Rochie de nasa

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisbar spune:

mercic frumos de indrumari
nu stiu ce sa fac, am intrat deja in panica. aseara, din pacate, nu am mai ajuns la nici un magazin pentru ca am plecat la 22.00 de la birou. in schimb, azi o sa incerc o invoire de la sef...poate reusesc sa plec pe la 17.30. asa as avea mai mult timp. doar azi mai pot cauta rochita. maine am programare la cosmetica iar vineri seara deja plecam din bucuresti. sunt in pom
nu stiu ce-o fi fost in capul meu de nu m-am apucat mai din timp de cautari!!! tine-mi pumnii!!!am nevoie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

Iti tinem pumnii si sa ne tii la curent,poate pui si ceva poze! Petrecere frumoasa!

Oana si Mara 11.08.2004
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_trancu spune:

am fost azi la Cocor.
Etajele 2 si 3 sunt pline de standuri cu rochii de ocazie. Ai de unde alege

poze
Iubirea este singurul lucru care poate fi impartit la infinit fara sa se micsoreze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanti Zavaidoc spune:

Ralu, ti-ai cumparat ceva? Cum arata? Spune tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisbar spune:

buna, fetelor
sunteti toate niste dragute ca mi-ati raspuns. am ajuns si eu aseara prin magazine. prima oprire a fost la salonul gabriela. acum mi-am si gasit o rochie care se incadreaza in bugetul meu. costa 3.120.000 lei. nu este deloc inzorzonata este chiar simpla dar distinsa prin simplitate. are o croiala frumoasa. numai ca trebuie un pic modificata in talie. croitoreasa mi-a zis ca nu-i nici o problema, se poate rezolva foarte usor. eu le-am spus ca vreau sa ma duc azi cu sutienul si pantofii sa imi ia masuri. din pacate nu am vrut sa le las bani de aseara pt rochita. am zis ca facem azi contractul cand vin sa-mi ia masuri. ele mi-au zis ca imi pun rochia de-o parte. dar acum am emotii. sper sa se tina de cuvant. eu nu am vrut sa ma angajez de aseara pt ca era prima rochita pe care am vazut-o si voiam sa vad ce mai este pe piata. mare greseala!!!!orice altceva vazut, nu se compara in mintea mea cu rochita de la ei. o intrebare pt fetele care au lucrat cu cei de la salonul gabriela: este ok croitoreasa? sper sa-mi modifice rochia cum trebuie. pupici la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

Crisbar, doua prietene de-ale mele au avut rochii de mirese de la gabriela si au fost modificate pe masurile lor. Au fost absolut superbe.

Oana si Mara 11.08.2004
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminna spune:

Si eu am avut rochie de mireasa de la Sal. Gabriela. Pledez pentru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisbar spune:

uff, m-ati mai linistit. fetele de acolo mi-au zis ca special le fac asa, in functie de dimensiunile fiecareia sa le poate modifica. daca mi-au promis ca e gata pana maine...se tin de cuvant, nu?
stiu ca va stresez, dar eu sunt o cititoare infocata pe forum si am mai auzit plangeri la modul asta. din pacate nu mai stiu la ce casa de moda se refereau fetele. sper sa nu fi fost vorba de salonul gabriela. cu ocazia asta vreau sa le multumesc tuturor care au postat pe forum la capitolul miresici. eu am avut nunta pe 4 iunie si m-a ajutat foarte mult informatia. din pacate, in acea perioada nu puteam sa postez si eu. nu stiu din ce motiv. acum se pare ca pot. asa ca, fetelor, sa stiti ca orice informatie postata aici ajuta mai mult decat va puteti inchipui. acum si eu va pot sta la dispozitie cu informatii, daca aveti nevoie de ceva.
sunt alaturi de voi. stiu prin ce treceti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana-Cristina spune:

Si eu vreau rochie de la Gabriela. Am gasit un model pe internet dar nu stiu daca il au acolo.Pot sa-mi fac la comanda rochia ? Credeti ca o sa coste mai mult decat cele de-a gata ?

Ioana-Cristina *** "Simt ca traiesc , deci exist !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_miau spune:



Daca te referi la rochie de mireasa si este de la Eddy K ti-l poti comanda, dar vezi ca majoritatea modelelor trec de 800 de euro . Iti poti face su la ei pe comanda, la croitoreasa lor.

quote:
Originally posted by Ioana-Cristina

Si eu vreau rochie de la Gabriela. Am gasit un model pe internet dar nu stiu daca il au acolo.Pot sa-mi fac la comanda rochia ? Credeti ca o sa coste mai mult decat cele de-a gata ?

Ioana-Cristina *** "Simt ca traiesc , deci exist !"




Pisu_Miau
Mai am 1 saptamana
si 2 zile pana la nunta

Mergi la inceput