Copilasi de iulie-august 2004 (114)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

Lia, Codrut nu a suportat hamul.A mers tinut de mana, apoi si-a dat drumul singur.Acum merge perfect; mai cade, nu plange se ridica si gata!Are pampers amortizor.

Adema&Codrut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

neata
eu nu stiu ce e cu costinestiul, dar promit a ma documentez imediat.
monica, eu nu i-am facut nimic la puta, pielea s-a tras singura si acum il pot spala, dar chiar daca nu se tragea eu nu ma bagam. aici nu se recomanda. dr ce zice?
pupacim copilasii bolnaviori si pe cei care n-au facut figuri la vaccin si nici dupa. noi mergem iar luna viitoare si tot atunci ii fac si antigripal. cica trebuie sa-i faca de 2 ori acesta din urma ca sa fie efectiv adica ii mai face unul peste inca o luna, in noiembrie.
liliana, pupacim pe adeluta manca-o-ar mama ei. si pupi e puturos la vorba, spune numai ce vrea el si cand are chef.
apropos de creioane. tati l-a invatat ieri cum se scoata capacul la carioci si aseara era indian mazgalit tot pe fata.
revin ca-s cu casa intoarsa, m-am apucat si de papa...


philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

am vazut un desenator si un maaaare mancator de eclere. ce ochisori frumosi albastri, numai lui philip i s-au facut ochii verzi. las' ca-i bine si-asa, numai caprui ca ai mei sa nu se faca.

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Buna dimineata..mamici cu copii...Eu am fost ocupata si de doua nopti dorm si cu pauze de 2 ore la miezul noptii....asa ca nu am reusit sa mai intru pe DC..prin urmare nu v-am citit..si din pacate nu cred ca am cum sa recuperez tot....
Imi bag niste cafea IV si revin:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Pupici multi,pentru doi baieti frumosiAndrei desenatorul si Danut cu okisorii lui cei minunati,.

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Fetele din RO... aveti idee care e prognoza vremii pentru Bucuresti in luna noiembrie... ca vrem sa venim in tara si ar fi folositor sa stim...

Va pup... am treaba acu dar revin..




http://community.webshots.com/user/aneagu100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Anca, cit vreti sa stati in Ro?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

doamna bibi, despre decalotare:
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=45236

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AncaMaria spune:

Olivia.. probabil 3 saptamani.. atata pot lua concediu..


http://community.webshots.com/user/aneagu100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

Danut nu s-a lasat si nici nu se lasa dus de mana, el vrea doar singur, na, si singurul favor pe care mi-l face si implicit si-l face, dar fara ca el sa constientizeze, e sa accepte hamul. Ca decat sa umblu cocosata pe dupa el si sa n-apuc sa plonjez la timp sa-l scot din raza vreunei mobile...mai bine asa, oricum las coarda din spate lejera si doar cand e pe punctul de a intra in coliziune frontala cu vreo muchie sau colt (fie el si protejat cu chestii d-alea pt colturi) il sustin cat sa nu intre in viteza maxima. Altfel, v-am spus, daca se-mpiedica in mijlocul camerei il las si se-ntinde pe burta cat e de lat, se sprijina pe manute insa, si nu plange, se ridica imediat si bombane ceva, apoi ii da viteza mai departe. Daca nu i-ar placea viteza asa tare as putea sa spun ca, in mod sigur, nu s-ar impiedica asa des, dar el e vitezoman.

Asa, deci, Alice, seamana leit lu taica-su, bineeee....si de la mine ce o fi luat fain atunci ? glumesc, oricum lumea, vecinii, cand ne vad pe toti 3 pe strada intreaba retoric "da cu care dintre voi seamana copilu vostru?" Si mai e una bucata de baba care-i zice lu domnu sot al meu ca "asta nu-i copilu tau, l-o facut cu un neamt in mod sigur" - cica asta e gluma ei. HA-HA-HA

Eh, sa fie el sanatos si io la fel, si vom fi supermultumiti cu asta
noapte buna si somn linistit
vine din nou vremea insoritaaaaaaa! maine 23 de grade si luni 26 de grade, deci scapam de ploaie

Mergi la inceput