Vesti despre Toni

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Ce s-a intamplat la emisiune? Regret, abia acum am citit toate postarile. Si cati bani s-au adunat pana acum, de cat ar mai fi nevoie? Si, nu am inteles eu bine, cine este titularul contului?

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Taty spune:

Va stau la dispozitie pt traduceri, desi ma tem ca termenii medicali imi vor da un pic de furca intrucit nu dispun de un dictionar bun.
Se strange ceva "la plic" si pt cei din afara tarii asa cum a fost si in alte cazuri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Adlemi, lasa-mi, te rog, adresa ta de e-mail.

Claudia, pina la emisiunea de simbata reusisera sa stringa vreo 60 de milioane de lei.
La teledon au fost vreo 270 de apeluri, adica cca. 1350 de euro.

Pina la 12.000 de euro, cit e nevoie, mai e. Nu f. mult, dar inca mai e nevoie.
Contul e deschis pe numele baiatului, antonio Plugariu. Titularul contului este mama, Plugariu Geanina.


http://adriana.freewebspace.com/photo.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:

buna
ma zbat sa vad poate gasim cazare..eu am un super doberman tampit...dar de cand si pana cand e vorba de cazare?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

OK, Adriana, multumesc frumos.

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

quote:
Originally posted by pashosha

buna
ma zbat sa vad poate gasim cazare..eu am un super doberman tampit...dar de cand si pana cand e vorba de cazare?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52144" target="_blank">Ajutati-o pe micuta Bela!!!

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!



Gabriela, nu mai e nevoie de cazare, ci de o masina care sa-i duca marti pe traseul Gara-PRO Tv - radio...

http://adriana.freewebspace.com/photo.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Toni si mama lui sunt in Bucuresti, in acest moment sunt la pro tv la filmari. Cand termina ma suna si o sa ii ridic eu de la Pro. Au tren la 22.30 asa ca ii iau la mine. N-am gasit masina. O sa luam niste
taxiuri:)

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Femeile din viata ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Anda, te rog sa-mi dai un semn miine (am uitat nr. tau de tel, scuze.. ), sa-ti dau banii pt taxiuri. Succes mult lui Toni!

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Am rezolvat! Ne conduce (la propriu) prin Bucuresti BUNICA SABINEI !!!!

Buna !!!

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Femeile din viata ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Ce mai face Toni?

Toni arata foarte bine, n-are astampar, nu sta locului mai mult de doua minute, doarme cate o jumatate de ora si apoi se trezeste, se intinde si spune "vai ce bine am dormit", vrea acasa (din cinci in cinci minute se auzea o voce mica: "mami, da' cand mergem, da' haaaaai") stie sa dea noroc cu barbatii si are o teorie foarte interesanta despre o sabie facuta din metalul cosmic (asta m-a cam bagat in ceata, recunosc). Cat a fost la mine l-a cam fugarit pe Snowbell (am un motan persan alb care am inteles ca exista si in Stuart Little si acolo in filmul ala il chema Snowbell) cu scopul precis de a-l baga in sperieti si cand pisicul s-a ascuns dupa canapea, asta n-a insemnat nimic, si copilul incapea pe dupa canapea. Nu ii plac bananele dar papa iaurt cu fructe. Laptele e cah.
Au ajuns acasa azi dimineata la ora 6.30 dupa o aventura de 48 de ore, care, sa speram, va insemna ceva banuti in contul pentru Spania.

Adrianangi: din partea bunicii lui Toni, a mamei lui Toni si a prietenei mamei lui Toni.

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Femeile din viata ei

Mergi la inceput