Elenalove are mare nevoie de noi!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

V. Adriana sunt eu. Ma bucur ca au ajuns banii.
Cat despre ajutoarele de 5 milioane de lei, sunt mai mult decat derizorii....sunt facute doar sa le inchida gura, ca altfel nu-mi explic.
Natere usoara sorei tale, ca vad ca deja a intrat pe ultima suta de metri! Si succes cu reconstructia!


Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (31.03.2004) Daria Maria (22.06.2005)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Ieri a primit mandat de la Irina V{?). din Brasov.
Multumesc draga Irina.



carolie , asa am facut am sunat la banca si au spus ca va dura 7-10 zile ca sa faca ei investitii...dupa care alte 10 zile sa am bani inpoi in banca ! sunt eu ghinionista ca altfel nu imi expic de ce atat de multe pe capul meu.


Marioan, o sa mearga iar la banca azi sau maine si o sa imi trimita mesaj cu numele de la cine a mai primit banuti.
O sa anunt imediat ce primesc mesajul lui Cristina.
MULTUMESC.


Asa am spus si eu ca cei 5 milioane sunt sa scoata ochii la locuitori satului ca altfel nu imi pot explica ce pot face oamnei pe vremea asta cu 5 milioane ...in special cei care nu mai au absolut nimic.

Asa este, o nenorocire nu vine niciodata singura dar o sa se rezolve,sper.
Multumesc valentinag.

clyo, asa am zis si eu , bine ca sunteti VOI ca altfel nu stiu cum puteam sa o ajut pe mama! Multumesc din tot sufletul.


Mickyyy, multumesc din suflet pentru ca imi esti alaturi.



Multumesc din suflet tuturor care imi sunteti alaturi.
Sunteti absolut cea mai MINUNATA ECHIPA !
Tot respectul pentru voi.






www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex este micut e diabetic si are mare nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

coral , am primit plicul de la tine

marioan au venit banuti de la tine



Cristina a venit la net azi si nu ma gasit... mi-a lasat mesaj ca naste cat de curand ca ii sa rupt apa !!!!...cine a mai trimis banuti si nu a primit de la mine confirmare va rog sa asteptati pana se va duce sotul ei la banca sa confirme banuti.



Multumesc .


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex este micut e diabetic si are mare nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marioan spune:

Nastere usoara surorii tale si bebe asanatos!!!!
Bine ca au ajuns banutii stiu ca nu sunt multi dar o sa incerc sa mai trimit. Si pic cu pic se strange ceva.
Pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Elena sper din toata inima ca ati trecut cu bine si uraganul Willma! Sa ne dai de veste cind poti! Stau cu inima cit un purice.Elena nu a vrut sa se mai plinga si de problema asta insa ieri am vorbit cu ea pe yahoo si se pregateau de venirea uraganului care a lovit acum citeva ore Florida exact in zona in care locuieste ea...Ieri sotzul baricada ferstrele si terasa. Inca odata sper ca sunteti toti bine si ca nu s-a ajuns la evacuari si alte nebunii.Fetelor va multumesc din toata inima ca ati ajutat-o pe Elena noastra asa de greu incercata de viata. Muuuulte muuulte multumiriwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex un baietel de 10 luni e diabetic si are mare nevoie de noiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Elena,
Sa speram ca esti bine si ca uraganul nu v-a afectat!
Astept si eu vesti de la voi cat de curand.
Aveti grija!
Va pupic!











poze noi
bubulinele
'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'
Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

buna,
Vesti de la ElenaLove: sunt bine sanatosi, a trecut wilma pe la ei, casa le-a ravasito, masina e turtita de copaci, dar ei sunt bine sanatosi asta conteaza cel mai mult. O sa va sc si ea mai multe cand o sa aiba acces la net, momentat numai celularu ii functioneaza, telefonia fixa e la pamant.
O zi buna la toata lumea



Nicole mamica lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
0 - 2 years 2 - 3 years
Opere de arte Mini-Vacante
Exerciti Animate



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA

Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITIVA BINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_danen spune:

Uf...in sfarsit o veste si aia buna...ma rog...partial.Dar bine ca ei sunt sanatosi,desi banuiesc ca sunt cu moralul la pamant si foarte speriati..
Am si eu o rugaminte mare de tot.Care dintre voi aveti nr ei de mobil,dati-mi-l si mie pe PM,va rog...
Pupicei...
Vikingastii tu de ce..

EU SI AI MEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria spune:

salut elena,
sunt si eu ingrijorata si astept sa ai din nou acces la internet, sa ne spui cum sunteti!
sunt alaturi de tine, din pacate doar cu gandul, nici nu-mi pot imagina cat de speriati ati fost!

numai bine si voua si rudelor de aici, nastere usoara sorei tale si multa sanatate mamei!

anamaria, mama soldatzeilor de plumb Bogdan - 04.07.2000 si Tudor - 13.06.2003

poze cu frumosii mei (si nu numai )

Viata este ceea ce se intampla in timp ce esti prea ocupat sa-ti faci planuri de viitor! (John Lenon).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Am vb azi cu Elena.. casa li distrusa 40 %, masina de servici a lui Al distrusa toata si nu au asigurare la ea. In Ro pleaca pe data de 10. Alvarica mica e ok, si ea e ok... .
nu vor avea curent aproximativ 4 saptamani au zis cei de la city.
Legat de nur de tel, trebe sa vb cu ea, si daca zice da vil dau.. e singura ei sursa de a tine legatura cu cineva, daca i se gata bateria nu mai are cum sa o incarce, foarte scurta e la el, maxim 2 min daca am vb.

O zi buna



Nicole mamica lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
0 - 2 years 2 - 3 years
Opere de arte Mini-Vacante
Exerciti Animate



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA

Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITIVA BINE

Mergi la inceput