Copilasi Balante

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns badjoke spune:

quote:
Originally posted by ellen

Iata ca listuta noastra creste. Acum avem 5 fetite si 5 baietei.

Mcm, bine ai venit.

badjoke, multumesc mult. Alexuta mea are 3 dintisori. De curand a iesit si un dintisor sus si probabil o sa iasa si cel de alaturi in curand. Niko, cati dintisori are?

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei



Are doi dintisori si jumatate. Numai jos.

"Cine se amesteca in Legenda Personala a altuia, niciodata nu si-o va descoperi pe a lui." ~ Paulo Coelho

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nonna spune:

George Vlad il cheama pe baietelul meu si culmea cum vede o fetita sau chiar o tanara tanti merge dupa ea,nu stiu de ce dar numai la fete face asa si cum e tare prietenos si simpatic agata tot ce poarta fusta.Si nu are inca 2 ani.....
Nonna si Vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

Ei vedeti...uitati ce spune si nonna...

Multumim de aprecieri. Imi cer scuze tocmai ma pregatesc ca miine plec citeva zile in concediu, dar cind vin vreau sa "vizionez" toate balantelele si balanteii nostrii.

Va pup si sanatate la copilasi!!!

poze cu Nicolas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Nonna, hehe stie Vladut ce stie. Mare smecheras daca de pe acum incepe sa umble dupa fete . Atentie mare.

Theiuta, concediu placut si te asteptam sa ne spui pe cine a "agatat" Nicolas in concediu.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daisy spune:

Pupici balantzelelor:)
Andreea mea, 3 octombrie 2002 este o balanta care nu prea intra in tipare...poate la ea se manifesta mai puternic ascendentul (leu), ca altfel nu-mi explic!
Ca o caracterizare succinta, Andreea este ca o sticla de sampanie bine agitata: capteaza atentia tuturor, nu o uiti nici un minut dupa ce ai cunoscut-o/savurat-o, it da dependenta si...are clasa!

Cea care spera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Daisy, bine ai venit. V-am trecut in listuta si pe voi.
Avem pana acum 6 fetite si 5 baietei.

Pai de ce zici sa nu se incadreaza in tipare? Eu zic ca se incadreaza foarte bine. Se pare ca avem niste copii fermecatori.
Atrag atentia oricui si nimeni nu-i poate uita asa usor.

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns scumpioara spune:

Draga Ellen, iti multumesc inca o data pentru initiativa de a crea o listuta de mici balante.
Cred ca am fost atat de incantata sa citesc despre puiuti nascuti in aceeasi zodie cu puiul meu incat am uitat sa ii dau numele.Rusine sa imi fie!
Pe fetita mea o cheama Andreea.
Hmmm...4 fetite si 5 baieti...nu e rau deloc, nu-i asa?
Bucurii multe alaturi de puiuti!
Multumim, Ellen!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Scumpioara, imediat o sa modific si listuta sa o trec pe Andreea.
Acum avem 6 fetite si 5 baieti

Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcm spune:

Fetelor, ce mai fac copilasii? Noi nu avem noutati...papam, dormim, ne jucam. Nimic deosebit.

Cristina si bebe Alexia Maria Uimirea (02.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Mcm, noi facem ca de obicei numai traznai dar in ultimele 2 zile s-a mai cumintit putin cu traznaile pentru ca are temperatura de la dintisori. Abia astep sa iasa si dintisorii astia ca sa-si revina mai repede.


Elena & Alexandra (25.09.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput