Azi suntem fericiti!... pentru Felis

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Poate vreti sa-l vedeti pe Cristi :))

http://www.desprecopii.com/cristi/Cristi.htm

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Despre subtilele inchisori...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

iar astazi, a fost operata, cu succes, Sabinutza !!!
nu stiu cit valoreaza opinia unui nou venit ca mine, dar trebuie sa v-o spun, sinteti fantastici, aici, pe DC !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Calinescu Lucia spune:

Nu cred ca mai exista cuvinte...

Cristina si bebe Maria

bebe Maria

www.babiesonline.com/babies/g/gandacelul/" target="_blank">pagina Mariei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xtasya spune:

Si eu sunt fericita azi, pentru ca intr-un final, m-am decis sa postez si eu. Sunt inregistrata de multa vreme pe forumul acesta, intru citesc, petrec ore, dar n-am avut curajul sa spun nimic, voi toate, dragutele de voi, aveti atat de multe de spus iar eu citindu-va am senzatia ca nu stiu nimic... si am preferat sa stau ascunsa, dar astazi am vazut-o pe micutza Sabina la tv, vorbea matusa ei despre ea si despre operatie, Slava Cerului ca a iesit bine pana in prezent. Datorita ei mi-am facut curaj sa scriu, sunt un om, mic, dar vreau sa va multumesc din suflet ca sunteti asa cum sunteti,ca existati.Sunt mai ametita decat daca as fi baut am emotii, sunt putin impacientata pentru ca pana acum n-am avut nimic de spus, si acum m-am trezit deodata... nu vreau sa fiu patetica... vreau doar sa va multumesc inca o data, tuturor celor care formeaza "echipa".. m-am fastacit... inchei, va pup si poate mai revin.Cudrag, Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Comunitate DC, impreuna putem misca muntii..ce conteaza ca suntem raspanditi in 4 colturi, DC-ul ne-a oferit ocazia sa fim un intreg! Felicitari!

Anda, nu vrei sa o adaugi si pe www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Bella pe listuta? Nu este un caz rezolvat inca, dar lucrurile se misca...

Si pe www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=50738&whichpage=1" target="_blank">Andrei Oniciuc...viata lui s-a schimbat in bine, credem noi, de cand l-a adoptat comunitatea DC!

DC, va multumim!

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Are 6 luni de zile dar lupta sa traiasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Mihaita al lui Felis!
Comunitatea i-a ajutat foarte mult, la sfarsitul lunii pleaca la operatie in Italia.



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Ba da doamnelor, ba da, trecem si pe mihaita si pe andrei si pe bella... cu cat mai multi cu atat mai bine. trec imediat!

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Despre subtilele inchisori...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

Imi permit sa multumesc si eu aici pt gazduire si intregii comunitati DC. Chiar impreuna mutati muntii.
Minunata idee sa faceti aceasta listuta.
E meritul vostru si ne plecam in fata voastra. Insemnati enorm pt noi.

Datorita voua am strans bani, am aflat o gramada de lucruri, am capatat o gramada de prieteni, am reusit sa ma ridic de la pamant, am reusit sa trec prin perioade de criza , nu am abandonat tot cand am simtit ca nu mai pot, am invatat sa vad viata cu alti ochii, am vazut ziua de maine.


Va multumi

Sa nu va opriti niciodata

Cosmina, matusa Sabinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karina1976 spune:

Felicitari sincere!

Fie ca Dumnezeu, de acolo de sus, sa va dea puterea de a lupta in continuare, pentru ca sunt multi cei care trebuie ajutati si voi aveti puterea de a face asta.

Si fie sa existe pe lume mai multi oameni ca voi. Dumnezeu sa va binecuvanteze, pe voi si pe cei pe care ii ajutati.

Chiar daca mai tardiv, sper sa va pot ajuta si eu.


karina1976

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Sa dea Dumnezeu sa se rezolve si celelalte cazuri si toate necazurile sa se transforme in bucurii ! Pupici si imbratisari sincere tuturor celor care au ajutat si ajuta sa redea un zambet celor aflati in suferinta !

Comorile mele:http://community.webshots.com/user/nickysweet4u
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm

Mergi la inceput