoobby-doo este marimea 24 de luni (pentru fotomodele cu picioare lungi va fi scurta pijamaua)
Este purtata de Alvaro si este spalata de catvea ori asa ca este putin dusa culoarea dar in rest este in buna conditie.


Am haine de gravida(sunt pentru sora mea dar nu am timp sa ii le duc ca naste luna sata) cine vrea sa imi spuna sa fac poze.(am si sutien de alaptat)ca nu stiu cum sa ii zic.(marime mare)

mai am multe hainute de copiilashi de la Alvaro doar ca o sa imi fie greu sa aduc in bagaje multe ca deja am si eu o gramada sa duc in romania dar totusi o sa incerc sa vad ce mai pot pune la licitatie si act imi intra la bagaje!

gata sunt pe fuga ca plec la servici.





Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Licitez la:
- 216. Pijama cu totul albastra cu scobby-do 15 RON
- 220. Bluza albastra cu maneca lunga 8 RON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

quote:
Originally posted by danateo

OK, Rozi, incerc... desi, sincera sa fiu, mie imi cam vine peste mana Mall-ul... dar venim si noi sa vedem ce-i cu bilele alea...


A fost o propunere, ca sa ma intalnesc si cu Piti in acelasi timp, ma gandeam ca e mai greu sa organizez ambele intalniri in aceeasi seara fara sa se incalece.
Dar este loc de negocieri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anielas spune:

Supralicitez pt:
-220. Bluza albastra cu maneca lunga (se inchide intre picoare cu capse) marimea 24luni dar este mica, se potriveste la marimea 18 luni -9RON

Ania & bebitza Ina (23 oct 2004)
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Licitez pt 222. Bluza rosu cu albastru in dungi 8 RON.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Licitez 52,5 ron pt. adidasii Reeebok.....
.....mey fetelor, in vara i-am luat albinutzei una pereche Adidas Dragon, din austria si am ramas numa' c-o bucata din ei, ca cre' ca si-a aruncat de pe geam din masina ailalta bucata....asa ca licitez nu gluma, ca am ramas cu sechele de atunci!
....pt. blugi se licitase 10(anielas), si io am licitat 12....
Pupici

poze cu noi


"UN COPIL EXPRIMA PAREREA LUI DUMNEZEU CA LUMEA AR TREBUI SA CONTINUE" Carl Sandburg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

AAA, si mai licitez 30 ron pt. pantofiorii Baby gap, ca tare ne mai plac...


poze cu noi


"UN COPIL EXPRIMA PAREREA LUI DUMNEZEU CA LUMEA AR TREBUI SA CONTINUE" Carl Sandburg

Mergi la inceput