Bazar umanitar (8)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Si eu vin maine la 12 acolo...macar sa va cunosc caci banuti nu am de dat inca. Debarcaderul este cel de langa restaurantul acela?
Am notat nr de tel si te voi suna danateo in cazul in care nu va gasesc/recunosc.
Eu...ma vedeti in pozele din semnatura....altfel, sunt bruneta, par mediu si am o fetita de 1 an si 2 luni in carucior rosu cu gri, sport.

Lona, iti dau pe PM nr de cont si imi spui suma pe care o trimiti si cand si cum ii primim banii ii scoatem si ii dam pashoshei.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PITI spune:

Rozi,eu te-am sunat a doua zi dupa ce am vorbit ,dar nu ai raspuns!Hai ,te rog,da-mi adresa ta pe PM si ti le trimit prin posta ,este aproape si imi este mai usor asa ,caci nu reusesc sa imi fac timp sa ajung la bile.
Trebuie sa dau si chiloteii de pus peste pampers ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Pashosha, pls verifica si tu totalul pe care l-am facut eu spune-mi daca e ok sau nu...
Inca ceva...eu nu am trecut in lista de la bazar margelele pe care le-ai oferit tu. Parca cineva zicea ca-ti da 50 ROn si mai era inca o fata care mai vroia. Nu stiu ce s-a intamplat pana la urma cu margelele ca nefiind puse pe forum ca produse nu le-am urmarit.
Deci, pls lamureste si aspectul asta si vezi si totalul si spune daca e bine.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Da PITI trebuie sa dai si chiloteii de pus peste pampers. Cum facem?
Eu stau in sect 4 pe la Piata Resita , ne putem intalnii prin Tineretului, Orasel , Carol, Piata Sudului sau iti trimit adresa mea pe PM?

Apropo, cu banii cum fac? Tii dau tot tie sau ii pot depune intr-un cont? Ca e prima data cand intru pe aici si nu stiu cum se procedeaza.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex are nevoie de ajutor!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59549" target="_blank">Continuarea... Ajutor umanitar (9)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex are nevoie de ajutorul nostru!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pentru Alex


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput