ceai thalia

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Vezi ca ala in cutie verde inchis cu litere chinezesti da dependenta. Am o matusa care ia din ala de cativa ani buni si nu se mai poate lasa de el, o ajuns sa bea cate trei plicuri seara, si nici asa uneori nu mai are efect. Deci mare grija la doza cu laxativele astea si din cand in cand schimbati compozitia, ca sa nu se obisnuiasca organismul cu una cu doua.

Liliana
http://pg.photos.yahoo.com/ph/lgireada/album?.dir=/2c7b

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Fetelor la mine a avut un efect aiurea rau ala chinezesc. Acum cativa ani am baut zi de zi, ieseam afara e adevarat dar de slabit nu am slabit. Ma rog, fiind probleme mai mult endocrine era greu de crezut ca ma va ajuta. Problema e ca atunci am zis sa il beau tocmai ca sa ies afara si la un moment dat nu l-am mai suportat, simteam ca ma fortam mai mult decat era nevoie, aveam crampe chiar daca nu mai era nimic in intestine. Pur si simplu de durere nu l-am mai putut bea. De atunci, cam la interval de un an, l-am incercat inca de 2 ori, mai mult de o zi-doua nu pot sa il beau, imi revin aceste crampe. Nu cred ca e tocmai bine, eu cred ca forteaza mult prea mult intestinele si poti da in alte tampenii.

Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God

Mergi la inceput