traiam o minune!... dar...s-a rupt vraja!!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Alice,
Felicitari!Ma bucur si eu pentru tine!Citind ce ai postat am retrait si eu amintirea unei bucurii ca a ta....Poate ca asta e trenul tau si,dupa cum scri,cred ca ar trebui sa urci in el....Multa fericire si sa fie intr-un ceas bun!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina-alina spune:

deci se poate?
nu am cuvinte ca sa pot sa exprim bucuria pe care o simt!
si ca sa nu devin patetica iti spun sincer ca nu ma bucur doar pentru voi(pentru tine si minunile tale mici) ci pentru noi toatele!
mie personal mi-ai dat speranta si curaj!
sa de-a Dumnezeu sa tina cit mai mult!si daca mai are rost sa-ti spun: bucura-te, fii fericita, traieste totul la maxim!!!!!!!!!si mai ales multumeste-i lui Dumnezeu si acelui om bun!
un milion de pupici si ginduri bune!
giani si andreea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smillaraaq spune:

Alyssa, ma bucur mult pentru tine! Era si timpul sa rasara putin soarele si pe strada ta!

Si-s fericita pentru ca recunosc "simptomele" pe care le-am avut si eu cand l-am cunoscut pe "baiatul" meu: neincredere, uimire si totodata o senzatie de coplesitoare fericire. Dupa aproape doi ani inca ii multumesc lui Dumnezeu ca mi l-a scos in cale ... si-l iubesc in fiecare zi mai mult

Iti doresc sa uiti de necazuri si sa fii fericita, iubiti-va mult si Dumnezeu sa va ocroteasca!



Smilla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns korinna spune:

Draga mea..m-ai facut sa tresalt la mesajul tau.Ma bucur din toata inima ca noi suntem cei carora ai impartasit bucuria ta..Fii fericta...gusta din plin fiecare moment ....si multumeste-i lui Dumnezeu ca ti-a fost dat sa simti si sa te bucuri asa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

Felicitari Alice. ma bucur pt voi trei. sa fie intr-un ceas bun.

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

la cat ai suferit...meriti asta din plin..tu si minunile tale!
bucura-te de fiecate moment langa el...traieste fiecare clipa fara el...numai ptr bucuria revederii!

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46967&whichpage=6" target="_blank">Racusori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

Alice, mi s-a facut pielea de gaina cind am citit... mai ales dupa ultimul tau mesaj care m-a intristat f mult.

Fericirea pe care ti-ai dorit-o atit, a batut la poarta ta. Fii bucuroasa ca i-ai raspuns si nu o mai lasa sa plece.

Ma bucur mult ptr tine si mai els ptr fete.

Dana si gemenii
Voiculestii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ma bucur sa citesc ceea ce scrii. De asemenea asemeni celorlalti iti tin pumnii stransi sa revii la viata la care tanjesti. Multa bafta si sa dea bunul Dumnezeu sa va rasara soarele pe strada. Mult mult noroc voua tuturor! Uite ca se intampla. Multa bafta inca odata!

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Wow...e minunat ceea ce ti se intampla !
Sa fie cu noroc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Ma bucur pt tine ca ti-am cititi povestea trista dinainte. Multa bafta si noroc, sa fie el printsul cuceritor si un viitor tata pt copii, sa fitzi fericitzi mereu si sa aveti parte numai de lucruri frumoase!
Numai bine!

Denisa
13+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput