Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura!

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rallu spune:

Chiar va puteti orienta dupa preturile vechi.
Eu am vazut ofertele noi pt. ca am fost sa vorbim cu Radu si saptamana asta semnam contractul.

A ramas pachetul standard de 170 E ... care e acelasi cu pachetul aur afisat acum.

Urmatorul pachet are acelasi lucru, la care se adauga carduri de masa plic.

La urmatorul apare un album foto in genul aluia care a facut atata valva pe forum.

Ultimul pachet e full options dar nu mai stiu exact sa detaliez ce contine.

Pretul maxim, din cate imi aduc eu aminte nu depasea 300 E iar pachetul standard e pretul minim (nu stiu daca se poate si mai mic pt. ca pe noi nu ne-a interesat).

Sper ca v-am fost de ajutor.


17 iunie 2006
Diverse pentru nunta

"Nu conteaza ce ti se intampla in viata ci conteaza cum reactionezi la tot ceea ce ti se intampla."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Imi pare rau ca nu am reusit cu siteul. De fapt, cand mai aveam atat de putin sa terminam, a trebuit sa o luam de la cap cu munca .
Preturile noastre sunt printre cele mai mici de pe piata, asa ca nu vad de ce nu si-ar permite cineva serviciile noastre. Stati fara griji, din punctul asta de vedere nu se va schimba mare lucru in politica noastra de preturi, nu doresc sa limitez accesul cuiva la serviiciile noastre prin preturi.
Ca sa va spun cate ceva despre preturi, va spun ca intr-adevar toate preturile de pe site raman valabile, si o sa mai apara alte 2 pachete care o sa contina carduri de masa plic (multumesc Rallu pentru idee) si o sa lansam si pentru nunti pachete bazate pe albume montate (asa cum le-ati vazut pe cele de la Brasov, avem si noi de 3 ani dar nu le foloseam la nunti). Oricum, indiferent catre care pachet va orientati, se poate schimba ulterior pachetul fara costuri suplimentare, chiar si inainte cu o zi de nunta, daca asta va avantajeaza.
Va rog sa imi trimiteti cat mai rapid cererile pentru date, macar pentru a sti daca mai avem date disponibile, existand deja date inchise (17 iunie de exemplu).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Divine girl spune:

Radu, da-mi si mie, te rog, numele site-ului, actualizat sau ne-, pt ca eu sunt foarte interesata de gasirea unui fotograf si unui cameraman. Sau, daca nu cer prea mult, o oferta pe PM se poate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rexanne spune:

Buna Radu
Am si eu o rugaminte...Eu o sa am nunta pe 2 septembrie 2006 la Olanesti, si deja am inceput sa organizez evenimentul...Asa ca am cateva intrebari:
- Poate unul din fotografii vostrii sa vina la Valcea, si dupa aia la Olanesti (cununia civila va fi la Valcea, iar biserica si petrecerea va fi la Olanesti)?
- Poti sa-mi trimiti ( cred ca mi-am activat PM-ul ) o oferta de pret (nunta este de 210-240 persoane)? Am vazut preturile de pe site-ul vostru, si mie mi s-ar potrivi cel diamant, sau nu mai stiu cum se numeste...Dar as vrea sa stiu si cat ma costa faptul ca nunta nu va avea loc in Bucuresti
- De asemenea am mare nevoie de un cameraman..imi poti tu recomanda pe cineva?
Mersi anticipat pentru raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_1978 spune:

Buna Radu! Eu o sa am nunta in data de 15 iulie 2006 si as vrea sa stiu cand ar trebui sa te contactez si cum pentru a stabili detaliile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Va vopi raspunde pe privat fiecareia in parte. Sper sa va fie de folos informatiile primite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anutz spune:

Buna Radu, sunt ceva mai noua pe forumul DC si viitoare miresica, pe 22 iulie 2006. M-am uitat pe site-ul recomandat de tine www.pentrununta.ro si am o intrebare (deocamdata), ca sa ma lamuresc si eu (ca nu prea cunosc... amanunte d'astea) ce sunt de fapt "carduri de masa"? Sunt cartonasele alea pe care este scris numele invitatilor si se pun in dreptul locului unde se aseaza ? Ai ceva poze/modele ?
Multumesc frumos !
Mai vb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Da, anutz, cardurile de masa sunt chestiile alea mici cu numele invitatilor. O precizare: cererea pentru asa ceva in 2005 a fost foarte mica, asa ca incepand cu 2006 nu mai oferim aceste carduri, in locul lor fiind oferite, contra cost, carduri de masa plic, care poarta si rol de pliculetz de bani. Modelele vor fi disponibile incepand cu Aprilie 2006.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Divine girl spune:

Raduuuuu!!!

Vreau fotograf!!! Ia zi! Cum procedam?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciciep spune:

Salut Radu!
AM vazut pe site-ul vostru doar oferte pentru fotografii. Ar exista posibilitatea unui pachet (eventual personalizat) care sa contina si fotograful si cameramanul si daca da, cam pe la ce suma s-ar situa? Mentionez ca la nunta vor fi in jur de 70-75 de persoane.
Multumesc mult,
Cecilia

Mergi la inceput