Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Vesti bune!!! Promotie pentru noiembrie!


Un pachet foto pentru nunta gratuit, tragerea la sorti va avea loc pe 24.10.2005. Se pot inscrie toate miresele care au nunta in luna noiembrie 2005, sunt membre DC si nu au un alt contract pe foto.

Castigatoarea va avea un fotograf cu dotarea corespunzatoare pentru ziua nuntii, la Primarie, Biserica, Restaurant si Sedinta foto privata. Se accepta doar nunti care vor avea loc in Bucuresti. Pentru a va inscrie trimiteti mail la office@pentrununta.ro cu datele personale, numar de telefon, data nuntii, ID desprecopii.com, si locatia nunti.


SUCCES!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Radu, ti-am trimis acum vreo 2 sapt un PM. L-ai primit sau tre' sa-l retrimit ?[

Raza de soare

Il iubesc pe cel mai bun !...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Nu am primit PM... :( Am primit doar un mail de la tine la care ti-am raspuns. Daca ai trimis altceva , nu a ajuns...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by radu300

Nu am primit PM... :( Am primit doar un mail de la tine la care ti-am raspuns. Daca ai trimis altceva , nu a ajuns...



Ah, ca am trimis o copie pe mail uitasem... se vede ca asta a fost mai sigura...
Multumesc pt mesaj si informatii ! Daca-mi permiti, voi reveni... inca o data, multumesc !

Raza de soare

Il iubesc pe cel mai bun !...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Radu...poi si cu luna octombrie ce s-a intamplat? Eu am doar cununia civila in oct, dar pe noi dc ne-ai sarit?

Nunta noastra
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Luna octombrie a fost ocupata integral de mult timp, asa ca nu am avut posibilitatea sa acordam acel pachet, fie el gratuit sau nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yrys78 spune:

hmm....:( Sa nu uiti de 21 si 22 octombrie, radu300. Te contactez maine dupa-amiaza sa iti spun mai multe pentru 21.
Multumiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona26 spune:

Radu eu am nunta pe 1 iulie la anu, vreau sa stiu ce preturi aveti pentru ca ma intereseaza si pe mine un fotograf si un cameraman.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

M-am gandit sa continuam discutia despre albumul ala de "poze" aici...
Asa ca, pan'la urma, exista si la noi vreo tipografie care face asa ceva, asemenea gen de album, cu "coala" din carton si tiparita practic pe ea poza, ma rog, colajul??
.......ceva in genul asta - daca va puteti da seama:
http://community.webshots.com/album/287526478sWQASX


Mai stii cum te strigam pe-atunci/Icoana cu picioare lungi...
Veneai pe rau sau rau erai/Curgeai in mine pana-n rai...

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by krelia

M-am gandit sa continuam discutia despre albumul ala de "poze" aici...
Asa ca, pan'la urma, exista si la noi vreo tipografie care face asa ceva, asemenea gen de album, cu "coala" din carton si tiparita practic pe ea poza, ma rog, colajul??
.......ceva in genul asta - daca va puteti da seama:
http://community.webshots.com/album/287526478sWQASX


Mai stii cum te strigam pe-atunci/Icoana cu picioare lungi...

Veneai pe rau sau rau erai/Curgeai in mine pana-n rai...

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"


De facut se poate face... numai ca o sa coste f.f. mult. In primul rand cel care iti face grafica, apoi tiparitul (daor la tipar digital, unde un prin A4, pe hartie e 10.000) iar apoi legatul... Din ce am vazut eu in link-ul dat de tine... paginile albumului sunt din carton f. gros... Si ar trebui printat pe hartie, apoi lipit la tipografie pe carton gros... cum sunt carticelele alea de copii cu anumale preferate... etc.
Concluzia.. se poate... dar te costa cateva milioane... Si e mult de umblat. Nu stiu daca sunt tipografii care sa-ti faca toate cele... pt. ca e foarte mult de munca si pentru ei nu e profitabil. Ar trebui sa-ti gasesti singura un om care sa-ti faca grafica, apoi sa cauti unde sa printezi cat mai ieftin... apoi tipografie care sa ti le lipeasca...
Am vrut sa fac ceva asemanator pentru pitica mea, la 1 an. Am inceput sa fac albumul... Insa cand am calculat cat ma costa... mai aman... Eu vreau sa-l scot pe hartie foto A4 si sa caut album foto in care intra poze A4.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex are nevoie de ajutorul nostru!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pentru Alex


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput