Teledon pentru Bella

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Beatrice, multumiri pentru mana intinsa Bellei,familie cu suflet mare ,pupici,multumim domnului Tache,pentru generozitate,si-i dorim sa devina un tatic fericit.
De asemeni multumim persoanelor din Israel,.
Au mai intrat in contul Bellei din Ro 5000000 lei(140 euro),inca nu stiu de la cine ,cum aflu strig in gura mare....

TELEDON AZI 2 SEPT = 601 EURO
PASHOSHA =1000+40+30+60=1130 EURO
BAZAR =10 EURO
CONTUL BELLEI DIN RO=140 EURO
RIAARA =259 EURO

TOTAL =2140 EURO

Multumim tuturor sufletistilor care au intrat in familia virtuala a Bellei.
http://bella.netfirms.com/ro.htm
Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patri spune:

vreau sa trimit si eu niste banuti, cum se face? Este un cont, va rog sa-l mai scrieti

patri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Patri bine ai venit in familie Bellei aici gasesti toate conturile unde se pot vira bani:

http://bella.netfirms.com/ro.htm

multumim ca ni te alaturi in lupta pentru salvarea Bellei

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patri spune:

Va urmaresc demult, ma rog pt Bela si va admir pt ce faceti, sunteti oameni extraordinari.Va anunt luni cat am putut depune!Am sa vb si cu colegii si prietenii mei, poate mai gasesc oameni dispusi s-o ajute pe micuta frumoasa si de ce nu, norocoasa ca a dat peste astfel de oameni...Nici nu vreau sa ma gandesc care ar fi fost viata ei fara voi--Pashosha esti un om deosebit, iar familia care o infiaza este extraordinara! Merita tot ce e mai bun, si sunt convinsa ca Dumnezeu are grija de astfel de oameni...Ma bucur ca existati!!!

patri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

Va multumesc mult ca sunteti alaturi de noi....
Luni voi contacta fundatia SIROIS, ..iti multumesc pentru informatie...
pot sa va spun ca sunt multe alte fundatii care vor fi contactate de luni...am tot asteptat pana acum pentru ca ni s-au cerut acte....acum putem sa le trimitem tot ce doresc...
sper sa avem succes

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

TELEDON AZI 4 SEPT = 621 EURO

Au mai sosit bani de la o doamna inimoasa Ruxandra C,multumim ca ati intrat in familia virtuala a Bellei,,si ca ii intindeti o mana de ajutor.

Pashosha = 1130 euro
Riaara = 259 euro
Contul din Ro =140 euro
Bazar =10 euro
TOTAL = 2160 EURO
Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Imi cer scuze ca nu pot trimite pm tuturor persoanelor care au intins o mana catre Bella,strig aici in 'gura mare',daca considerati ca nu e suficient,las locul unei persoane cu mai mult timp si daruire(daca considerati ca nu am suficienta).


Dantje & Martijn

ML consider ca aceasta este o campanie umanitara de strangere de fonduri nu un spectacol....daca tu ai mai mult timp si imaginatie...predau stafeta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

Dantje, daca vrei, punem multumirile direct pe siteul Bellei.

ma ocup dar imi trebuie numai un copy pase de pe ce intra la tine...
Rodica a spus ca face un scan dupa releveul bancar...

nu stiu cine este ML, dar eu iti multumesc pentru toata energia si entuziasmul tau !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RIARA spune:

Dantje,abia azi am primit mesaj de la acea fata,dar a avut un necaz si nu mai poate sa ma ajute.Mai astept un singur mesaj pina luni,iar seara trimit cit am,ok?Daca nu pot in yeni intreb la banka cit este eur si trimit asa,ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Adinan,buna ideea dar nu pot sa-ti dau copy si paste pentru ca sunt persoane care vor sa ramana anonime,si intentionez sa le respect dorinta,dar poti copia ce scriu aici.

Riara e ok,pupici tie japonica minunata .

D-na Ruxandra C doreste sa ramana anonima,multumim doamnei cu suflet mare...Doamna a aflat de povestea Bellei de pe un alt site.
SALVATI-O PE BELLAhttp://bella.netfirms.com/ro.htm

Dantje & Martijn

Mergi la inceput