Copilasi martie-aprilie 2004 (66)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

malina, eu am dat pur si simplu copy/paste, am luat-o cu tot cu culori, fonturi, etc...eu ii spuneam Laurei ca daca vrea sa mai introduca pe cineva sau ceva atunci e nevoie sa coloreze...

Vreti sa vedeti voi ce nazbatii a mai facut Raul azi?? Poze
S-a bagat sub masa, apoi a scos periniile de la fotoliu, s-a urcat pe fotoliu si de acolo saria pe perini Il vreti?? ca-l dau macar pentru o zi

Oana, daca m-as pune sa notez toate prostioarele lu Raul sa sti ca ar trebui sa stau toata ziua cu carnetelu in mana[:)))]

Va rog sa va uitati pe lista si daca mai am ceva modificari de facut sa-mi spuneti, pentru ca am vazut ca la Raul nu s-a modificat ...o inteleg pe Mickyyy ca n-are timp, voi sa nu ma intelegeti gresit!



Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

Clau pun pariu ca de la tine a mostenit spiritul asta pus pe sotii..

Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)
Martie-Aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Oana, sa sti ca ai mare dreptate...tocmai azi vorbeam cu sora mea la telefon si ii povesteam ce nebunii face Raul ...stii ce mi-a zis"are pe cine semana, acum sa vezi si tu cum e si cat de "frumos" mi-am mancat eu viata cu tine"
Intre noi e diferenta de 6 ani si practic ea m-a crescut sid eci stie ce are la casa



Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe2004 spune:

Tocmai la lista ma gandeam si eu azi. am vazut ca nu sunt actualizate datele noastre referitoare la dentitie. Dar am crezut ca nu mai are timp cineva si de asa ceva. Daca ai timp, Clau, te rog sa treci la noi 4 molari si 2 canini. Sunt pe cale sa apara si cei 2 canini de jos si poate ne mai odihnim putin, ca ne-au obosit dintii astia. Poate o sa doarma si el bine noaptea. Am luat de curand revista Mami si acolo e un mic jurnal de bebe in care e trecuta prima noapte dormita in totalitate. Noi nici acum nu o avem. In vara asta a fost o noapte in care nu s-a trezit de loc. dar a fost doar o noapte.
Va pup pe toate.

Andreea, mami lui Alexandru (26 apr 2004)
noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Oana, nu ne-ai zis cum a fost azi la cresa??

Rayu, ia treci si ne povesteste cum se descurca Amelie la gradi...ca de nu o iei in freza



Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

Clau a fost bine fara conflicte mananca tot plange doar cand o schimba in rest am inteles ca se joaca cu ceilalti copii ,a venit acasa si daca ieri a dormit trei ore astazi adormit una si jumatate si e tare marita nu stiu de ce cred ca i -sa dat un pic programul peste cap.

Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)
Martie-Aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Las ca se va obisnui ea si cu somnu...bine ca sunt probleme mai mari cu ea, ma refer ca nu plange dupa tine sau mais tiu eu alte probleme...noroc ca se acomodeaza repede!
Tu ai rezolvat ceva cu interviul ala??



Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

A ramas sa ne intalnim si saptamana viitoare.

Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)
Martie-Aprilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladhana spune:

Hello,pe unde sunteti? Toata lumea e ocupata azi...La noi bate un vant si e rece...uitasem cum e toamna.N-am chef de nimic.

Mergi la inceput