Ajutati-o pe Alina sa afle cum arata mama!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Ce vesti ne mai dati despre Alina?


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_lia spune:

?! Repet si eu intrebarea: ce se mai aude cu Alina? Se poate face ceva pentru ea?
Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Fete cu suflet mare, mai stie cineva ceva de Alina?


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_lia spune:

De aici, pot sa va spun doar ca Alina se afla in aceeasi situatie, fara bani pentru operatie. Nu stiu igur daca boala progreseaza mai mult decat ca abia vede umbrele, dar din ce stiu eu de la alt caz pe care l-am intalnit, cred ca progreseaza.
Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela73 spune:

of doamne... ce putem face pentru ea? de cati banuti mai are nevoie?

http://community.webshots.com/user/mihaela7373

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

BAI NENE...
am promis ca nu mai intru pe acest subiect ca vad ca URLU PRECUM LUPII LA LUNA...
aurelia mi-a dat pm sa ma roage sa intru...ce Dumnezeu va tot intrebati ce e de facut?
LUATI FRATE ALEA DE LA ANDA...SI TRADUCETI IN ITALIANA, PLUS AIAI CU TOXOPLASMOZA...SI DATI-MI UN E MAIL SAU ANUNTATI MA CA LE AVETI TRADUSE..
v am mai zis ca docotrul asteapta analizele da voi nu stiu ce asteptati de nu le trimiteti..
copilul ala sta in intuneric...HAI..ORGANIZATI-VA..ANDA DA-LE CUIVA SA LE TRADUCA EXACT CUM SUNT IN ITALIANA SI SA LE SI PRINTEZEI TU DUPA AIA...EU APOI ITI DAU NR DE FAX UNDE SA LE TRIMITI...
O FACEM SAU NU?

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela73 spune:

pai nu sunt ok traduse mai sus de aino?

http://community.webshots.com/user/mihaela7373

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

cred ca vrea sa spuna ca actele tb traduse la un traducator oficial pt a le trimite la dr.

Cristina
-----------------------------------------------
Explica-mi, si am sa uit
Arata-mi, si am sa-mi aduc aminte
Lasa-ma sa fac singur, si am sa inteleg.
Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Anda, nu e suficienta traducerea lui Aino?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Aurelia, eu nu am alte acte in afara de cele scrise de Lucia mia sus si traduse de Aino. Aino, multumim!!!!
Eu zic ca e suficineta, personal nu stiu de ce ar mai fi nevoie.
Pashosha, vrei sa copiez eu traducerea pe o hartie si sa ti-o trimit pe fax, sau cum sa facem? Alta traducere nu am, trebuie traducere autorizata? Ma gandesc ca medicul vrea doar doagnosticul ca doar nu il scotem noi din burta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput