Teledon pentru Bella

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Pashosha, prenumele si initiala numelui este mai 'anonimizant', dar in acelasi timp inca permite oamenilor sa se recunoasca ... mais ales daca spunem in ce zi au intrat banii ..asa cum am inceput pe site ... e un al doilea reper pentru ei.
Nu imi vine sa cred ca Bella aproape are banutii si pentru a doua operatie !!!
Sinteti fantastici !




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RIARA spune:

Draga Pashosha,asta-i primul si singurul mesaj pe care l-am trimis doamnei care o stiu,nici telefon,nici nimik.Sint dezamagita pina in adincul sufletului,esta este mesajul pe care l-am trimis,nici macar nu am primit raspuns.Daca nu ma fac nici acum intelesa ,nu-i nimik,eu am trimis banii si o sa scriu lista fetelor care au dat ,la teledon.Numai bine si sanatate Bellei.


jirosan1222000: jirosan1222000 (17/09/19 11:30:48): Buna ziua doamna Laura
jirosan1222000 (17/09/19 11:30:59): sint Ota Georgeta din Japonia
jirosan1222000 (17/09/19 11:31:12): v-am scris pt ca nu stiam cui sa-i multumesc
jirosan1222000 (17/09/19 11:31:35): pt ca ati ajutat-o pe micuta Bella,orfana cu probleme cu inima
jirosan1222000 (17/09/19 11:32:38): va rog sa transmiteti "emisiunii "multe multumiri,sint extraordinar de fericita ca ati dat-o la emisiune
jirosan1222000 (17/09/19 11:32:59): eu pina acum am strins pt cheta 610 eura de la citeva romance din Japonia pe care i-am trimis deja
jirosan1222000 (17/09/19 11:33:15): imi cer scuze,dar pe altcineva nu cunosc si de aceea v-am scis
jirosan1222000 (17/09/19 11:33:29): va multumim mult de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RIARA spune:

Lista fetelor din Japonia,banii i-am trimis prin posta si te rog sa-mi confirmi cind ajung.
riara-25 000 yeni
prietena mea Chiharu-5 000 yeni
Lori_K-10 000 yeni
Hosen-10 000 yeni
Angela,prietena lui Lory_K-5 000 yeni
Knikoleta-10 000 yeni
Nshiro-5 000 yeni
Diana, Hiroral,Hannan- 5 500 yeni
Nina Matsushima-5 000 yeni
Mihaela Imai-5 000 yeni

Mult noroc si sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RIARA spune:

Draga Pashosha,i-am trimis mail doamnei in cauza sa repare greseala.Si sa-mi fie si mie cu iertatre,dar TVR-ul nu-ti monotorizeasa si transmit doar banii primiti in cont?Ce inseamna asta?Ca banii promisi sint trecuti direct ca donatie?Si daca acum chiar dau tel si spun ca trimit o mie de euro de la Popescu?In momentul in care a primit banii spun ca a donat Popescu nu?Sau cum este?ca sa stiu si eu.Si-mi cer mii de scuze tuturor ca am indraznit sa-mi exprim bucuria atunci de moment,si s-a interpretat asa,doar tu ne spui ca sintem familia bellei si fiecare isi arata bucuria,si spune mai departe,si tot asa.....poate reuseste sa ajute cu mai mult......Mi de scuze,dar nu am avut gind rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hiroral spune:

Buna ziua!!
In primul rand sanatate multa micutei Bella!!Sa cresti mare ingeras,iubit de toti!
Stiu ca nu am facut mai nimik pt micuta Bella,si ca ce am donat nu e e mare ajutor...insa stiu pe cineva care a dat telefoane peste telefoane,mail-uri,etc si toate astea pt ca are un suflet mare..
Nu mi se pare corect ca Riara dupa tot ce a facut,dintr-o simpla neintelegere sa iasa tot ea rau!
Sunt sigura ca undeva a fost o neintelegere si ca ea nu a avut nici o intentie rea!Acestea fiind spuse imi cer scuze de off topic-ul facut si ii doresc din toata inima Bellutei sanatate si tot binele din lume!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

