Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tizabela spune:

Buna Radu eu am nunta pe 12 august in orasul Roman!
Nu am citit toate paginile deci nu stiu daca faci doar in anumite orase,dar daca ai data disponibila si esti dispun sa accepti si orasul astept o oferta de la tine sau daca imi poti recomanda pe cineva din zona (Bacau,Piatra Neamt,Iasi)!
Multumesc anticipat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popescusimo spune:

Buna Radu. Nunta mea s-a mutat in august, pe 26, fac la un retaurant in afara Bucurestiului. E ceva mai mare, incap in jur de 150 de persoane. as dori sa stiu daca esti liber in data de 26 august.
ma intereseaza serviciile tale. am studiat lista cu tarifele, impreuna su viitorul sot si suntem incantati. astept un raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

V-am raspuns tutror fie pe mail, fie pe PM. Daca nu primiti nimic (se mai intampla) anuntati-ma pentru a retrimite.
Toate cele bune.


"http://community.webshots.com/user/pentrununta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Sigur, stai ca imediat copiem linkul ...Pana una alta de ce ai postat acelasi anunt cu reclama desantata la 4 categorii? Macar puteai sa citesti si tu ce ai scris, asa din respect pentru noi...

"http://community.webshots.com/user/pentrununta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

Deci...Radu....need your help again...cu riscul ca devin evervanta
Am gasit si noi in sfarsit....dupa indelungi cautari...calitatea mult dorita... la filmare si la poze. Ii adevarat ca pretul este dublu fata de tot ce este in Zalau, dar calitatea ii de 10 ori mai buna. Pana aici toate bune shi frumoase....asha-i? Dar...problema este...ca un singur om face cele doua... Adik da... mult criticatul 2 in 1 Ce ma fac? Ziceti voi?


Nunta noastra
Marturii

Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

BlueEyes, ti-am raspuns pe privat deja, mi-ai trimis si PM si pe acela l-am vazut primul.
Casa de piatra si sa nu uiti sa pui poze dupa nunta, bine?


"http://community.webshots.com/user/pentrununta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

Radu...dragutz shi prompt...ca de obicei Dupa cum v-am spus am fost super incantata de fotograf... ne-a convins de ce poate in juma de ora... totusi am stat vreo 3 ore acolo... Eu luam notitze...ce aparatura....ce preturi....alea alea. Si la sfarsit i-am zis la iubi la ureche...sa nu dam raspunsul pe loc. Zambeste puiu...si cand iesim afara....zice:"Stiu, stiu... vrei sa-i ceri si parerea lui Radu"
O sa mrgem deci pe mana lui....chiar adca este 2 in 1... ii bun omul si mai bun nu avem de unde lua...

Preturile sunt in felul urmator: poze 60E (poze in jur de 200) si 100E poze nelimitate (numai format digital) si filmare 140E (3-4 ore). Ii mai scump fata de ce este la altii aici al noi, dar eu zic ca se merita, nu?

Nunta noastra
Marturii

Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ce_production spune:

quote:
Originally posted by BlueEyes

Deci...Radu....need your help again...cu riscul ca devin evervanta
Am gasit si noi in sfarsit....dupa indelungi cautari...calitatea mult dorita... la filmare si la poze. Ii adevarat ca pretul este dublu fata de tot ce este in Zalau, dar calitatea ii de 10 ori mai buna. Pana aici toate bune shi frumoase....asha-i? Dar...problema este...ca un singur om face cele doua... Adik da... mult criticatul 2 in 1 Ce ma fac? Ziceti voi?




Nunta noastra
Marturii

Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...




Buna ziua BlueEyes,
Am citit randurile scrise de tine referitoare la pachetul 2 in 1, cameraman si fotograf, in acelasi timp.
Din experienta iti spun ca organizarea nuntii tale in cele mai mici detalii si LA CALITATE MAXIMA reprezinta mai mult decat o economie financiara sumara.
Din pacate am vazut si rezultatele unei astfel de solutii aplicata la mai multe persoane care s-au pacalit din cauza pretului mic. Rezultatul este dezastruos, clientii au fost din pacate nemultumiti...

Ideea e cam asa: pozele sunt putine si prost incadrate, filmarea si continuitatea ei se strica pentru ca in acele momente cameramanul trebuie sa uite de jobul lui si se apuca de fotografii...

Dar decizia e la tine!

Iti urez mult succes.
RECLAMA MASCATA SI ILEGALA PE DESPRECOPII.COM - ATENTIE -

CU TOT RESPECTUL, DOMNULE MODERATOR,
RECLAMA MASCATA LA CE?!
Astept un raspuns promt.
Multumesc,
Cristi Enache

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

Asa e! Care reclama mascata? Ca e pe fata!!!Draga Cristi, ca m-ai prins intr-o dispozitie de duminica seara, o sa-ti raspund eu, asta pana maine dimineata cand o sa intre Catalin si o sa umple de sange mesajul tau! Forumul DC are un contract de publicitate cu o firma cu acelasi domeniu de activitate precum firma ta. Diferenta dintre reclama legla si reclama mascata sta in faptul ca ei platesc un ban pentru spatiul de reclama pe cand tu nu faci asta. Stii, e ca la televizor: firmele platesc bani grei pentru minute de reclama, asa ca daca intr-o emisiune un invitat se scapa cu o treaba care ar parea reclama, se aude un biiiipp prelung. Faptul ca mesajele tale dispar si in locul lor apare un text scris cu rosu cu dedicatie de la moderatori...well...e echivalentul bip-ului de la TV!

Diverse pentru nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Multumim pentru promptitudine moderatorilor si nu numai. O sa-ti raspund si eu la ce e reclama mascata: la o firma care foloseste in clipul de prezentare munca altora (cineva si-a recunoscut clipurile cu nunta in ceea ce folositi voi ca si prezentare a voastra si ne-a asigurat ca nu a avut si nici nu are vreo legatura cu voi). In plus, este reclama la o firma care a atacat cu spam diferite viitoare mirese de aici. Ai ceva de spus vis a vis de aceste lucruri? Astept sa imi dai si mie spam, ca vad ca se poarta.


"http://community.webshots.com/user/pentrununta"

Mergi la inceput