Matreata -din nou!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

deh... la alte capete o fi altfel... la mine a mers tare nasol si cu greu am scapat de "dependenta" asta involuntara...


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

k sa nu facem reclama proasta: la fiecare persoana acelasi produs actioneaza in mod diferit, eu de ex. am folosit Head&shoulders si nici macar nu imi curata parul , in schimb advanced tehniques al meu nu e bun pt cea mai buna prietena a mea, trebuie sa incerc i mai multe, eu am incercat cam 60% din marcile de pe piata care sunt antimatreata inainte sa-l gasesc pe asta bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Eu nu am matreata, insa am multi cunoscuti care folosesc Selsun Blu, sampon. Il recomand si eu dupa ce un prieten care a avut toata viata matreata a scapat cu acest produs. Se gaseste in farmacii.

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns badjoke spune:

A fost o emisiune la TV despre matreata in care s-a pus accent pe sampoanele cu seleniu. Astea ar fi cele mai bune pentru combaterea matretii si bineinteles un regim alimentar adecvat.
Eu folosesc Vichy antimatreata si a dat rezultate. Sotul meu facea in unele locuri ale capului niste scuame de care a scapat numai cu Vichy. Nici cu Nizoral n-a scapat.
Ideea e sa incercati cat mai multe sampoane si sa vedeti care sampon are intr-adevar efect asupra matretii sau in ultimul rand un control la un dermatolog.
Va doresc sanatate si sa scapati cat mai repede de matreata!

Mami si NiKo (24 sept 2004)


"Cine se amesteca in Legenda Personala a altuia, niciodata nu si-o va descoperi pe a lui." ~ Paulo Coelho

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

fiecare sampon este bun la cine i se potriveste si ii face bine ... asta este cert.... la mine de exemplu in momentul in care schimb samponul, binenteles din gama antimatreata, imi face bine cateva spalari, deja pana se termina flaconul nu mai are nici un efect, rezultat schimb samponul si o iau de la capat si tot asa ....
asta cum o mai fi .... nicicum

va pup pe toate
andanii

Mergi la inceput