Sabina - la 6 luni intre viata si moarte (3)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Carmenbr spune:

Nimeni nu concepe altceva decat reusita.
Tot sufletul nostru este acolo cu tine Sabinuta.

Cu atatea rugaciuni indreptate catre cer, Dumnezeu sigur isi va dedica ziua de 6 septembrie doar pentru bebelusha noastra scumpa.

Ziua de 6 septembrie va fi a doua zi de nastere a ta iubita mica, iar viata ta abia acum va incepe.

TE IUBIM SABINUTA!


Carmen & Ericutz (15.06.2004)

http://sabinac.netfirms.com/ro.htm Sabina are nevoie de tine!

Ericutzul meu bebelus

Am un anisor deja!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

SABINUTA TE IUBIM MULT , MULT, MULT...STIM CA ESTI O FETITA VITEAZA SI CA VEI REUSI...
SA TE AJUTE DUMNEZEU!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

COSMINA, FLORENTIN SI CRISTINA suntem cu sufletul langa voi.Dumnezeu sa va aiba in paza si sa faca minuni, sa fie totul bine.

SABINA TE IUBIM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

Buna, dupa o pauza de 3zile am reusit sa citesc tot acum. Sincer sunt dependenta DC. A fost tare greu fara voi si abia asteptam sa citesc.
Multumim mult,mult de tot pt cuvintele voastre frumoase si pt dragostea pe ca ne-o aratati. Imi umpleti sufletul de bucurie si putere.
Am vb cu ei in dimineata asta si pareau destul de ok. S-au repliat destul de repede, dupa caderea pe care au avut-o. Azi este ziua Sabinei.
Implineste 8 luni.

LA MULTI ANI CIRESICA MEA!

Tot azi s-au internat pentru a incepe pregatirile de operatie. Cristina , cu ajutorul unor oameni cu suflet mare, a gasit biserica ortodoxa . A reusit sa stea de vorba si cu preotul si deja era mai linistita(sper). Mi-a spus ca a invatat-o ca orice se va intampla Marti pt Sabina va fi bine. Ea intr-un fel sau altul se va elibera si va fi fericita. Noi peram ca va fi in sensul pe care ni-l dorim noi.

O parte din banii trimisi de voi au intrat deja in contul lor si se poate sa fii intrat si ceilalti deja.

Sunt f stresata si vreau sa fac fata bine situatiei, dar cu voi alaturi nu am cum sa dau gres.
Va voi tine la curent de fiecare data cum am stiri de la ei.

Va multumim mult,mult,mult.........

Cosmina , matusa Sabinei


http://sabinac.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Cosmina, bine ai revenit, suntem alaturi de tine si de voi mereu.

La multi ani Sabinutei si mult succes maine.

Operatia va avea loc maine la orele 11 (ora Romaniei). Sa ne rugam cu totii in timpul operatiei pentru ca Dumnezeu sa fie alaturi de Sabinutza.

_

La 7 luni are cancer, dar si 80% sanse sa traiasca. Haideti sa o ajutam!



Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Si noi suntem alaturi de Sabina. Multa putere parintilor.
Incepand cu ora 10 (ora Belgiei) ne vom ruga pentru reusita operatiei.

La multi ani, printesa frumoasa!!
Multa sanatate si tot binele din lume sa te inconjoare !

Doamne ajuta !
Gabriela

Mihaita Hogas are nevoie de tine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

sa fie toul bine. Sabinutza, sa fii puternica si totul sa treaca repede si cu folos. Suntem alaturi de tine, fetitza mica si de parintii si matusa ta.

philip&andreea
copilasi dragalasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Sabinuta! Ma rog pentru tine, ca Dumnezeu sa iti dea putere si sa lucreze prin miinile medicilor miine. Sunt convinsa ca totul o sa iasa bine. Dumnezeu sa-i intareasca si pe parinti.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

SA NE RUGAM PENTRU SABINA..MAINE ESTE ZIUA CEA MARE...

eU VOI SPUNE TATAL NOSTRU SI MA VOI RUGA PENTRU TINE MAINE...

Cosmina, fiti tari caci Dumnezeu o va ajuta, nu va faceti probleme, eu cred in Sabina, in dorinta ei de viata, in Dumnezeu mai ales...si in doctori...VA FI BINE...
CURAJ

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Sabinuta, iubita mea, la multi ani!!! Sa dea Domnul sa treci peste incercarea asta si sa ai o viata lunga si roz inainte. Sa fii sanatoasa, iubita si norocoasa! Draga de tine, o sa ne rugam ca maine sa ai ingerasii aproape si sa iasa totul asa cum trebuie.

Doamne, daca eu ma simt asa cum ma simt, nu vreau sa-mi inchipui ce e pe parintii ei! Sa-i ajute Dumnezeu si pe ei sa fie puternici!

Fetelor, multumesc mult pentru ca v-ati oferit sa-mi dati vesti. Daca n-ar fi asa tarziu, v-as cere eu numarul sa va sun. O sa va las numarul meu pe PM si e suficient sa dati un bip ca va sun eu inapoi.

Doamne ajuta maine si de acum incolo cu recuperarea!

Sabina trebuie sa traiasca!
Ajuta si tu aici:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54099

Anuc si Ioana


Mergi la inceput