Constanta la apel !(44)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

Sinzi, sunt mai multe centre de procesare foto digitale, dar eu scot de obicei de la Agfa sau Fuji, sunt fata in fata, pe Stefan cel mare, intre Tomis si Casa Modei.
Imi pare rau ca n-ai reusit sa vii la intalneala de duminica. Iar a fost Stefan singurul barbat la 4 fete.

Oana,de Alexandra-Elena (18 mai 2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineatza dragelor!
eu nu mai ajung sa fac nimic in week end-uri, ca de obicei! traiasca zilele saptaminii.
ce pacat ca e asa urit afara.....nu am reusit sa fac nici un sfert de plaja si week-ned-urile viitoare sunt amanetate deja. uufff....ce scarbos!!
Sanzi, eu le fac la fuji in centr, pe stefan cel mare.
sper sa aveti cu toatele o saptamina frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Dragele mele,
am intrat doar ca sa va salut pentru ca azi plec la munte, mai exact la Olanesti.
Sarbatoritelor zilei de azi: Mariuca (Crig), Maria (Cornelia),Maria (Fiquelle), Maria (Ione) le doresc sa fie sanatoase si fericite!
Va doresc sa aveti o saptamana minunata, insa dupa ce am auzit la meteo...sper sa nu nimeresc si eu cu copiii in mijlocul inundatiilor.

www.adina.as.ro/" target="_blank">noi
tot noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

"La multi ani!" de Sfanta Marie tuturor celor care-si serbeaza azi ziua numelui. Si petrecere frumoasa celor care au sarbatoriti in familie astazi. Numai eu am vreo 6 - mama, bunica, matusa, 2 nepotele si o verisoara

Oana,de Alexandra-Elena (18 mai 2005)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreen spune:

La multi ani, de la cel mai mic pana la cel mai mare,tuturor celor ce-si serbeaza ziua numelui...Petrecere frumoasa.

Loreen cu Bianca(15.10.96)si Delia(26.04.05)

Baita din cada mare



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani tuturor Mariilor! Multi pupici Mariilor noastre mititele!

Multumim pt. urari.


Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

la multi ani mariucilor micute si dragalase dar si mariilor mai mari, precum si marianelor si marianilor.

ps.fetele care s-au agitat sa isi ia masina noua ash vrea mai multe amanunte, in special la ce s ama uit si de ce s ama feresc.daca se poate.


jo si alexandra


*********
pierdut manual de instructiuni ptr cresterea copilului!cine il gaseste sa il traduca din limba bebeilor in limba mamicilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

LA MULTI ANI MARIUCA!!!!!
Sa fii sanatoasa si sa-i bucuri mereu pe mami si pe tati.
Pupici multi.



http://community.webshots.com/user/cornelianeli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

La muti ani MARIILOR!!!!!!!!!!Sa fiti fericite si sanatoase.
Fetelor am o propunere,hai sa ne intalnim intr-o zi la inceputul lunii septembrie in tara piticilor unde s-a deschis si o terasa frumoasa cu preturi superbe.Vreau atunci ptr ca Tania pleaca la soacra si v-a venii dupa 10zile si as vrea sa fie si ea.Am avea ocazia sa ne cunoastem,sa ne vedem copiii,sa se joace impreuna bla bla bla .Eu lucrez la terasa de langa Tara piticilor-CETATE-si pot sa organizez un separeu al nostru.OK?

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

La multi ani si multa sanatate sarbatoritilor si ceea ce este cel mai important, distractie placuta!!!
Mult curaj celor care se vor aventura desera in portul Tomis.
Camelia si Alexandra Elena

Mergi la inceput