Mureseni si muresence (2)

Mureseni si muresence (2) | Autor: alexandrina

Link direct la acest mesaj

Continuare a www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51194" target="_blank">Tirgu Mures - nimeni?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Ca si rezumat, in subiectul anterior s-a tot incercat o intalnire in Tirgu Mures a celor interesate/interesati dar inca nu s-a reusit infaptuirea ei.

Ultima propunere este pentru marti, 30 august dupamasa. Se inscrie cineva? Sau preferati luni, 5 septembrie?


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Se pare ca e cam pustiu pe aici, nu s-a entuziasmat nimeni de intalnirea care ar fi putut sa fie maine!
Sa inteleg ca o lasam pe altadata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Normal ca o lasam pe altadata... la nesfarsit.
Ei, asta e.
Kitty, tu pana la ce ora lucrezi in mod normal? Si cam in ce parte a orasului. Eu intre timp mi-am schimbat programul pentru astazi (cand am vazut entuziasmul) iar maine si poimaine am cursuri prenatale. Insa tot ma bate gandul sa te intalnesc macar pe tine candva...
O sa zica lumea ca vorbim chestiuni particulare pe forum public, dar daca numai noi am ramas pe-aici ce sa facem...


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

M-am gandit si eu la asta!
Eu lucrez in centru, de la 7 la 15, dar de la 1 septembrie mi se schimba programul de la 8 la 16.
Tu prin ce zona esti?
Poate facem si un schimb de nr. de tel. prin PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micutza spune:

buna fetelor! s-a facut 2 septembrie... si vad ca intalnirea noastra s-a amanat din motive necunoscute inca mie.. pacat.. mi-ar fi placut sa cunosc cateva din muresencele de pe forum. eu plec la sf. acasta de saptamana din localitate.
off topic.... am fost la vikend saptamana aceasta de vreo doua ori.. a fost fff bine , apa curata, conditii bune .
ps. eu raman in continuare deschisa oricarei propuneri de intalnire, dupaamiezele, deoarece de la 7 la 15 lucrez

pupici, micutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Saptamana asta singura mea dupamasa libera este miercuri.
Si pot sa fiu prezenta la intalnire la orele 15-16.

Sa vedem daca de data aceasta iese ceva...


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Avand in vedere avantul de nestavilit de care ati dat dovada si datorita faptului ca nu pot face fata organizarii uriase care se cere, va cer sa luati voi initiativa unei alte eventuale intalniri.
Salutari muresencelor de pretutindeni si o toamna minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Alexandrina , hai nu fi suparata! Am avut o saptamana groaznica, am fost foarte ocupata, apoi azi e ziua sotului meu si ...uite asa s-a dus saptamana!
Daca vrei ne intalnim (chiar daca numai noi) saptamana viitoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandrina spune:

Bine, ramane pe saptamana viitoare.
Intr-o zi la 16 cand iesi tu de la munca? Eu pot sa trec prin centru la o astfel de ora.


"Fiecare copil care se naste sub soare ne vesteste ca Dumnezeu nu si-a pierdut increderea in om" (Rabindranath Tagore)
Alexandrina.

Mergi la inceput