Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (107)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Adema, Ecoflorina i-am dat si eu lui Stefan cind a avut un episod de diaree mai demult - e pentru refacerea florei intestinale (din cite imi amintesc este un fel de drojdie - sper sa nu spun prostii). Eu am gasit la help net.

Gabriela si Stefan David (08.07.2004)
33 ani, zodia: gemeni
http://community.webshots.com/user/leelooga


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Buna!

eu tocmai m-am intors de la stomatolog.....am culcat puiu si am intrat sa va salut.

AndreeaB, bine ati revenit sanatosi.Chiar mi-a fost dor de postarile tale.
Eu nu am vrut sa-i pun perna moatzei, ea a dorit asta.Dormind cu mine in pat se cocoatza repede pe perna.Seamana cu mine, mai am putin si dorm in fund.

Carmenp daca nu intrebai tu de talonete intrebam eu....Acum m-am lamurit si eu.Andree cred ca are platfus ca merge cu labele picioarelor in exterior....si mai stiu ca se si mosteneste(tati are)

Roxana, mult noroc in continuare cu serviciul...tu n-ai avut puterea sa te desparti de noi

Adema ma bucur ca e bine Codrut.

Felicia si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Adema,uite ce am gasit despre Ecoflorina:

http://www.farmaline.ro/index.php?cid=1&pid=4717

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doamna Bibi spune:

Adema, Ecoflorina contin bacterii lactice vii (Bifidus si alte 5 bacterii,nu le stiu numele acum...), se prezinta sub forma de sticlute care au o solutie, iar in capacel sunt bacteriile. Si eu i-am dat lui Bogda cand a avut probleme cu burtica si i-au facut foarte bine. Concomintent i-am adiministrat si Digestin,este un siropel din plante care de asemenea ajuta la digestie. Eu asa am reusit sa-l scot la liman cu burtica dupa ce m-am chinuit mai mult de o luna cu el asa. Parca din HelpNet le-am luat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ssarah spune:

Adema, cum am scris mai sus, si eu ii voi da de lui ecoflorina la moatza, contine bifidus si enzime si e buna pentru refacerea florei intestinale din cate stiu eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Carmen, zau ca as veni si eu, dar iar voi avea un week-end de cosmar. Acum ma duc la cursuri pana la 8 (hi, hi, cica vreau sa ma fac experta), tati are examen si cica are pe putin 60 de studenti si nu se stie cand termina, iar Stefi este de dimineata cu soacra mea. Asa ca va urez distractie placuta si poate voi reusi si eu sa ajung la un dezmat
Ca sa le dau de gol, mamicile din Iasi se duc diseara in discoteca!!!!!

Un week-end placut la toata lumea!

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Un weekend placut si de la mine - plec si eu in curind spre casa!

Gabriela si Stefan David (08.07.2004)
33 ani, zodia: gemeni
http://community.webshots.com/user/leelooga


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

aha,deci asa,care va sa zica,va faceti de cap,duamnelor....distractie faina.....hihihi,maine de dimineata va dau eu moare de varza....hihihi

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Aaaa...pai nu ma mai joc...Unii isi fac de cap prea rau!...:)
Distractie placuta la discoteca duamnelor...:)

Am reusit sa achizitionez si eu scaun de masina si ma bucur tare!
Eu trebuie sa ma intorc de la 1 octombrie la munca...(de fapt nu e obligatoriu, as putea sa lucrez acasa si sa stau in concediu...),,,mi-e groaza...Pana la 15 noiembrie chem o femeie de pe aici din bloc...nu prea am alta solutie.

Plange...pupam!

Monica si Maria Alexandra (02.07.2004)
poze si pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

neata
pupacim copilasii bolnaviori si in special ieseanca mica si mucoasa ca si ele s-au gandit la noi.

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput