Voi "olteni" din Teleorman sunteti pe aici???

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Mai fetelor pana la urma se pierde subiectul nostru.nu mai zice nimeni nimic?

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irismetal spune:

Salut,
Eu sunt Irina si sunt din Teleorman / Plopii Slavitesti dar locuiesc in Bucuresti de 20 si ceva de ani, liceul tot aici l-am facut (treapta II-a ).

Poze cu baietelul meu de 1 an si 6 luni
Va pup si va doresc numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

Irismetal, bine ai venit. Eu am facut Liceul economic Rosiori de Vede in perioada 1989 - 1994, deh, ce vreti am picat treapta si n-am vrut in ruptul capului sa fac la zi la "alimentatie publica' Si asa acum sunt contabil "statistician" cica dar n-am profesat niciodata. Am dat mai multe detalii despre mine poate mai sunt pe-aici colegi de gneratie, sau pe-acolo...

Viata este facuta din bucatele mici de ciocolata, cand mai dulce cand mai amara, important este sa stii sa le gusti pe fiecare in parte.....
Raducu cand avea plete (1an si 2 luni)http://pg.photos.yahoo.com/ph/florinaboeru/album?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Bine ai venit in gasca noastra Irina.d'a tinerele mai sunteti mai fetelor,eu am si uitat de cand am facut liceul asa mult a trecut('75-'79)liceul de chimie nr 5-Ozana.apoi am terminat si fac tot de chimie ca asa era pe atunci si am lucrat un amarat de inginer de fabrica ani de zile.de ale tineretii vremuri.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kokolina spune:

salut, fetele !!
sunt si eu aici, in club

eu am facut liceul in alexandria,iar facultatea in bucuresti

Kokolina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irismetal spune:

Kokolina,
Si eu tot in Dr. Taberei stau, poate ne intalnim....
Poze cu baietelul meu....Stefanel Nazdravanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iri_sori spune:

Buna! am trecut sa va salut acum ca ma simt mai bine.

iri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:



Dana, Eric (27.01.2002) si Ruxi (10.01.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Nu v-am abandonat da am avut o perioada mai zbuciumata si nu prea am mai vizitat forumul.....acum ca lucrurile s-au mai linistit...pot sa va spun ca speram ca la sfarsitul lunii sa ne caram catrafuzele in Ardeal.Mi-a placut si imi place aici....insa cred ca n-am nimerit eu bine...(adik am "cazut" exact in gura unora care erau dornici de a face viata imposibila cuiva).Oricum...nu am prejudecati...si conteaza omul pt mine....nu locul de unde vine.Trist e ca m-am atasat aici de gaska de prieteni a sotului meu...si mi-e greu sa ma gandesc ca voi fii atat de departe de ei.....Asta e dezavantajul....lasam in urma...niste prietenii...pe care nu cred ca le vom putea uita vreodata....cam atat pt moment...sa nu va plictisesc.....Da chiar de o sa ajung in Ardeal...la forum...tot la voi o sa raman "inscrisa"....Sa fiti iubite si sanatoase...si sper sa ne auzim cu vesti bune...curand..

Nu-i pasa nimanui cat de mult stii decat dupa ce afla cat de mult iti pasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

pe pag 1.

andreeat

Mergi la inceput