mai fetelor, calmati va ca eu nu am dat in cap nimanui..eu doar am zis riarei ce mi s-a spus, si sa rezolve cumva neintelegearea, ca ma suna aia de la tvr cu banutii...eu stiu mult mai bine ca oricine ce a facut si face riara si nici o clipa nu am gandit rau de ea...fereasca sfantul...RIARA, ESTE POSIBIL SA TE FI INTELES GRESIT TIPA DE LA TVR, mai ales ca mie mi a zis ca a vb la tell....
nu-i nika, acum s-a rezolvat, dar e mai bine sa se clarifice aici pe public si nu in privat ca e vorba de banuti, si nu vreau sa creada lumea ca una dintre noi s-a pierdut in bani...
Cat despre, eu nu am facut mai nimik ptr Bella, am donat f putin, hiroral, sa stii ca si cea mai mika suma a fost un ajutor imens pentru Bella...
Multumim din suflet tuturor..
Riara, ma bucur ca s-a clarificat, dar sa stii ca eu inca astept, nu am primit nimik prin posta...dar eu inca astept cu sufletul la gura....
l-am sunat si pe fratele tau dar nu a raspuns...zi-i tu daca are timp sa dea un bip si il sun eu...
Asha este adinan, cred ca avem banii si de a doua operatie, si daca lumea continua tot asha, avem si de a 3 a, si mai ajutam si alte inimioare...URAAAAAAA!!!!!
HAI LA BAZAR MAINE


http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Extraordinare vesti!
ma bucur din inima!

--------------------

Andra
Noi
Paris1Paris2

Suflet de copil - povestea lui Andrei

Are 6 luni de zile dar lupta sa traiasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Buna fetelor,
in primul rand anunt si public ca atat cei de la TVR cat si cei de la Povestiri viziteaza destul de des acest site, pentru a afla despre Bella...si ca atare eu tot ce ma anunta ei anunt...
Riara, am citit mesajul pe care tu l-ai trimis la televiziune si am inteles ca mesajul care a ajuns la tipa care m-a sunat a fost total eronat...din calcule luand in consideratie acel mesaj, ieseam eu pe minus rau de tot...deci, ma bubur ca s-a clarificat, caci aici nu e de joaca, este vorba de bani, de bani publici si trebuie o transparenta cat mai mare...
Multumesc din suflet pentru efortul depus, caci stiu ca tu ai alergat in mare masura dupa acesti banuti si sa stii ca iti sunt mai mult decat apreciate eforturile..nu trebuie sa te simti prost ca nimeni nu a avut intentia de a te jigni, asha cum nici eu num-am simtit prost cand m-a sunat nicoleta de la tvr sa ma intrebe de ce nu am anuntat si banutii spusi de ea..sorry Nico...deci, am simtit sa clarific aceasta situatie spre binele tuturor si mai ales al Bellei..
Asa ca, ma bucur sa va anunt ca avem,o suma deja considerabila, dar nu putem stii fix cat atat timp cat inca se mai doneaza...
dantje s-a intors pe baricade si vom continua cu spor, pentru ea si pentru alte inimioare bolnave..
sper ca luptam impreuna, fara exceptii da???

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

imi faceti un update, cu ce se stie pina acuma, pentru site ? m-m oprit cu 'multumirile' pe data de 9 septembrie si recunosc ca imi este cam jena..


nu de alta, dar la 3000 de vizite, asta vrea sa spuna macar 1000 de oameni carora le pasa...

si va implor, nu uitati de extrasele din emisiunile radio si tv...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

depuneri euro
15.08 dep ct pers 25 euro
06.09 teodora M. Cluj 50 euro
19.09 eugenia m, cluj 50 euro
19.09 aurelian m. a. 100 euro
19.09 timisoara 100 euro
20.09 mihaela n.h. vaslui 5 euro
23.09 pitesti 50 euro
23.09 maria d. slobozia 50 euro
.------------------------------------
430 euro total

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput