Copilasi si bebelusi de iulie-august 2004 (85)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

irrinuca - salutari si de la noi !!! Si pupici pt Andreas !!!

Philip - la fel a zis si husbandu` ce revine din delegatie ca nu m-am rabdat si l-am sunat sa-i zic "voi sunteti gashca benga de frigide de iulie august 2004" nu mai pot de ras, noroc ca`s singura in birou A mai adaugat sa cer reteta pentru intalneala noastra de diseara, ca io am pierdut un pariu si n-am de ales
NU aveti sugestii ??? Sunt deschisa la orice , da` mai ales la somnu`meu de noapte ce nu vreau sa-l pierd

Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"

Giulia_mea


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37099" target="_blank">Povestea_nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

dragelor - ia uitati ce mesaj a reusit sa scrie tati (fix acu' 10 luni, da' cu doua zile intarziere, nu intrebati de ce )

"Alexandra Lia s-a hotarit sa vina in sfirsit printre noi, la interventia directa, scurta si precisa a dr. Nayel (nastere naturala in 8 minute !) A crescut in vrabiuta pina la 51 de cm si 3,780, iar acum minca si doarme la pieptul ei. Desi fetele sunt acasa, nu pot sa butoneze inca. Dar nu o sa dureze mult ... Tati."

si raspuns de papadik (ca tot ne-ai provocat la aduceri aminte):
"Felicitari Vrabiutzoooooooooo ioi ce pui mare ai clocit;-))"

e vineri... e party!!! diseara la 19.10 dam de baut ca e ziua alexandrei!!! cine vine la cateva pahare de gin tonic?

in ce priveste keful ... a mai ramas vreuna dintre noi cu el??? ca al meu s-a duuuuuuuus... am crezut ca la mine e o exceptie, ca m-am ingrasat si ca nu ma mai simt sexoasa , dar cand colo putem sa punem de un club . bine-i sa te stii normala


foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrabiuta spune:

na, ca pana am scris io mesaju' ati mai scris o pagina... ma duc sa citesc din urma!!!

foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Andreea,arunca si la mine o chioftea.

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Noi plecam pe afara vreo ora-doua,vorbim mai tarziu.


Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Bei da vad ca topicurile azi sunt petrecerile si sexul (sau lipsa lui).

Auziti, da e cineva pe aici cu chef, sau eu sunt singura?

Sa va dau reteta de budinca de dovlecei, pt cine intereseaza si ma intorc sa citesc din urma ca n-am apucat tot.
O juma mare de dovlecel se taie bucatele si se pune la fiert. Cand e fiert se paseaza, se amesteca cu un galbenus, cam 30g de cascaval ras, o lingura faina, o lingura pesmet, albusul de ou batut spuma, marar sau patrunjel, si ...atat cred. Se pune intr-un vas unt cu unt si se da la cuptor o juma de ora. Iese o minunatie, se ridica si face o crusta deasupra...miam, miam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Mai, mai ce distractie pe aici!

Eu sunt mereu pe dos, vreau sa va spun ca de citeva saptamani am un chef nebun de . Am observat ca la mine se aplica chestia cu "pofta vine mancand" . Dar diseara vin la party cu voi ca au dat rusii peste mine (oricum veneam la perty cu voi )

Eu dupa ce am carat carutul jos, l-am urcat inapoi pentru ca a inceput sa ploua , asa ca am citit ce ati mai scris si o urmaresca pe Stefi ca sa nu intoarca toata casa cu susul in jos.

Ma duc sa-i dau Stefaniei iaurtul, apoi sper sa iesim afara si ne vedem diseara la party. Eu aduc o inghetata pentru cine are chef.

Pupici,
Andrea si Stefania (13.08.2004)
Stefi mica-mica si Stefi - mica

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzura spune:

Bei sper ca nu ma dati afara din club, daca io am chef. Parca va si aud pe toate: "HUUUUUUUOOOOOOOO!!!!!!!!". Imi cer scuze.....

Da' mesajul lui tati, sotul meu, il mai stiti, sua il mai gasiti, ca am inteles ca a fost tare haios si ca v-ati distrat tare pe seama lui atunci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

eu vin cu chiftelele ca de baut n-am nika...

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Voi ati pus-o de petrecere pe lumina? Eu cu ce sa vin ...la birou nu am decit ovaz..ca deh ala-i micul meu dejun ...se pune?
Si evident unde-i alcool ...este si sex....hi,hi..ce m-ati facut sa rid... Carmen ce faci mami....de unde le scoti?
Eu sint in tabara cu Adela si Andrea....sa nu dati! Eu cred ca pofta zine mincind....si cu un mediu adecvat...singuri in camera...atmosfera romantica (macar in weekend) si ceva filme XXX...vorba Simonei...functioneza!

Mergi la inceput