Elenalove are mare nevoie de noi!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Am vorbit azi cu Cristina si mi-a spus ca a primit in cont banuti de la

Alina Morostes
Mickyyy
??? B. Mihai(BUC)

mandat primit de la :
valentinag

Multumesc mult

p.s am avut PM-ul plin de mesaje si am dat delet si nu mai stiu de la cine (nick) sunt banuti trimisi.
HELP PLIZZZ

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex are 10 luni e diabetic si are mare nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

Elena, mai spune-ne ceva despre mama ta si ce se mai intampal in zona aia.
a nascut sora ta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

clyo, despre mama ce sa va spun ca ea tot timpul cand o sun o apuca plansul.
Oameni din sat au inceput sa primeasca ajutor de la stat dar ce ajutor!!!! cate 5 milioane ca sa le scoate ochii la oameni dar in rest nimic deocamdata.
Mama nu a primit nimic ca sunt 38 de case pana ajunge la ea...si o sa mai dureze ceva timp...abia ce au inceput sa de-a bani la 5 case.
mai mare rasul ...pai oameni au pierdut dor 5 milioane din tot ce aveau ...nu este nici macar jumate din ce au pierdut oameni...dar asa cum mi-a scris cineva "Cand omul e sanatos , restul lucrurilor se rezolva ele"...
Mama mea sufera de o boala care nu stiu cum se numeste dar este la oase si are genunchi mancati de aceasta boala si abia se poate misca(cred ca ii spune maladia ozgud!!!!)si mai este si pe medicamente care ii mentine inima la o anumita stare ca sufera de nu mai stiu ce...stiu ca are doar 50 de ani si nu este batrana deocamdata ...si nu vreau sa o las asa ...ma refer ca o apuca batranetiile fara casa si bolnava , iar eu taaare departe, ca eu sunt sprijinul ei la bine si la greu :((...si ar fi multe de spus dar nu imi pot lega cuvintele deocamdata sunt prea multe pe capul meu.


Sora mea nu a nascut inca , este programata pe 27 luna asta sa nasca si ma rog zi de zi pentru ea ca ea cand era mica a avut gaura la inima(deci este cardiaca) si dr. nu au depistat deocamdata nimic la bebe in burtic...dar nici la mine nu au depistat ...deci tot ce pot este sa ma rog sa nasca fetita sanatoasa si ea sa nu aibe probleme la nastere.

In rest asa cum am scris si la fetele din america, daca nu e una e alta ...eu am pierdut cartea de credit si hotomani care au gasit-o au facut cumparaturi cu cardul meu si acum sunt in investigatii pentru a recupera bani inapoi(567$ geanta gucci)...o sa dureze cel mult 1 luna de zile.

Va multumesc din suflet ca imi sunteti alaturi si o sa va multumesc pentru totdeauna.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex este micut e diabetic si are mare nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by Elenalove27

Am vorbit azi cu Cristina si mi-a spus ca a primit in cont banuti de la
B. Mihai(BUC)
V. Adriana(BUC)
C. Florin(Arad) (cred ca este Alina Morostes)
mandat de la G. Valentina(BUC)

Multumesc mult

p.s am avut PM-ul plin de mesaje si am dat delet si nu mai stiu de la cine (nick) sunt banuti trimisi.
HELP PLIZZZ

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex are 10 luni e diabetic si are mare nevoie de noi



Elena, da, banii trimisi de C.Florin(Arad) sunt de la mine. Sotul mei i-a dat unui coleg sa-i puna la banca. Mersi de confirmare. Toate cele bune mamei tale!



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

azi am primit plicul de la Alyssa


Alyssaiti multumesc mult pentru ajutor.

Multa sanatate.

Alina , multumesc ....deci mi-am adus eu bine aminte


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex este micut e diabetic si are mare nevoie de noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

pentru tine

pentru mama ta

Sanatate multa!

Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caroline spune:

quote:
Originally posted by Elenalove27

...eu am pierdut cartea de credit si hotomani care au gasit-o au facut cumparaturi cu cardul meu si acum sunt in investigatii pentru a recupera bani inapoi(567$ geanta gucci)...o sa dureze cel mult 1 luna de zile.




Elena, anuntza emitentul cartzii de credit (fraud departement) contesta sumele pe care nu le-ai platit tu (+ daca sunt ceva charges asociate revendica-le si pe alea) si ei sunt OBLIGATI sa-ti crediteze cardul cu sumele respective. Asa ca tu nu esti responsabila de nimic. Ei, daca vor, fac investigatii sa-si recupereze paguba, dar daca paguba nu este prea mare (< $5k ) nici nu se chinuie ci o recupereaza in baza asigurarii pe care ei o au cu sociatatea de asigurari. Tie iti vor trimite alt card. Asa ca nu-ti face nici un fel de probleme, plateste-tzi in continuare minimul lunar si "pa si pusi". Nu-ti face griji... (crede-ma - lucrez in bransha)

Mult noroc si concediu placut in Ro.

you

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

quote:
Originally posted by Elenalove27

clyo, despre mama ce sa va spun ca ea tot timpul cand o sun o apuca plansul.
Oameni din sat au inceput sa primeasca ajutor de la stat dar ce ajutor!!!! cate 5 milioane ca sa le scoate ochii la oameni dar in rest nimic deocamdata.
Mama nu a primit nimic ca sunt 38 de case pana ajunge la ea...si o sa mai dureze ceva timp...abia ce au inceput sa de-a bani la 5 case.
mai mare rasul ...pai oameni au pierdut dor 5 milioane din tot ce aveau ...nu este nici macar jumate din ce au pierdut oameni...dar asa cum mi-a scris cineva "Cand omul e sanatos , restul lucrurilor se rezolva ele"...
Mama mea sufera de o boala care nu stiu cum se numeste dar este la oase si are genunchi mancati de aceasta boala si abia se poate misca(cred ca ii spune maladia ozgud!!!!)si mai este si pe medicamente care ii mentine inima la o anumita stare ca sufera de nu mai stiu ce...stiu ca are doar 50 de ani si nu este batrana deocamdata ...si nu vreau sa o las asa ...ma refer ca o apuca batranetiile fara casa si bolnava , iar eu taaare departe, ca eu sunt sprijinul ei la bine si la greu :((...si ar fi multe de spus dar nu imi pot lega cuvintele deocamdata sunt prea multe pe capul meu.


Sora mea nu a nascut inca , este programata pe 27 luna asta sa nasca si ma rog zi de zi pentru ea ca ea cand era mica a avut gaura la inima(deci este cardiaca) si dr. nu au depistat deocamdata nimic la bebe in burtic...dar nici la mine nu au depistat ...deci tot ce pot este sa ma rog sa nasca fetita sanatoasa si ea sa nu aibe probleme la nastere.

In rest asa cum am scris si la fetele din america, daca nu e una e alta ...eu am pierdut cartea de credit si hotomani care au gasit-o au facut cumparaturi cu cardul meu si acum sunt in investigatii pentru a recupera bani inapoi(567$ geanta gucci)...o sa dureze cel mult 1 luna de zile.

Va multumesc din suflet ca imi sunteti alaturi si o sa va multumesc pentru totdeauna.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex este micut e diabetic si are mare nevoie de noi




Elena, este o adevarata tragedie ce se intampla cu oamenii astia.
ce poti face azi cu 5 mil?
chiar nu as vrea sa comentez mai mult ca sunt foarte revoltata de modul in care alesii tarii au guvernat aceasta criza.
am un dispret profund pentru toti policitienii romani, mai ales pentru primul ministru.

ma rog.........

poate cu cei 5 mil si cu ce s-a mai strans de aici mama ta sa incerce sa rezolve o mica parte din probleme.

nastere usoara si bebe sanatos surorii tale.

cat pentru tine, multa bafta in rezolvarea problemei cu cardul de credit si putere multa sa ai grija de toti cei dragi.

sanatate tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

G.valentina din Bucuresti sunt eu Elena.
Imi pare rau ca s-au intamplat atitea,stii cum se zice,o nenorocire nu vine niciodata singuradar o sa se rezolve,ai sa vezi.
numai bine.

Speranta moare ultima!
Valentina
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marioan spune:

Buna Elena!
Am si eu o intrebare banuti de la mine nu au ajuns in cont la sora ta?? As vrea sa stiu ca daca nu sa verific la banca sa vad ce s-a intamplat.Deci ar fi de la MarianaI-Buc.A trecut deja o saptamana de cand trebuiau sa ajunga.
Pupici.

Mergi la inceput