Constanta la apel! (49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna, buna ce mai faceti?
Dana multumesc pt reteta de papanasi, nici eu nu puneam bicarbonat (poate ca acesta este secretul ). Partea cu aluatul ff moale este taaare placuta dar si ce bunatati ies . Dca nu-mi ies vin sa "fur" reteta.
Sinzi_ana felicitari pt tanarul atlet, poate ca intradevar i-ai descoperit o pasiune. La mai multe.
Xandra i-ai poza la bb? Ca sa aiba mama ta ce gadila pana nasti . La ultimul eco facut cand eram insarcinata cu Alex, d-ra mea isi sugea pumnul cu muuulta ravna si asa i-am facut poza.
Pa!
Camelia & Alexandra Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

xandra, nici eu nu cred ca trebuie sa faci anliza daca nu e cazul.
sanzi, felicitari pentru david.e si normal sa fii mandra de el.

albumul meu
ziua marinei
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

XANDRA-"cea mai tanara dintre mamicute?"-nu inteleg ce ai vrut sa spui. Eu nu am nici un copil, cei doi sant si nepotei si finuti, tin la ei tare mult, nu stiu daca ar fii fost ai mei daca as fii tinut mai mult; cred ca mai mult de atat nu se poate,nici nu ma pot exprima pentru ca nu am cu ce sa compar sau sa echivalez sa-ti poti da seama.Cat despre cunoscut fetele din forum,in afara de Tania nu cunosc pe nimeni si am mai spus ca regret tare mult ca nu am fost la intalneala tocmai din aceasta cauza,de a ne cunoaste,de a ne vedea.
Dar cine vrea sa ma cunoasca o invit la locul meu de munca, sant de servici vineri si sambata, lucrez in parcul piticilor la restaurant La Cetate.Cred ca e mai bine asa ca pana la urmatoarea intalneala ar mai dura ceva, iar pentru cele care mergeti des in parc nu v-a fii o problema.Va astept la un suculet,Dana Costache.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

DAna, lucrezi La Cetate??? Cum e mancarea acolo???

Noi in fiecare we ducem copiii la restaurant ca le place si mananca tot , sambata asta am fost la Casa Ana...si ne gandeam sa mergem acum la CEtate...

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi si David
David (best of...), tati si mami

A venit toamna!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Mancarea este buna(depinde si ce mananci)si peturile sant superbe.Vino sa testezi, sambata sant de munca.
Apropo nu vrea nimeni o iarba verde duminica?Astept oferte, vreau aproape de C-ta.Pana acum am vb numai cu Tania.
Sau poate are cineva posibilitatea de a intra in parcul celor de la fostul itc-nu stiu cum se mai numeste acum,este in spatele serei de flori de la iesire din Cta spre Ovidiu.Trebuie sa ai legitimatie.Au acolo si gratare, mese, banci, si loc de joaca amenajat si teren de tenis unde ne putem juca si noi astia mari

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

madamsadamy, se pare ca am facut o gafutza... imi pare rau, sper ca nu te-ai suparat...
ash veni shi eu la o iarba verde, daca hotaratzi ceva, poate ma anuntzatzi...
xandra

pozici cu mine
ticker bebe
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;30/st/20051129/dt/8/k/e01e/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Nu nu ai facut nici o gafa,probabil ca atunci cand am dat mai multe date despre mine tu nu ai apucat sa citesti;si chiar cand imi raspundeai mai devrema m-am uitat la profilul meu si am vazut ca m-am trecut ca as avea 12 ani(atunci intradavar sant cea mai tanara).

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

salut dragelor si dragalasi copilashi mici si mari.
am fost azi la targ si dezamagire mare.
scumpe si nu prea grozave.
in schimb am luat un costum de iarna salopeta si geaca super, asta chiar imi place.
l-am luat cam mare. la iarna o bag pe alexandra ori numai in salopeta ori numa in geaca [D][D]
in rest ... bantuim dupa tati, stam lipite de el.

adriana ziceai mai de mult ca razvan numai sta in fund, acum e randul nostru, alex oricum sta numai in fund nu.
azi era sa cada de 2 ori din pat, eu eram atat de obosita ca nici nu am vazut-o ca era pe margine.
statea pustoaica pe spate cu capu atarnand peste marginea patului si radea la noi.
eu am inlemnit, ca o si vedeam scursa pe jos.dar am scapat de data asta.
va pupik.


jo si alexandra


*********
jurnal
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

de la parc pana pe la hotel doina.
si parca m-ash mai duce o data ca nu prea imi vine sa cred ca nu sunt si ptr copii lucruri mai bune si mai ieftine.(imi spusese cineva ca la doina sunt si eu m-am dus acolo si inca pe la un hotel 2 ca imi pierdusem rabdarea)
oare s-au dus la bucuresti la baby expo?


jo si alexandra


*********
jurnal
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Inca o data va multumesc pentru urari.
Aseara am iesit la restaurant cu nasii iar sambata o sa facem o petrecere cu prietenii nostri.
Adriana, sa-ti traiasca nepotelele, sa fie sanatoase si sa aibe noroc in viata!
Dana, o sa incerc reteta de papanasi, Tania mi i-a laudat mult. Eu am facut dupa o reteta cu dovlecel si branza dulce dar acum nu mai sunt dovlecei...
Am pus poze de la ziua Alisiei, daca doriti sa le vedeti...http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=451972973

www.adina.as.ro/" target="_blank">noi
tot noi

Mergi la inceput