Bazar umanitar (8)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Pashosha, asta vreau si eu sa stim...cum se face exact pt ca am citit ca danateo i-a dat deja Adelei 35 RON din bazar iar Rozi zicea si ea ca datoria pe care o are fata de bazar (173 RON) o trimite Adelei. Doar ele am inteles ca in loc sa dea banii aici i-au dat deja Adelei si atunci ar fi simplu sa-ti spun ca tu ai mai avea de fapt sa dai doar 292 RON pt inmormantare.
Nu stiu daca ai inteles ce am spus....


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Roandre, da, inca mai vreau insigna..... rezolv io cu roxana, ca se preconizeaza o intalneala dc cu fetele din cluj, cre' ca weekendul asta....
Oricum: licitez 5 ron pt. insigna dc (roxana1974)
Am de pus la bazar 1 pereche jeans pt. domnisoare, moderni(80 scrie pe ei), pe care noi nu i-am purtat ca Elise e grasutza...deci pt. fetite mai slabute...o sa-i si masor si pun poze mai tarziu....
Va pupam

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341&whichpage=1" target="_blank">Alex(1 an) are diabet! Bazar pt. Alex!

poze cu noi


"UN COPIL EXPRIMA PAREREA LUI DUMNEZEU CA LUMEA AR TREBUI SA CONTINUE" Carl Sandburg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Baby-Boom - oare ne vin noua jeansii ? Noi suntem categoria slabanoage da` lungutze (urmatoare bebelina o fac si io cu sunculite taman bune de pupacit ) Poza este ?



_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Pash, sandalutele mele pe unde mai sunt?? Nu vreau sa te stresez... Dar sa stiu de unde le mai iau..

Ajutati-l pe Mihaita

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lona spune:

Asadar, unde trimit banii totusi? Cine are timp sa se delpaseze dupa ei la posta? Sau un cont?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

ROANDRE Nu! Nu i-am mai dat Adelei cei 35RON de la bazar... Intre timp lucrurile s-au lamurit si s-a decis treaba cu cei 5mil si am contramandat. Urmeaza sa-i dau Adelei doar 50RON, bani care ii aveam la mine de la mama in scopuri umanitare, altele decat bazarul.

Deci: da, si eu am de la bazar la mine 35RON si ii dau unde ziceti voi ca trebuie... probabil la Pash!

Uite ca am mai citit o data si adaug:

Ieri, dupa ce am vb cu Adela, am vazut ca si Rozi vroia sa dea bani din cei de la bazar si vorbisem cu ea sa ne vedem si sa-i depunem impreuna ca sa platim comision la posta o singura data. Dupa ce s-a decis sa nu se dea bani de la bazar, am sunat-o si am contramandat. Deci, din cate stiu eu nici ea nu a mai dat cei 173RON si ii are la ea. Acum, urmeaza sa confirme!

Va pup pe toate!

Dana si nazdravanu' de Matei
http://www.geocities.com/bebe_matei

VA RUGAM SALVATI-O PE BELLUTA!!!!!!!

http://bella.netfirms.com/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Mamagiuliei...nu stiu sa pun poza in albumul principal....am vrut s-o pun in pozele cu obiectele pt. bazarul lui Alex(care le-am pus in albumul nostru, cu speranta ca le transfera cineva)...da' vad ca nu se vor amestecate...deci spune-mi cum pot pune poza in albumul cu bazar umanitar!!!!! La voi m-am gandit cu blugii!!!!! Sper din suflet sa vina, ca de draguti is tare draguti!
pupici la toata lumea!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341&whichpage=1" target="_blank">Alex(1 an) are diabet! Bazar pt. Alex!

poze cu noi


"UN COPIL EXPRIMA PAREREA LUI DUMNEZEU CA LUMEA AR TREBUI SA CONTINUE" Carl Sandburg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Baby-Boom - pune`acolo si ne dai doar linku` cu poza cu pricina, n`are nimik



_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Buna!

si la mine mai sunt 40 ron de la Jasmine, eu am tot intrebat cui tre' sa-i dau...

si, am pus si eu poze cu ghetutele rosii si fashul de iarna compus din salopeta geaca si gluga cu urechiuse...

si mai tre' sa ma intalnesc cu Lilia si Aurelia pt lantisoare

pupici



Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

230. 20 ron pt ghetele de la Uki ! (din ce sunt ?)

Uki, ce lungime au cracii de la salopeta pct. 229 ???



_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput