Copilasi Balante

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

SALUTARE LA TOATA LUMEA!Azi avem o sarbatorita ALEXIA MARIA LA MULTI ANI!SA CRESTI MARE SA AI PARTE NUMAI DE BUCURII SI FERICIRE! Pentru ca maine ALINUTUL MEU va implini 2 anisori(SA-MI TRAIASCA,SA DEA D-ZEU. SA CREASCA MARE,SA FIE SANATOS SI SA NE ADUCA NUMAI BUCURII!)am sa fiu foarte ocupata,le urez sarbatoritilor de maine ANDREEA siNICOLAS ALEXANDRU,LA MULTI ANI!SANATATE MULTA SI TOT CE-SI DORESC! Va pup pe toti,va doresc petrecere frumoasa si sa ne povestiti cum ati petrecut. Lory_kluiALIN CRISTIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

LA MULTI ANI Alexia Maria!!!

Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

LA MULTI ANI! Andrei (andanii), Alexia Maria (mcm), Andreea (Daisy), Alin Cristian (Lory_k), Nicolas Alexandru (Theiuta)
Sa cresteti mari, frumosi, sanatosi si sa ascultati de parinti.

Elena & Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daisy spune:

Va multumim mult pentru urari! Si ne alaturam si noi celor care i-au felicitat pe ceilalti aniversati!
Sa cresteti mari, sanatosi, destepti si frumosi si sa fiti luminia ochilor parintilor vostri...
Andreea a implinit azi 3 ani. E domnisoara mare acum si si-a sarbatorit ziua la daycare, printre copii. Teacher Susie le-a facut o gramada de poze, abia astept sa developez filmul si sa vi le arat si voua, cred ca s-a distrat grozav caci abia ce am ajuns acasa dar nu prea se manifesta in nici un fel, e franta!!!
Au avut birthday hats, baloane, fluierase si tobe, tort si sucuri, ce mai, party in toata regula!
Va pupam si distractie placuta urmatorilor sarbatoriti!

Cea care spera
http://community.webshots.com/user/andreeabianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Daisy, hehe ce frumos. Asteptam sa vedem poze de la petrecere.

Lory_k, andanii, nu ne aratati si noua pozici de la petrecere?

Elena & Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

La multi ani cu intarziuere la toti sarbatoritii ALEXIA, ANDREEA, ALIN SI NICOLAS

O sa pun poze de la petrecere cu siguranta

ANDANII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

In primul rand pentru toti sarbatoritii!!!
Andrei
Alexia Maria
Andreea
Alin Cristian
Nicolas Alexandru


Eu din pacate, scriu de la servici, sporadic!!
Asa ca nu dati cu pietre!!

asteptam si noi cu interes poze!!!

herra Da-mi o adresa de mail si-ti dau un softuletz!!



Liliana& Andra-Maria
Avem 2 ani

poze Andra Ghiberdica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Monicar, La Multi Ani! baietelului. Sa cresca mare, frumos si sanatos.

Elena & Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Monicar Sa-ti traiasca comoara!! Sa fie sanatos si sa va bucurati de el!

Acum sa va zic ceva ce am observat eu la balante in general, nimic luat din carti; mai, sunt niste razacioase, mai! Nu am intalnit balantza care nu-i fotogenica, care nu zambeste tot timpul chiar daca are probleme, care sa nu gaseasca o vorba buna pentru ceilalti. Sunt altruisti si mereu sar in ajutorul celorlati.
Asa ca ferice de noi, mamicilor ca avem asemenea copii, mai ales ca TOTI pastreaza o dragoste pentru parinti, chiar daca noi le vom face si zile fripte. In general copiii balanta sunt docili si usor de educat!

Va pupilesc!


Liliana& Andra-Maria
Avem 2 ani

poze Andra Ghiberdica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

La Multi Ani! Sara Ioana si Alexandru.
Sa cresteti mari, frumosi si sanatosi.

Liliac1, sa stii ca si eu am observat la balantuca mea ca e o razacioasa...la restul, nu stiu, dar sper sa fie asa cum zici tu ca tare bine suna



Elena & Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput