Baia Mare

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Salutare fetelor.
Dupa cum vad acasa vremea e destul de urata.
Nici pe aici nu ne laudam cu vremea prea frumosa, dar asta e tomana.
Multam pentru informatii noemi.Poti sa imi zici unde e magazinul?
Cat despre copii nu ca as avea probleme, dar cu sora mea pe cap ma face sa gandesc altfel si sa vad lucrurile altfel.Tatal meu nu se intereseaza deloc de ea, si eu uneori simt ca nu mai pot cu toate pe cap.
Dar asta e viata.
Acum mai am o problema.Cred ca se duce chiriasul.Stiti pe cineva care vrea sa inchirieze o garsoniera langa RFN?
Cam asta e de moment.
Sa aveti o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Servus!

Adya,adresa mea e cosbuc 22,linga spital.Peste drum de sc.11.Sa stii ca nu mi-a intrat nimic pe yahoo,eu cred ca au fost ceva pb cu net-ul
acu citeva zile,nu mai stiu exact cind pt ca eu nu tin minte ce-am facut ieri,asa ca-ti dai seama.Bate Roza la usa.Dar putem si aici sa pove ca...Eu una sint f deschisa si da de reusim sa implicam mai multa lume.
Olim,eu am cam pierdut de vreo 6 luni locatiile acestor mag. pt ca am vrut sa-mi iau si eu cite ceva si m-am trezit ca nu mai sint acolo unde le stiam eu.Totusi,stiu precis ca ala de unde ne-am luat noi saltelele este pe str.Lupului si inca functioneaza.Amu' str asta e pe linga V. alecsandri.Nu e greu de gasit.Am o prietena pe care am s-o sun in seara asta si-mi va zice tot ce exista pt ca e mare experta.
Cu garsoniera se poate rezolva usor.Exista o publicatie care se cheama 'De toate' si-n care poti sa dai anunt gratuit cu conditia sa-l cumperi pt a primi talonul sau poti apela la o agentie imobiliara si se ocupa ei de tot.
in ceea ce o priveste pe sora ta...am inteles.Stiu cit este de greu,dar tu esti,se pare, singurul ei sprijin si-atunci n-ai ce face.
Usor de zis,greu de facut!
Ai sa vezi ca viata le va rezolva pe toate.Are ea grija.


Va pe toate
Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Mersi pentru incurajari.
Stiu ca se vor rezolva toate.
Cat despre garsoniera sper sa am noroc, deoarece tipul care sta acum in ea este un cunoscut, dar am probleme la plata chiriei, si de aceea m-am gandit sa gasim pe altcineva.
Sau chiar ne trece prin cap sa o vindem.Are cineva habar la ce preturi sunt acum.
Este amenajata acum, gresie, faianta, termopan, centrala noua, bucatarie completa,balcon inchis, zugravita proaspat.
Merci pentru alte informatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

eu zic ca e pacat sa vinzi acum. chiar daca nu o sa creasca preturile dupa aderare sigur vei gasi mai usor chirias ca doar o sa inceapa sa vina strainii .

michelle7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Buna dimineata fetelor.
Nu as vinde-o nici eu, dar ne bate gandul sa luam o casa in Tg Mures si nu prea cred ca o sa ne ajunga banii.Dae sper ca pana la urma sa o putem cumpara.
Nu imi fac problema ca nu as avea chirias, dar as vrea casa acea, ca nu e prea scumpa si cu putina reforma ar arata super.
Oricum garsoniera o vand numai daca ne decidem sa luam casa.
Cum este vremea la Baia Mare?
Va doresc o zi buna tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Salutare maramu.
Pe unde mai umblati fetelor ca nu va va vede lumea pe aici?
Ce s-a intamplat cu voi?
Astept vesti de la voi.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Servus,

Eu am avut pb cu comp-ul vreo 2-3 zile,nici nu mai stiu cit.Am prins ceva virus dat naibii si-a trebuit sa radem tot si sa reinstalam.
Ce faceti?
La noi ninge si e frig,dar e tare fain.Abia astept Sarbatorile!
Olim,m-am interesat de preturi pt mobila.Din banii pe care vrei sa-i pui la bataie,iesi OK.La second.
Adya, mail-ul de la tine n-a intrat din cauza de virus.Am aflat eu intr-un final.

Fetele,va doresc o saptamina plina de bucurii

Noemi

A! Olim ti-am raspuns pe celalat topic deschis de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Esti o dulce, merci pentru tot.
Deocamdata am gasit un chirias.Sper sa iasa bine totul.
Va doresc o seara frumoasa tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Salutare fetelor.
Pe unde mai umblati de nu mai treceti si pe aici.
Vad ca eu am inchis si acum tot eu deschid.De cand cu zapada, ma gandeam ca o sa va vad mai mult pe aici, dar vad ca febra cumparaturilor de Craciun nu va mai lasa timp.
Va astept cu vesti noi de acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adya spune:

Hello, hello!!!


Ce mai faceti fetelor? Pe unde umblati pe ploaia asta?
Olim, eu sunt aici.
Ploua tare nasol e tare urat afara! Brrrr!

Eu va doresc un weekend cit mai placut!
Sa nu uitati sa va faceti ghetutzele pt Mos Nicolae.



Mergi la inceput