Cum stiu daca trebuie sa fac pasul...?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Bravo,Dora!
Ti-am citit povestea....greu,tare greu,dar uite ca ai reusit.Oricum,nu slabi cureaua,nu te culca pe o ureche ca ai reusit.Asa sa procedezi de fiecare data,ca altfel......
Si....Dora,mai multa comunicare,multa,multa!
Succes si felicitari! I-ai recistigat tatal micutei....asta e mare lucru.
Ti-o spune o mama care n-a mai reusit sa faca asta.....din pacate

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SIMONABB spune:

Dora, nu vreau sa te descurajez, dar orice minune tine 3 zile (sau ma rog ... multiplu de trei, 3 ore, 3 sapt etc)



http://community.webshots.com/user/simonabb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

Dora, te felicit pentru ca ai reusit cat de cat sa-l aduci pe calea cea buna, DAR eu spun sa fii precauta si in continuare, sa nu lasi garda jos.Daca o lasi s-ar putea sa reinceapa iar sa-ti faca tot felul de figuri.Inainte de a face pasul decisiv e bine sa incerci sa salvezi ceva daca se poate si daca ai cu cine.

DORA......tot inainte ce e de bine.

MG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dora78 spune:

N-am mai scris de mult pe-aici... de fapt nici pe forum in general n-am fost mai "harnica'... Sa-mi fie rushinik...!
Despre NOI, totul e bine, au mai fost momente cand uita ca existam, dar s-a trezit ca dupa un dus rece... Nu ne mai certam, nici nu mai ridicam tonul...si daca nu-i vine la indemana expresia fetei mele, imediat sesizeaza si ma intreaba daca totul e ok... Deocamdata trebuie sa se obisnuiasca sa faca una-alta prin casa, fara sa mai "cotcodaceasca" sa-l stie tot cartierul, sa se obisnuiasca sa stea mai mult cu micutza noastra... Iar eu trebuie sa ma obisnuiesc sa nu le mai fac pe toate singura, ca pana acum, ca e si el ditamai barbatu' si are responsabilitati...
Mai avem de invatat...
As scrie mai multe, dar sunt atat de tare racita, ca ma doare capul si vad triplu in fatza ochilor... asa ca va pup si multumim de incurajari!!!!

Dora, mami de Ami
I'm the best, so "beep" the rest!
Amelia mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELIZA MIRON spune:

Ma bucur pentru voi!

Daca esti racita roaga-l sa-ti faca un ceai, sau un masaj...pisiceste-te putin si fa-l sa se simta util ca te ajuta cumva!

Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dora78 spune:

Ei, pai normal... mi-a facut ceai, mi-a cumparat pastile... m-a ajutat sa pun zarzavaturi pe iarna... m-a carat in brate cand am adormit pe canapea in sufragerie... si nu m-a scapat :)) Ma simt bine acum, am intrat un pic pe forum inainte de a o "sterge" la scoala... Va pup si... feriti-va de raceala!

Dora, mami de Ami
I'm the best, so "beep" the rest!
Amelia mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaelle spune:

Felicitari Dora pentru realizare.
Sa dea Domnul sa o tina tot asa, nu care cumva sa incerce sa redevina cel ce-a fost...
Din cate am citit, sunteti pe calea cea buna si sper sa avem doar vesti bune de la voi.

Despartirea ar fi fost o solutie doar pentru voi, cat priveste micuta.... ea sufera si va suferi ori de cate ori va certati in prezenta ei, iar in cazul unui divort.... suferinta ei va fi nemasurata.
Sfatul meu e acelasi: Fii diplomata si nu lasa garda jos.
Bafta in continuare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dora78 spune:

A mai trecut o luna... si spun cu mandrie ca totul e foarte bine!!!
Va pup si va multumesc ca ati fost alaturi de mine!

Dora, mami de Ami
I'm the best, so "beep" the rest!
Amelia mea

Mergi la inceput