Sabina - la 6 luni intre viata si moarte

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Lucia felicitari pentru pagina de web!!!
Esti minunata.
Pupici.
Mia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

NUMAI ASTAZI(pana diseara) MAI FUNCTIONEAZA TELEDONUL PT SABINA.
HAIDETI SA INCERCAM SA DAM O MANA DE AJUTOR:
0900 9000 50

------------------------------------------------------------------------
HAIDETI SA O AJUTAM PE SABINA 0900 9000 50- pentru o donatie de 5 euro http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53434
"Faptul ca ai un pian nu te face pianist dar nasterea unui copil sigur te va face parinte"-Michael Levine

CORNELIA_LAURA mamica lui bb Eduard (21 06 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna, tuturor !
Imi pare rau ca numai azi dimineata am aflat despre Sabina, prin intermediul unui e-mail, caci n-am avut internet cateva zile.
Am trimis si eu mai departe cunoscutilor, scrisoarea despre Sabina. Sper sa impresioneze pe toata lumea !
Voi apela si eu la teledon, de cum ajung acasa.
Sanatate si vindecare totala micutei Sabina !


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53434" target="_blank">Teledon Sabina - 5 Euro pentru a salva viata unui copilas de 6 luni


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52612" target="_blank">Copilasi din 2002

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42199" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

o sa mai vorbesc la ziarul Ziarul si la Libertatea daca nu ati tiparit deja vreo scrisoare in Libertatea. De asemenea, matusica, iti sugerez sa scrii la formula As. Am sa cer voie sa pun un anunt si pe site-ul postului de radio la care lucrez dar e complicat din cauza inundatiilor si a sinistratilor s-ar putea sa nu mai avem loc:(

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Buna baieti, sunt eu, Miruna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Am trimis mail la toti cunoscutii mei, plus la pagina romanilor din Franta. Sper sa se stranga banutii ptr Sabina.
Vor pune si ai mei, bani in tara ptr ea.

Sanatate multa Sabina! Dumnezeu sa te ajute sa te faci bine!

Lumy- mamica lui www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=spic%20de%20grau" target="_blank">David Andréi (11 Martie 2004)



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34758" target="_blank">Povestea nasterii lui David


Yesterday was the past, tomorrow will be the future,but today is a gift, that’s why we call it PRESENT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanaion spune:

Am facut si eu transfer prin ordin de plata la BCR. Cel tarziu luni banii vor fi in cont.
Am trimis si pe mail povestea Sabinei la mai multe cunostinte, sper din tot sufletul sa reactioneze si ele.
Multa sanatate, Sabina iubita!


Tana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Fetelor sunteti minunate,simt ca a inceput sa se miste ceva.

Acum am si eu o intrebare:pe ordinul de plata trebuia si codul numeric personal al titularului?
Precizez ca eu am pus banutii de pe firma,din BCR in BCR.

Sabina are nevoie de ajutorul nostru www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">ajuta aici

Andreea mami de ingeras Alexia Elena-12.08.2004
poze Alexia

"In aceeasi limba toata lumea plange,
In aceesi limba rade un pamant..." Grigore Vieru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanaion spune:

Andreea,
Pe ordinul de plata nu trebuie trecut codul numeric personal al titularului, indiferent daca se face plata din BCR in BCR sau din alta banca in BCR.
Din cate stiu eu nici pe foaia de varsamant daca se depun banii direct la casierie la BCR nu trebuie trecut codul numeric al titularului.

Tana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tnicoleta spune:

Am sunat la nr de tellefon 0900 9000 50 de pe mobil si imi spune ca apelul este terminat. Asa trebuie sa se intample? Ajutati-ma putin ca e prima data cand sun la asa ceva. Chiar as vrea sa ajut si eu putin.
Am si eu o fetita si multumesc lui Dumnezeu ca e sanatoasa. Ma rog pentru sufletul si sanatatea Sabinei. Sa dea Domnul sa se insanatoseasca.

Nicoleta
si
Alexandra Bianca


Nepoteii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Cand am sunat, am primit mesajul urmator: "Numarul dumneavoasta a fost inregistrat. Multumim pentru donatie." Atat. Chiar ma intrebam daca nu ar fi fost interesant sa-mi confirme ca am donat pentru Sabinuta.

Ah, nu citisem cu atentie mesajul anterior.
NU merge de pe mobil. Numai de pe fix.


Aura

Mergi la inceput