Clubul parintilor cu doi sau mai multi copii

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loreen spune:

Vin si eu sa ma bag in seama cu doi copii : Bianca care face 9 ani in octombrie si Delia junioara de 3 luni si o saptamana...
Nu ma pot lauda ca este bine nici rau insa multumesc lui Dumnezeu,daca a avut vreun aport,ca Delia este fata si nu baiat ca altfel Bianca ne manca cu fulgi cu tot...

Loreen cu Biancasi Delia

Botezul,Scaldatoarea
Baita din cada mare



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Miha,iote ce de mamicute s-au inscris la clubul asta.....Ai vazut?Nu-i degeaba deschis subiectul!
Fa o listuta,ce zici?
Abia astept sa mai citesc despre nazdravaniile micilor teroristi...
Sa aveti parte numai de bine1

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

vrem si noi in club ! da' deocmadata suntem in postura de spectatori, invatam din experientele altora , pentru ca eu am fost singura la parinti iar cele 2 fete ale mele sunt mult prea mici pentru nazdravanii deocamdata.
Deci, pentru listuta:
Malina - 1 an si 4 luni
Daria - o luna jumate!


Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (31.03.2004) Daria Maria (22.06.2005)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela imai spune:

buna fetelor!sunt si eu mamica a doi copilasi sara un an si 8 luni si haruki antonio 4 luni!cum se comporta copiilasi vostri cei mari sunt gelosi pe cei mici?a mea fetita nu este geloasa il iubeste pe cel mic si chiar il pupiceste mereu sunt niste dulci!

Mihaela Imai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrmiki spune:

Buna fetelor! Ma bucur ca deja ne-am strans atatea. Ana daca vrei sa faci tu lista, eu nu ma pricep, sau daca vrea altcineva.
Astept sa mai schimbam impresii.
Va doresc multa sanatate si asteptam listuta, va rog sa nu va suparati, dar chiar nu stiu cum se face si cum se poate adauga.

Un cuvant plin de iubire pretuieste atat de mult si totusi el costa atat de putin." N. Iorga
Miha&Sorin&Bogdan&Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrmiki spune:

Iata datele copiilor mei:
BOGDAN 24.12.2000
VLAD 17.11.2003.


Un cuvant plin de iubire pretuieste atat de mult si totusi el costa atat de putin." N. Iorga
Miha&Sorin&Bogdan&Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela imai spune:

daca se poate si reusiti sa faceti lista aceea va rog introduceti-ma si pe mine.sara- 1 an si 8 luni;antonio haruki-4 luni!si mai am o rugaminte poate sa-mi explice cineva cum pot baga si eu niste poze cu copii mei la abum?

Mihaela Imai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela imai spune:

poate trebuia sa scriu asa:sara-5 decembrie 2003;antonio haruki-4 aprilie 2005!scuze!pupici

Mihaela Imai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrmiki spune:

Nu vrea nimeni sa faca lista?

Un cuvant plin de iubire pretuieste atat de mult si totusi el costa atat de putin." N. Iorga
Miha&Sorin&Bogdan&Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela imai spune:

nu stiu ce se intampla cu fetele dar se pare ca numai noi scriemmcrmiki...!hai ca,daca numai doua suntem pe aici hai sa vb!cum se inteleg baieteii intre iei?nu ai album foto sa-i vad si eu?pupiciiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela_imai/detail?.dir=dbf4&.dnm=91b4.jpg&.src=ph

Mergi la inceput