Robert, alta inima bolnava

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

salutare ziceti-mi care se ocupa mai exact cu ce pot ajuta.
Azi robert a fost un picut mai bine, a vut pofta sa manance, asteptam vestile luni de la Bucuresyti sa vedem ce ne spune. gabriela, ai zis ca te intalnesti cu o doamna doctor sa vada hartiile lui Robert. Am incercat sa te sun dar cred ca ai o gramada de facut mai ales acum su sotul bolnav din cate am intales.Sper ca totul va fi bine la tine in familie.Zi-mi aici daca nu reusim la telefon sa vb ce a zis doamna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

A gasi mama in revista Formula As un subiect in legatura cu tartarea bolii fratelui cu ajutorul unor ceaiuri.Este vorba despre un dr din Timisoara pe nume Dr Cornel Jupanent,avem si un un nr de tel de la el.Am incercat sa vb cu el dar nu am dat, mai incercam.
Este posibil rezolvarea problemii, cunoasteti vreun caz rog a-mi scrie daca aveti cunostinta de ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Adinan de acada nu prea pot sa fac mai nimic, astept sa plec la facultate, acolo am mai multe posibilitati de aface mai multe.LA inceputul saptamanii trebuie sa ajung si eu ca incep sa pierd cam multe pe la scoala(pr. lab.).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:



mai oameni buni...mama lui Robert este o forta. O admir mai mult decat mi as fi imaginat. acestei femei, doctorul de la spitalul unde trebuia sa mearga i-a zis "PAS". Femeia m-a sunat aseara ca nu mai sta si vine ea cu analizele la Bucuresti...BRAVO DOAMNA!!!
aceasta femeie m-a sunat asemeni Crisitnei si m-a rugat sa o indrum unde sa mai mearga..mi-au dat lacrimile cand am auzit-o cum vorbea la telefon. M-a impresionat din momentul in care a spus buna ziua...este distrusa de atata alergatura..de 5 ani nu face altceva decat sa alerge sa isi salveze fiul de 27 de ani...nu au bani decat de medicamente si mancare si nu se dau batuti..Aceasta femeie nu cedeaza..lupta si iar lupta..toate mamele sunt convinse ca fac acelas lucru pentru puii lor, dar eu la telefon simt vocea unei mame care nu mai are putere..care e terminata dar se taraste pe coate numai sa il ajute pe Robert...
Vlad...mama ta a reusit sa ma faca sa plang numai cand ma gandesc la ce voce are la telefon....o respect si o admir enorm, iar Robert sunt sigura ca va trai datorita dragostei si devotamentului vostru...
Mama lui Robert a venit azi la 6 dimineata in Bucuresti. A fost la Militar si apoi la Dr. Olteanu, care a rugat o sa o sune maine si poate vine cu Robert joi la medicii italieni..D-na docotr olteanu...JOS PALARIA...MA INCLIN IN FATA TA CRISTINA OLTEANU...
Poate il salveaza si pe Robert.
concluzie, aceasta mana de om, mama lui Robert, acest munte de vointe, pleaca inapoi azi la iasi si revine cu Robert daca se poate joi...cate putere mai aveti doamna???
offff

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Inseamna ca mai exista un pic de aperanta si pentru acest baiat.Doamne ajuta sa reuseasca.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Salut da asteptam ce ne spune dr Oltenu asteptam raspunsul de manie care ne poate schimba putin, noi gandim pozitiv, DEspre domnul dr Broasca nu mai zic nimic doarca nu stie cu7m este sa ai pe cineva bolnav grav poate nu a trecut prin asa ceva niciodata
Va rog spunetine pe unde sa mai incercam pt asalva un suflet de 27 ani care astazi astazi a spus ca nu stie ce sa mai faca?
Ganditi-va ca ajutand veti fi ajutati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Iar am intrata sa scriu, te mai descarci putin.
Vestile sunt urmatoarele:
-hartile lui Robert au ajuns la echipa de medici italieni datorida doamnea doctor Olteanu multumim mult
- mai trebuiesc facute niste analize, este posibil sa le faca in Italia
-trebuie sa asteptam pana saptamana viitore pt aface analizele, avem sperante mari ca totul va fii bine.
Intinzand o mana vei primi mult mai multe inapoi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


BRAVO VLAD...VESTI MINUNATE....
au sperante doctorii nu-i asha?
hai fetelor incurajati-i pe oamenii astia...ca ei de asta au nevoie...
Robert sa inteleg ca va pleca in Italia...??? wow...asha da veste...
pune mana si fa-i pasaport, ca sa fiti pregatitit..cand zice doctorul hop..voi sa si sariti..ok?

aranjati cu cineva acolo..sau

CINE IL AJUTA PE ROBERT CU PASAPORTUL ...IN IASI????

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Vlad, ma bucur si eu are mult de vesti.
Pashosha, cred ca Robert are pasaport ..daca nu i-a expirat sau altceva, deoarece a fost acum citeva saptamini in Itlaia, din cite scria Vlad..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

pt pasaport in iasi se duce in audienta la comandanta si ii explica treaba ca e urgent, ca e pt operatie in italia etc.

trebuie cateva hartii doveditoare ca robert e bolnav, macar o hartie medicala care sa faca legatura cu italia, cred ca poate fi semnata si de dr olteanu ... etc

comandanta este super de treaba, in 24 de ore ai pasaportul
daca nu este extrem de urgent il ai in 3-4 zile, dar trebuie sa depui toate acestele necesare corect si cat mai repede

em am facut pasaport in 24 de ore fara nici o relatie, doar ca am avut toate actele care mi-au trebuit si am stat toata ziua la pasapoarte, copii alb negru si color, cerere la comandant, dupa-amiaza cand fac pozele pt pasaport etc. adica sa ai tot ce iti cer ei imediat

bafta multa! ma bucur ca robert lupta! sper ca doctorii italieni sa se aplece si asupra cazului lui robert cu interes si sa ii gaseasca rezolvare

Doamne ajuta !
Gabriela

"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

Mergi la inceput