Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura!

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Ieri am avut cununia civila, unde Radu300 a fost fotograf. E cu adevarat un dulce, toti invitatii ma intrebau dc ne este prieten, ca e f haios si simpatic (cand am ajuns la restaurant ma intrebau unde este, de ce l-am lasat sa plece si nu l-am luat cu noi - ca invitat la masa, nu ca fotograf). Am facut o tona de poze, iar el saracul statea calm si zambea la nebunii care trageau de el. A, sa va mai spun ca nebunele de surori ale mele, erau numai cu ochii dupa George, cameramanul lui Radu?!


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Ce sa spun , Radu?! Foarte frumos videoclip, m-ai facut sa plang, sunt momente unice in viata fiecaruia dintre noi.
Bravo tie, ai facut treaba foarte buna.


Nana Motoc
Pana la nunta...

"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Multumesc mult si ma bucur ca va place. Am pus pe net primele fotografii de la nunta unei membre dragi desprecopii. Cin; sa fie , cin' sa fie? Mai multe probabil ca va pune ea cand se intoarce din voiajul de nunta
Vedeti aici http://community.webshots.com/user/pentrununta si va lamuriti cum a fost.

Pe aceasta cale va anunt ca s-a deschis sezonul de contractari pentru anul 2007. Deocamdata preturile raman cele afisate pe site. Multumesc pentru interes celor care mi-au scris sau m-au contactat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by radu300
Am pus pe net primele fotografii de la nunta unei membre dragi desprecopii. Cin; sa fie , cin' sa fie?


Eu stiu cine e! Frumoase fotografii, frumoasa mireasa! Felicitari, dya!

Proaspat casatorita !


Nunta noastra - cateva fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

Radu, iti multumesc mult de tot ca ti s-a facut mila de noi si nu ne-ai lasat sa plecam in luna de miere fara sa vedem si noi cateva poze de la nunta noasta.
Raza, multumesc!

Diverse pentru nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinacn spune:

quote:
Originally posted by olim

Eu vreau unul pentru Targu Mures pe 20 august.Va rog din suflet.
Multumesc mult.



miresicilor indraznesc si eu sa intervin cu o problema majora(chiar daca sunt off topic)pt ca m-am tot uitat si nu am gasit in legatura cu coafurile, unde le faceti? stiti vre-un centru prin rahova ca am o sora care are nunta in august nu am gasit inca un coafor.
va rog ajutati-ma cu un sfat, orice
sora mea lucreaza ff mult si nu are week-end-uri libere ca sa poata umbla si i-am spus ca o ajut eu, dar inca nu am gasit nimic si deja a intrat in criza.
va rog ajutati-ma cu orice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

cine sunt frumosii astia?

Vedeti aici http://community.webshots.com/user/pentrununta si va lamuriti cum a fost.

casa de piatra!






Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

quote:
Originally posted by alinacn

miresicilor indraznesc si eu sa intervin cu o problema majora(chiar daca sunt off topic)pt ca m-am tot uitat si nu am gasit in legatura cu coafurile, unde le faceti? stiti vre-un centru prin rahova ca am o sora care are nunta in august nu am gasit inca un coafor.
va rog ajutati-ma cu un sfat, orice
sora mea lucreaza ff mult si nu are week-end-uri libere ca sa poata umbla si i-am spus ca o ajut eu, dar inca nu am gasit nimic si deja a intrat in criza.
va rog ajutati-ma cu orice



Da-mi un PM si iti recomand eu un coafor in zona.

Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinacn spune:

quote:
Originally posted by elara

quote:
Originally posted by alinacn

miresicilor indraznesc si eu sa intervin cu o problema majora(chiar daca sunt off topic)pt ca m-am tot uitat si nu am gasit in legatura cu coafurile, unde le faceti? stiti vre-un centru prin rahova ca am o sora care are nunta in august nu am gasit inca un coafor.
va rog ajutati-ma cu un sfat, orice
sora mea lucreaza ff mult si nu are week-end-uri libere ca sa poata umbla si i-am spus ca o ajut eu, dar inca nu am gasit nimic si deja a intrat in criza.
va rog ajutati-ma cu orice



Da-mi un PM si iti recomand eu un coafor in zona.

Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca





am incercat de doua ori sa dau pm dar nu pot, nu stiu de ce.
casa de piatra miresici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Uffff..nu ai suficiente mesaje postate.
Nici nu stiu unde se contorizeaza ca sa te indrum...
Unl;e fete ziceau ca la " subiecte generale"... da' eu m-am uitat pe acolo si nu am vazut sa se contorizeze.

Hai ca-ti spun. Initial imi era teama sa nu se considere reclama ca nu e permis..da' mi-am amintit ca la "mirese de 2006" toate vorbim de cofetarii, restaurante...magazine si case de moda cu rochii de mireasa si nu ne cenzureaza...

E vb de Salon Abate. Uite nr lor de tel. 411.76.48. Ii suni si el ceri adresa.

Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput