Atentie virusi ingeniosi

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Freia, nu. Dar imi iau masuri de precautie. Adevarul e ca atunci cand am citit ce scria pe aici nu am fost atenta la data. Insa am primit un mesaj de la DC ca am un mesaj privat, insa mesajul la care se referea il primisem de cateva zile si deschisem mesajul. Practic am primit acelasi mail de la DC de 2 ori. Ma gandesc ca poate nu a mers adresa mea de mail. Dar totusi merita sa intreb.

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fdoina spune:

Pot sa deschid scrisoarea de sfarsit de februarie? Ca m-ati speriat de tot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Da fara nici o problema

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaRO spune:

Sunt si eu off topic un pic!

Imi da mesaj de accesul la forum ti-a fost restrictionat, desi sunt logata! CAre este problema?

Beatrice, mami de Alex pifos

www.dropshots.com/day.php?userid=117763&cdate=20060521&ctime=143705" target="_blank">

MERG SINGUREL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Aveti un raspuns posibil la celalalt topic unde ati intrebat.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora35 spune:

apropo de ce se discuta aici deschid calculatorul, mess,am primit mail intru pe mail am primit de la admin@ desprecopii.com deschid cu incredere mailul am un attachments dau sa deshid noroc ca inainte sa se downladeze scaneaza era un virus Virus "W32.Netsky.P@mm" found. asa ca aveti mare grija cei care primiti asa mesaje.Pina acum nu am intrat aici la anunturi tehnice,probleme,sugestii dar cred ca de acum o voi face mai des

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni
familia mea
de-ale croitoriei
animalutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

admin@desprecopii.com nu trimite mailuri. Dar multumesc pentru atentionare, aviz oricui primeste.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Nu'sh ce Doamne iarta-ma am patit de vreo saptamana... intru dimineata cuminte de la servici in calculator si cand vaz pe Forumul Desprecopii (de care sunt dependenta) niste fonturi mari cat capul b.ului...; am chemat baiatul nostru administrator de sistem...nu-si poate explica de unde s-au marit asa de tare (e cam cu 20 scris); am cautat si in properties appearance - e font normal, in tools internet option e font normal... probabil am agatat un virus de undeva...
Ma dor ochii de mor cand intru pe internet... am uitat sa zic ca mai sunt site-uri care se deschid asa... nu toate unele la normal ca si inainte, altele pe varianta marita... Ajutati-ma ca mor de durere de ochi si io la DC nu renunt nici cu lentile de borcan pe ochi

Mami si www.babiesonline.com/babies/n/nasturica" target="_blank">Ioana nasturica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Aaaa... ca sa nu zic ca de mai multe luni ma lupt cu doua enter-uri pe care trebuie sa le dau la urmatoarele mesaje care imi apar cand accesezun subiect de pe forum:

Microsoft internet Explorer
! An ActiveX control on this page is not safe your current security settings prohibit running unsafe controls on this page. An a result, this page may not display on intended. - asta apare primul - dupa care al doilea enter si alt mesaj:

Microsoft internet Explorer
! This page provides potentially unsafe information to an ActivX Control. Your current security settings prohibit running controls in this manner. As a result, this may not display correctly.




Mami si www.babiesonline.com/babies/n/nasturica" target="_blank">Ioana nasturica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_a spune:

Chiar nu-mi raspunde nimeni aici????


Mami si www.babiesonline.com/babies/n/nasturica" target="_blank">Ioana nasturica

Mergi la inceput