Mamici/tatici din Timisoara (12)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!
Ana, imi cer scuze ca am adormit azi noapte, eram tare obosita...
Ce liniste pe aici, unde sunteti?

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:

Buey gagici, s'teti fenomentale Am zis

Miro, pozele is cremenale, cel putin ultima, in care io si Giulia infulecam de zor

Si Doris, normal ca infulecam, ca doar era inghe si se topea daca nu ne grabeam


Miro, Ana, pai io n-am stat aseara in clubul cucuvelelor ca am deschis compu si am citit ce a scris Doris si am crezut ca adorm pe taste Si normal ca ma ademena "cineva" spre nani... Si cand ma pun si io in pat, ca omu', face el cum face si-mi sare somnu'... intelegti voi

Sunteti toate neshte fete de nota 20 iar Deian si Alessandra sunt asa frumusei si cumintei...
Vad ca pana acum nu a scris nimeni ca eu n-am vrut sa o tin in brate pe Ale ca e asa mica de mi-a fost frica sa n-o ranesc/scap Deci indemanare materna la mine = 0 -> ca doar nu ne nastem cu ea

Ce-ati mai barfit dupa ce-am plecat?
Doris, ai gasit cadou pt Radu?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:



LA MULTI ANI RADU !!!



ITI DORESC NUMAI BUCURII SI FERICIRE ALATURI DE PRINTESELE TALE






hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Buna fetelor...
A fost super aseara chiar daca eu am stat doar putin....Pozele sunt super..Eu m-am apucat sa i le trimit lui Miro, dar dupa aia abia am vazut ca ea pleaca...Gabi ce fac ti le trimit tie ca sa le pui pe prima pagina? Daca da trimite-mi pe PM mail-ul tau ca nu il am...
Pupici

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:

Miro, e buna ideea cu schimbarea titlului, dar nu-ti cereti acum idei, ca n-am

Fetele, s-a gandit careva la ceva haios si inteligent?




hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Albi, merci pentru urari, il astept cu cadoul, i-am luat faimosii chiloti, cu pozitii, un aparat de ras cu rezerve, si faimosul broscoi cu banii in gura, dar am gasit o varianta mai mica, cu 250.000, cel mare era un milion.
Mergem la o pizza, si i-am lipit prin toata casa inimioare cu te iubesc!
Sper sa nu zica iar:
Ce te-a apucat...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Deci, deschid lista cu propuneri pentru schimbarea titlului:
Incep propunerile:
Sa va auzim, fara suparare propuneti ce va trece prin cap, dupa care votam care e cea mai potrivita.

Timisoreni, sunteti invitati la Barfa...
Timisoara, oras de 5 stele...
Banateni,impreuna ne va fi mai bine...
La bine, la greu,Timisoareni uniti mereu...

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TORIA spune:

Buna Gimineatza la tot Banatul si un pentru voi,vad ca va intilnitzi des si va distratzi de minune,imi placeeeeeeee dar vreau si eu .
Dragelor eu la noapte plec catre casa si 3 saptimini o sa fiu la Lugoj si vreau sa va intreb cum pot sa iau legatura cu voi,eu o sa mai intru pe site si daca in cazzzzz ca o mai punetzi de o intilnire si eu prezenttttttttt.
Va tzuc pe toate la mult si apasat asa ca in Banat si pentru unul mai fin uite asa .
LA MULTI ANI si de la noi pentru toti sarbatoritii si astept .
Vedeti ca la intilnire poate vin cu copii si cumnatamea ca ea o sa ma descurce prin TM,si care aveti fete scoatetile pe interval ca vin cu Jan-teroristul si poate ne petzim care cumva.
Hai inca un si sper sa ne vedem cat de curind.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Toria, ma bucur mult ca poposesti si pe la noi..., Organizam intalniri si la cerere, deci, care ti-e dorinta?
Ma ofer ghidul tau, ca sa nu mai cari biata cumnata cu tine...
Iti trimit pe PM nr. meu de telefon, cand vrei sa vii in Timisoara, suna-ma si eu anunt si celelalte fete pentru o intalnire cu multe poze, si hohote de ras...
Iar pentru fiul tau, ce zici de Ines?
Fotomodel, miss...?


DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salut fetele,
Bey,se pare ca aseara dor Albi a avut parte de "ceremonia" de dupa intalneala...stiti voi ce!!!!!
Miro,distractie frumoasa!te astept cu vesti sa spui cum a fost si cum te-ai distrat!Drum bun!
Doris,nu-i bai!Am tot stat aseara pana pe la 1.00,pe urma m-a luat si pe mine somnu'.Vroiam sa te sun,dar nu m-a lasat Marius.Zicea ca sa ne intalnim sa mai discutam....Distractie frumoasa azi!Sa spui cum a reactionat sotioru' la inimioarele de pe pereti.Si la cadou,evident!Noi am incercat cateva din desenele de pe boxeri,incearcati si voi?!
Te pup!
Albi,se vede ca esti in verva.....Ti-a prins bine....Ma bucur ca ti-a placut cu noi.Pai la repetiru' urmator sper sa te nimeresti in Timisoara,ok?Pai dupa ce ai plecat am mai discutat de barbateii nostri,de ce cadou sa faca Doris la sotul ei azi....Mult n-am mai stat nici noi,ca incepusera aia sa se uite suspect la noi....Asa ca stai linistita,nu ai pierdut nik important!te pup!
Simina,ce face frumosu' al micut al tau?I-a priit plimbarica de aseara.Pupici la nazdravan!Cum se mai simte?
Toria,salut!Intra cat mai des pe aici.....Asa ai sa vezi cand stabilim o noua intalneala si te asteptam cu drag.
Cu titlu nou.....ma gandeam la "Timisoara-orasul florilor".
Cam atat!va pup si mai vb.

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput