Leoaicele DC (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Mey!
E 01.11.2005,ce faceti?Am vazut ca eu am trimis ultimil mesaj si-am zis'nu-i bai ca l-oi trimite pe primul din luna asta'.
Eu beau bere si ma gindesc cu groaza ca vine frigul si iara-oi ingheta pina in mai cind vine caldura si-oi muri de cald.Nu ma bagati in seama ca ma plictisesc si-atunci aberez.Am vrut doar sa va urez un inceput de luna fain si plin de bucurii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Pentru cele mai fumoase, inteligente, istete, modeste, devotate, responsabile, pasionale, luptatoare, generoase, decise, curajoase, mandre, cele mai iscusite femei de pe site si din lume..pe care le cheama MIHAELA sau GABRIELA:"LA MULTI ANI!!"


http://community.webshots.com/user/zozela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Buna leoaicelor!
Mey fetelor da' ce "vrednicute" suntem zau..Se duce subiectul de rapa si alta nu, cu vrednicia asta a noastra.
Ce mai faceti?
Eu sunt bine,astept cu nerabdare sarbatorile de iarna,mai citesc ici colo cate ceva,desi cand ma apuc de invatat se pune un cascat si-un somn pe mine de zici ca n-am mai dormit de ceva ani buni.
Doresc sa spun si eu un sincer La multi ani! si multa sanatate tuturor fetelor ce-si sarbatoresc ziua de nume azi.
Pupici cu lipici.

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!
POZE






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si pentru ca vin sarbatorile, readuc subiectu` in fata sa vad daca mai sunt leoaice prin zona !

Cum stati cu cadourile, ati cumparat, ati scris scrisorica lui MosCraciun ???

Pe unde mergeti in vacanta ?

puturoaselor !!!

_
Daria & Giulia (2004 08 16)
VENITI LA BAZAR SA-L AJUTAM PE ALEX !
Sarbatori fericite !
Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Buna leoaicelor puturoase la scris.
Eu am cumparat vreo 2 cadouri dar mai am de cumparat, luna asta multe trebe macar la cei din familie... Eu nu merg nicaieri ca nu mai am concediu, voi sta acasa cu familia, dar va fi bine si asa. Oricum sunt racita cobza asa ca nu mi-ar fi facut bine plimbarile pe frigul asta. Stau in casa la caldurica sa ma fac bine.
Salutari la toate si mai scrie-ti si voi ce mai faceti.



Oana si Paul (3 iulie 2002)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricika spune:

Eu nu am cumparat nimic la nimeni si nici nu mai cumpar anul asta decat sotului. Pai in anii trecuti m-am strofocat si am dat o caruta de bani pe cadouri la toata familia (si avem familii mafri, credeti-ma) si eu nu am primit nika si nici incantati nu au fost de gestul nostru, s-au purtat de parca li se cuveneau cadourile.Asa ca anul asta prefer sa cheltuiesc mai mult pe cadoul sotului, sa ii iau un ceas de firma, vreau sa ii organizez o petrecere supriza....Da chiar, a organizat cineva asa ceva? Stiti ca noi leoaicele vrem sa iasa totul la superlativ, deci acum sunt in cautare de idei!

Nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

daca tot a reaparut subiectul...nu puteam sa-l ignor.
Pupicim leoaicele toate si speram din suflet sa fie mai active...
Macar luna asta.
Eu n-am scris lui Mos Craciun ci mi-am cumparat singura un cadou la care visez demult...(de fapt l-am comandat si de vreo 3 sapt il astept...)
In rest...Mosul vine numai la bya anul asta...
Si,ca tot venii vorba de ...superlative...aveti in link-ul rosu din semnatura poze de la o petrecere...care m-am straduit sa fie sssuuuuuuupppeeeeeerrrrrrr.



Violeta, mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Printesa sufletului meu


"Nu sunt ceea ce par a fi,nu sunt nimic din ce-as fi vrut sa fiu....dar daca m-am nascut fara sa stiu,devreme sau poate prea tirziu,m-am resemnat....ca orice om,si-am ramas ceea ce sunt."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Sarbatorile le fac aici.
De cumparat cadouri,n-am cumparat.Ca sotul si-a facut singur cadou de Craciun,dar cica e din partea Mosului.Asa ca ii voi mai cumpara eu ceva sa-l surprind,ca el crede ca nu mai primeste nimic,daca si-a luat pt calculator.(eu nu m-as fi priceput sa-i iau ce ar fi vrut el)
La mine a venit Mosu',asa ca sper sa ajung week-endul asta in Buc.sa-mi cumpar ce-mi pofteste inimioara.(trebuia sa merg week-endul trecut).
Eu am impodobit prin casa,am facut bradul..acum mai trebuie sa fac cumparaturile..
Insa am inteles ca va fi un Craciun fara zapada,asa ca nu-mi prea surade ideea.Parca n-au farmec Sarbatorile fara zapada...
Pupici cu lipici.

Sarbatori fericite tuturor!

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noemi marian spune:


Servus si bine ne-am regasit!
Voi sinteti f. harnice.Eu n-am facut nimic si nu stiu cind ma voi apuca de ceva .Am traznit cu-al meu o combinatie de nota 100:ne-am apucat sa santierim si am lasat-o balta.(motivele sint obiective).Am intors casa usurel pe dos si-acum ne chinuim sa salvam aparentele.Adica sa aranjam ce nu se poate aranja.De cumparaturi nici vorba!Sint in plan,dar nu stiu pe ce zi.Asa n-am mai tomnit-o niciodata!Or sosi Sarbatorile si noi .....Pas!da' bine-a fi!Eu ,ca de obicei, sint optimista pina-n unghii

Va pupicesc pe toate,Noemi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelyna spune:

eu sunt intrusa aici,dar fetita mea e leu(13 august 2002).Vreau sa stiu mai multe despre aceasta zodie.Initial a fost un copil cu probleme(dar a luptat mult,desi este greu de crezut la aceasta varsta)iar acum problemele noastre au cam luat sfarsit.Vreau sa stiu ,ca voi ati trecut prin multe,este o zodie norocoasa?
Va multumesc!

Mergi la inceput