Mamici din Arad...??? (33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina si drum bun sa aveti! Si noua o sa ne fie dor de tine! Va intoarceti prin Arad sau mergeti direct la Bihor! Mi-e dor si mie de mare
Al meu sot e inebunit cu lucrul acum. A venit la 18 acasa, s-a dus direct la calculator. L-a 20 a trebuit sa plece. Bineinteles ca nu a mancat nimic, si l-am asteptat 2 ore cu mancarea pe masa si eu flamanda bineiteles.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, drum bun si concediu cat mai fain!

in sfarsit mi-am adunat fortele si ma chinui sa termin mesajul pe care tot vreau sa-l scriu de cand am ajuns acasa, dar am avut cateva zile ingrozitoare, cu dureri de cap, rau si greata, de n-am putut sa stau in picioare nici macar 5 min s-au adunat mai multe si acum mi-au dat de furca, dar nu m-am lasat ieri am avut 100 de batai pe minut tensiune mare si o frumoasa criza de fiere plus Raul care de cand am venit o tine tot intr-o diaree Noroc ca acum si-a revenit ca altfel ma dadeam de ceasu morti

In concediu, de fapt mini concediu a fost super super bine! In sfarsit am avut ocazia sa-mi vad prietena fata in fata, nu ca si pana acum prin poze si webcam-uri Poze probabil ca pe luni, depinde de Elena (rayuela) cand mi le va trimite! Micutii s-au comportat bine, Raul putin speriat de entuziasmul lui Amelie, care cum l-a vazut s-a aruncat la el si de atata dragoste l-a muscat de umar Nu stiam noi de ce urla Raul atat de tare Ea statea atarnata de Raul In restu toate bune, piticu a invatat si lucruri bune de la Amelie, adica acum doarme singur fara companie
Pe drum n-am avut nici un fel de probleme, Raul a dormit fff bine in tren si la dus si la intors

Li, ma bucur sa aud ca esti bine Claudia cum e?? A nascut??

Magda si bafta Buitei!

oare ce o fi cu Ioana??

Flavia, voi cand mergeti in concediu??

Gabi, ai reusit sa mananci?

no va las ca iar ma iau ametelile




Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

claudelu, bine ai revent! Imi pare rau ca nu va simtiti bine, sa va treaca.
la Rayela, ati fost la brasov?? Am crezut ca la ceva neamuri.
Fain ca v-ati intalnit.
Am reusit intr-un final sa manacc eu cu Tudor, ca barbata-miu a mancat la 12 noaptea.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Da la ei am fost... si eu ma bucur ca am reusit sa ne vedem si mai ales ca totul a fost super super bine!


Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:



Dragi aradence! Marti urmeaza sa ajungem in Arad, destinatia finala fiind Iasi. Imi puteti spune, de la autogara sau din gara, cum ajung la agentia CFR? Si aveti cumva idee, daca de la agentie, as putea obtine niste bilete pentru un tren, care nu trece prin Arad (in speta TM - Iasi)?

Merci mult!!!

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ceau fetele!
Noi inca nu avem net ca nu avem modem:(
Sunt niste nesimtiti cei de la RDS :(
Noi suntem ok, Alesio merge singurel deja de la 9 luni si 13 zile, si de atunci am de umblat dupa el non-stop!
Mai intru cand apuc de pe prieteni:(
Pupici!


Ioana& Alesio, bāzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Salutare

Noi am fost la tara de vineri pana acum dimineata si a fost foarte frumos. Sambata ne-am dus la nasi si de acolo am plecat intr-o calatorie fantastica cu ....... tractorul de am crezut ca nu mai ajung, dar am ajuns cu bine intr-o zona superba cu brazi si un parau unde am facut baie. Am facut gratare si mici si spre seara am ajuns si noi acasa.

Duminica am fost la baie la Cris, dar nu am rezistat mult pe caldura aia ca m-au apucat durerile de cap de la soare.

Acum as dormi pana deseara daca as putea.

Clau imi pare rau ca v-ati simtit rau. Noi plecam in concediu in 3 septembrie. Mai e o LUNA pana atunci.......

Magda, ai inceput lucrul? Mi-au inflorit muscatele in sfarsit.

Va pup si va doresc o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina draga, de unde o sa iei trenul Timisoara -Iasi, daca nu trece prin Arad? Este unul la 8:04 care pleaca Arad-Iasi, dar probabil nu il prindeti. Eu nu stiu sa iti spun daca poti lua bilete de la agenita din Arad,pentru un tren care nu trece prin Arad. Dar de ce vreisa te complici cu agentia, cand poti lua bilet din gara de unde o sa luati trenul. Daca vrei sa consulti mersul trenurilor, iti dau un link http://www.infofer.ro
Drum bun iti doresc, si daca mai ai nelamuriri si pot sa te ajut, cu cea mai mare placere.


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

A castigat Bianca!!!Nici nu va imaginati ce fericita e!!!
Multumim fetelor pt voturi!

Magda si Bianca

http://community.webshots.com/user/danut1965

http://www.tiffanyshop.ro/kids/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

FELICITARI BIANCA!!!!!

Felicitari si mamicii MGDA.

Mergi la inceput