Teledon pentru Bella

Raspunsuri - Pagina 38

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Multumim D-na Rodica,D-L Horatiu,ca sunteti alaturi de un sufletel care in loc sa afle ce inseamna aceasta lume pas cu pas....trebuie sa indure atata durere,si chin...uffffff...Belluta bebeluta,iti doresc ca acestea sa fie ultimele tale amintiri urate,restul sa fie doar amintiri frumoase si minunate.In cateva zile vei vedea o lume noua,cea a halatelor albe,nu-ti fie teama ei sunt cei care vor ajuta inimioara ta sa lucreze asa cum trebuie,ei vor face ca plamanii tai sa nu mai fie suparati pe inimioara.
Sa fii rezistenta ca si pana acum,si asa cum am mai primit lectii de la alti luptatori mici,sa ne dai si tu o lectie de cat si cum trebuie sa luptam in viata.
Rodica putere multa,si nu uitati ca noi suntem cu voi,dar mai important decat noi, e Dumnezeu cu voi.

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

Danutza ti-am pus plicul aseara

numai bine fetelor sufletiste,
Lena si t-rex Freya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

quote:
Originally posted by Dantje

TELEDON AZI 9 OCTOMBRIE = 1140 EURO

S-a mai efectuat o plata de catre domnul William M.multumim domnului cu suflet mare,ca ni s-a alaturat in lupta pentru salvarea Bellei.

Am facut sapaturi si am descoperit cine se ascude sub acest nume,nimeni alta decat prietena noastra virtuala ,lu.more,pupici multi ,si multumim ca v-ati 'uitat" cu sufletul catre Bella.

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:



ma luasem cu firea ca nu gaseam teledonul....uh!!
Azi a fost Adrian pe la mine, Tati lui Bella este panicat tot, dar va fi bine, am aceasta credinta in suflet...


Pentru urgente ce ar putea interveni in Belgia..nu se stie niciodata, si ca sa nu mai scoata din cont sa plateasca comision...din banii care sunt la mine, am dat 1000 EURO.


sper sa nu fie urgente, dar ebine de stiut ca au un spate.


http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Belluta bebeluta,drum bun,sa ajungi cu bine in Belgia.

Rodica si Adi,suntem alaturi de voi,cu gandul si sufletul,sa va ajute D-zeu sa treceti cu bine peste acest hop.

Riara...,pupici voua japonici inimoase.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

Drum bun, dragii nostri, sa ajungeti cu bine si sa va intoarceti sanatosi!
Curaj!



.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C’est une grande folie que de vouloir ętre sage tout seul. »
La Rochefoucauld

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

of, am intrat pe acest forum abia acum. bella este deja in belgia, la bruxelles? as vrea sa o vizitez , se poate?

are cineva adresa ei?

multumesc

s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

buna seara,

nu poate sa-mi spuna nimeni daca bella este la bruxellea si unde?

multumesc

s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soli spune:

bella este la ANTWERP , ne pregatim pentru operatia stabilita pentru joi ; ne internam joi dimineata ; un telefon de contact este : 0032478443461 si 0032476434399 - MOBIL , primul direct la noi , cel de-al doilea , pentru ca nu voi avea voie cu tel in spital , este al dnei Dighe care va fi la curent tot timpul cu ce se intampla , si un telefon fix al fam Dighe : 003232356356.

VA MULTUMIM SI VA IMBRATISAM

BELLA , RODICA, ADI



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

va tinem pumnii,

din pacate eu nu am fost niciodata la antwerp si acum nu pot merge prea departe pt ca sotul meu are piciorul rupt!!!!

dar va tin pumnii si ma rog pentru voi



s-auzim numai de bine!

Mergi la inceput