Constanta la apel (47)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jone spune:

e un moulinex odacio3 duo super press plus si s-a stricat iar selectorul de viteze (are de la 1 la 5) si acu merge numai pe 5 pe restu nimik.si nu il pot folosi numail a 5 ca se invarte prea repede.
e a 3 oara din noiembrie.
ce o sa ma fac eu fara ...incep sa pisez cu furculita?
e atat de bun un robot de bucatarie dar nu moulinex si am luat din asta ca ma gandeam ca ei chiar sunt specializati pe din astea.


jo si alexandra


*********
jurnal
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

neata!
jo, de ce nu le pisezi cu furxulita.eu asa i-am facut lui razvan.niciodata nu i-am facut prin robot, ca oricum nu am si nici nu am vrut.si acum tot la furculita ii fac.asa se invata si pentru mai tarziu cu bucatele.
noi il asteptam pe tati sa mergem pana la doctor.o sa vin sa va spun cate kg si cati cm avem si daca ne schimba laptele sau nu.
pana atunci toate cele bune.

albumul meu
ziua marinei
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Jone, il ai demult, nu mai e in garantie? Dar chiar daca nu mai e in garantie poti sa il duci la service de electrice. Eu am Philips Essence si o data mi-a scapat pe jos capacul de plastic si s-a rupt dar am fost cu el si mi-a dat altul (l-am platit of course ca cica a fost vina mea) si apoi am mai fost si mi l-am si completat cu toate componentele pe care nu le avea. (initial avusese masina de tocat carne si toate celelalte, dar nu avea storcator de fructe, legume si citrice si mi-am completat si cu storcatorul de fructe si acum il am complet si nu am am mai avut nici o problema cu el.) Daca nu stii unde este firma de service te pot indruma eu.

Oana si Paul (3 iulie 2002)
Poze
oana5874@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Am o propunere,sa cumpere cineva pizza-si sa o ceara feliata,altcineva sa ia suc FRUCTIA nectar la cutie de la metro si un sul de pahare de plastic,(acum si in functie de cati se anunta)si impartim cheltuiala;iar desert fiecare cum poate.Daca vrem si ne dorim si altceva putem cumpara de la chioscul de langa Sanzi.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza neatza.
Oana, la dimos ai fost ptr robot? ca si mie mi s-a spart unul dintre capacele de plastic. ce bine ca mi-ai adus aminte!
o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Imi merge netu ff prost...trebeuie iar sa vina astia de la rds!!! Nu stiu ce se intampla ca de o sapt de cand au facut reparatii in zona, nu mai merge calumea!!!
Deci, pizza o sa comand eu de la avanti (daca are cineva alte sugesti...) iau 2 pizza xxl, sau vreo 3 mai mici (Daca vrem mai multe sortimente, ca io mananc numai peste sau fructe de mare)...
Adresa este in spate la macu rosu, pe tomis, (cu intrare pe zmeurei) la bl t14, sc a, ap 41, et10...si nr de tel 0741167609 ca fixu nu merge de ceva timp bun...


Deci ramane pe sambata...e cel mai bine asa, nu???

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi si David
David la 2,6 ani printre valuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:






LA MUUUULTI ANI, MARIUCA!!!!!!!!!!!!





Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Neatza!
Am scris mesajul asta de 3 ori pana acum... si de fiecare data, m-a suntat Sebi... Tocmai il laudam, dar m-am saturat sa scriu aceasi lucru de atatea ori, asa ca... daca imi vine cheful, il laud la voi mai tarziu...
Un weekend placut va dorim!

Vic & Sebi (04.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

La multi ani ! spun si eu pentru Mariuta Cristinei. Multa sanatate si numai bine!
Roxa, cu robotul da, la Dimox Impex SRL am fost.
Eu am plecat la plaja s-ar putea sa fie ultima pe anul acesta.
V-am pupat,

Oana si Paul (3 iulie 2002)
Poze
oana5874@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani Mariuca!!!!!!!!

Pupici fetelor.

Am vrut ieri sa mai scriu ceva, dar am picat lata. Iar m-a ajuns oboseala.

Vic, vreau si eu cd-urile (toate ) Daca venim la Sanzi, iti aduc 5 cd-uri si cand ai timp, poate mi le copiezi si mie. Multumesc.

Jone, si eu am Moulinex. In primele luni a fost ok, la Maria l-am folosit zilnic, dar acum e cam prapadit. Imi tot iese butonul din care ii dai drumul, nu mai stoarce bine fructele. SI mie imi pare rau ca nu m-am orientat spre Philips.

Ema, eu stiu de Nocivin, dar e la policlinica cu plata. Poate doar sa stea cineva la rand si cand mai este o persoana sa vii si tu cu Bibi.



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput