Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Cabinetul Psi - consultatii de psihologie

Persoane,lucruri,gesturi,care va scot din minti -2

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 13
dora78
dora78

479 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui dora78  Trimite mesaj yahoo luidora78 Adauga semn de carte la raspuns Trimite dora78 un Mesaj Privat
Ma enerveaza cei care te "ajuta" asa cum vor ei, nu asa cum ai tu nevoie... Daca tot vor sa ajute, de ce nu tin cont si de dorintele celui pe care-l ajuta?

Dora, mami de Ami
I'm the best, so "beep" the rest!
Amelia mea
Mergi la inceput

Doris-Alina

6262 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Doris-Alina  Trimite mesaj yahoo luiDoris-Alina Adauga semn de carte la raspuns Trimite Doris-Alina un Mesaj Privat
Haios subiect, vin si eu cu lista mea:
ma enerveaza cei care:
- se scobesc in nas in loc sa foloseasca servetelul
- tusesc sau stranuta fara sa puna mana la gura
- femei care se imbraca cu pantaloni de stofa negrii, cu adidasi in picioare, cu sacou elegant si poseta.
- barbatii cu par lung si cei cu barba si mustata
- oamenii de pe strada, care ne conving sa mai facem un copil, cand o vad pe Ines, fetita noastra.
- prostia sub toate formele ei
- cei care te mint in fata, crezand ca tu ai gustat minciuna
- mustele
- cand ploua si merg pe trotuariar, unii soferi grabiti ma stopesc cu nesimtire
- cand sunt anuntata in ultimul moment ca trebuie sa stau peste program la lucru.
- cand spal geamurile si in aceeasi zi incepe ploaia.

si lista ar putea continua...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.ines.go.ro" target="_blank">Portofoliu INES

POZE CU NOI
Mergi la inceput
tlaura
tlaura

2469 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite tlaura un Mesaj Privat
Pe mine in ultimul timp ma enerveaza ingrozitor ca nu vad ce se intampla in masina de spalat vase... Nu puteau si ei sa puna un geam ca la cea de spalat rufe?

Laura, mama lui Andrei

http://community.webshots.com/user/tcatlaura

http://www.imagestation.com/album/?id=4287441075&code=8712142&mode=invite
Mergi la inceput
enderbaby
enderbaby

322 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite enderbaby un Mesaj Privat
"Ma enerveaza cei care te "ajuta" asa cum vor ei, nu asa cum ai tu nevoie... Daca tot vor sa ajute, de ce nu tin cont si de dorintele celui pe care-l ajuta?
"--> asta ma enerveaza si pe mine!

Ma enerveaza groaznic viitorul socru care nu stie sa discute cu o persoana fara sa-si impuna el un punct de vedere idiot. Adica omul are idei fixe si oricate argumente bune ai da tot pe a lui o tine, pana si pe fiu-sau il enerveaza.

Ma mai enerveaza si ca tre sa stau in casa viitorlor socri cu toate ca ei s-au mutat in alta parte chiar alt orasel si nu pierde socru ocazia sa se planga de locul unde stau acum . Tot la capitolul asta tin sa spun ca ma enerveaza vechiturile din casa pe care le-au cumparat parintii lui cu sudoarea fruntii si care trebe pastrate ca "inca mai sunt bune"!

Ma enerveaza tara asta care obliga mamele sa plece de langa copii lor in strainatate ca sa faca bani sa aiba cu ce-i intretine.

Si ar mai fi si multe altele dar pe ziua de azi ajunge!

Lizuca
http://pg.photos.yahoo.com/ph/enderbaby/album?.dir=/cfe8&.src=ph

Editat de - enderbaby on 13/09/2005 11:52:55
Mergi la inceput
meg67
meg67

226 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite meg67 un Mesaj Privat
lol..ma simt ca o studenta la medicina care citeste la examenul de patologie si descopera ca are toate simptomele bolilor despre care citeste..
recunosc aproape toate situatiile de aici :)
in afara de ce e scris pana acum ma 'nerveaza atunci cand ma duc in tara in vizita si iau cadouri cu mine (ca se stie ca..toti asteapta) si cand le dai cadou, numai ce ii auzi "vaaaaaaaaaaaaaai dar nu trebuiaaaa" in loc sa zica un simplu "multumesc"

meg
Mergi la inceput
lai
lai

2412 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite lai un Mesaj Privat
Acush acush ma enerveaza prietena unuia dintre colegii mei de apartament care are o voce foarte pisicoasa si usor pitigaiata si vorbeste si tare, astfel incat cand vine pe la noi se aude in toata casa cum miorlaie. Si noii vecini de deasupra care se alearga prin casa, vorbesc tare, pun muzica tare la ore ciudate etc.

Lai
Mergi la inceput
Idora
Idora

1947 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiIdora Adauga semn de carte la raspuns Trimite Idora un Mesaj Privat
Ma enerveaza:
- aia care uita de unde au plecat
- cei bogati si zgarciti
- rasistii
- prostia omeneasca, in special cei care ajung sus si se cred buricu pamantului, nimeni nu mai e ca ei
- mincinosii si lasii
- cei care n-au curajul raspunderii
- cei care barfesc doar ca sa aiba ce vorbi
- sclifositii
- snobii
- pampalaii
- povestile de 2 bani
Mergi la inceput
Pegasis
Pegasis

1629 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Pegasis un Mesaj Privat
Persoanele care ii acuza pe altii fara sa aiba un fundament solid.

Carmen

sali

1809 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite sali un Mesaj Privat
Ma enerveaza sa-mi povesteasca cineva filme sau ce-a visat.
Si ca intotdeauna , in parc, daca am pus ochii pe o banca, se aseaza cineva pe ea inainte sa ajung eu.
Mergi la inceput
mikky
mikky

73 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite mikky un Mesaj Privat
Ha!
Ma gandeam sa deschid si eu un astfel de subiect.Bun!
Ma enerveaza fina mea,care de cate ori vine la mine,ma intreaba de ce nu mai ma vad cu nasii copilului,desi i-am spus de nenumarate ori, cand incep serviciul(la fel)si alte chestii personale pe care daca eu nu le intreb(din respect sau neinteres) nu-mi place sa o faca nici altul.Parca ar uita ca i-am raspuns la aceleasi intrebari,sau o face din prostie ori lipsa de subiect de discutie.
Ma mai enerveaza acele (aproape toate)vanzatoarele care tot timpul gresesc la rest(bineinteles in favoarea lor)si cei care deabia au terminat un liceu cu chiu cu vai,acum fac facultate particulara si nu le mai ajungi nici cu prajina la nas(desi stii cine au fost si faptul ca nici nu stiu sa poarte o discutie sau sa scrie corect,etc.)
Cam astea in vin in minte acum.
Mergi la inceput
Pag. din 13 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com