Mamici / tatici singuri

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danim spune:

vreau si eu sa intru in clubul vostru...
sunt_mamica iti doresc sa fii tare si sa ai incredere. e greu sa le explici asa ceva la copii...crede-ma !!! dar o sa ai surpriza sa vezi ca ei inteleg mai multe decit speram noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Danim, bine ai venit in clubul nostru...daca asa a fost sa fie.

Noi de obicei discutam dincolo, la "Clipe din trairile sufletelor noastre" si chiar asteptam intariri.
Asa ca...te asteptam cu drag la cate o cafea virtuala si un strop de barfa, asa ca-ntre fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lolabumi spune:

Buna tuturor !
Ma inscriu si eu in clubul "Mamicilor si taticilor singuri" ...Deci, bine v-am gasit!Sunt o mamica f.f. disperata cu doi copii , un baietel de 6ani care tatal lui nea parasit chiar la nasterea lui, iar pe urma am gasit pe cineva si am facut o fetita care acum are 3ani. Problema este ca de cand s-a nasut fetita el sa schimbat f.f.f. mult in rau si ma si inselat ,nu-l interesa daca are nevioe de ceva fata cu toate ca este a lui si a inceput sa faca diferenta intre copii , acum de un an daca fata greseste cu ceva tot pe baiat il pedepseste sau urla la mine, efectiv nu mai siu ce sa fac pentru ca nu am unde sa merg sau sa ma mut de la el ,pt. ca la parinti lui stam . Nu mai am cu cine povesti ,sa-i si eu ce gandesc ,ce ma doare ,cu cine sa ies ,cineva sa-mi spuna o vorba buna. Sper ca aici cineva va dori sa vorbeasca si cu mine ,am si o intrebare cum pot intra pe chat sau pe la ce ore sunteti sa putem vorbi?
Va multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinsonia spune:

Buna, Lola, bine ai venit.
Am intrat sa-ti spun ca sunt alaturi de tine, ai grija de tine si de copii, sunt aici daca vrei sa vorbim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lolabumi spune:

Nu mai stiu cum sa-i fac pe copii sa ma asculte, nu mai pot spune nimic pt, ca iei imi comenteaza si nu vor sa ma bage deloc in seama. Imi vine sa ,pur si simplu nu mai fac fata la toate scandalurile si urlete.Cum ies din camera sa le aduc de mancare sau sa merg la baie,"el" se apuca sa urle si se ieie de copii, de ce vorbesc si de ce se cearta pt. jucarii. Simt ca inebunesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Akuma spune:

de ce singure, stau si ma cert cu mine, ca doar nu s-au terminat barbatii feroce din lume...

eu vs eu ...

........................
cit traiesti in viata, invata sa ierti, sa spui ca iubesti, ca vrei sa fii prieten, ca daca le spui dinaintea unui mormant, nu ma are nici un sens.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Aia e, ca aia feroce nu s-or fi terminat, da' de aia suntem satule.
Iar aia buni se pare ca sunt luati toti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Akuma spune:

pai, hai sa facem un sondaj, aia bunai si aia rai, sa ne spuna calitatile, partile negative, marimea penisului si durata unui act sexual.

........................
cit traiesti in viata, invata sa ierti, sa spui ca iubesti, ca vrei sa fii prieten, ca daca le spui dinaintea unui mormant, nu ma are nici un sens.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

Akuma te rog sa folosesti un limbaj adecvat. La acest subiect nu se discuta despre sondaje.

Considera acest mesaj un avertisment prietenesc.

multumesc,

Freia si Alexa


Intram in legalitate


www.afsolutions.ro/help-ema/despre.php" target="_blank">Sa ajutam la terapia pentru Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Akuma spune:

quote:
Originally posted by Freia

Akuma te rog sa folosesti un limbaj adecvat. La acest subiect nu se discuta despre sondaje.

Considera acest mesaj un avertisment prietenesc.

multumesc,

Freia si Alexa


Intram in legalitate


www.afsolutions.ro/help-ema/despre.php" target="_blank">Sa ajutam la terapia pentru Ema




PÉNIS ~uri n. Organ genital masculin; Dex..

nu este un limbaj trivial, si eu tot din prietenie ti-am explicat..

........................
dulce, finuta, romantica ca si greata care-ti trece prin stomac...

Mergi la inceput